1b.app
Скопійоване посилання -

Про ринок інструментів управління проектами та планування

Є ринок софту на тематику "project management, tool, planning software, todo-ers". Це все наші улюблені списки завдань, баг-трекери, todo-листи, календарі та ін.
Я відразу почну з цифр:
США – 25%
Індія – 20%
Німеччина – 6%
Бразилія – 5%
рашка - 0.01%
Україна – 0.001%
Це органічний трафік гугла, відсотки щодо всього світу. Дані із сервісу ahrefs за минулі кілька років.
Ви розумієте, у чому тут справа? Якщо ви створюєте софт для управління проектами або планування - тобто країни, в яких цей софт затребуваний значно більше.
Звичайно, є нюанси у вигляді населення регіону, але ж ми зараз говоримо за розмір ринку.
Якщо ви в Україні створюєте софт для обліку списку завдань – то охочих його поюзати у Бразилії у 5000 разів більше, у Німеччині у 6000 разів більше, у США взагалі у 25000 разів.
І поки я сам не побачив цього в конкретній країні, я вірив, що всі люди однакові, що всі планують плюс-мінус однаково й самотнього забивають на плани. Ні-фі-га.
У Німеччині якщо ти когось запрошуєш у гості (я навіть не про бізнес), то людина одразу відкриває календар на телефоні та перевіряє свій план. Навіть бабусі так роблять колись ходять у гості один до одного. А планування в бізнесі там взагалі 100% на пів року вперед мінімум.
Цікавий момент: в Індії багато трафіку з тематики управління проектами, але не тому, що там усі люблять планувати. Індія є великою країною і там багато аутсорсингу програмістів. А як працює аутсорсинг? Їй, чуваки з Індії, ось вам перелік завдань, треба закодувати. А де перелік завдань? Вірно, в Jira. Я до того, що трафіку в Індії багато - ви там нічого не продасте. Тому що замовники зі США та Німеччини наймають програмістів з Індії та дають їм список завдань у зручних для них баг-трекерах. І індуси вимушено гуглять "як працювати з цією jira".
Чому в США та ЄС працюють підписки (Scam-as-a-Service=)? Та тому що найбільше. Ринки настільки більше, що вам не потрібно спілкуватися з кожним клієнтом і доводити йому, що це корисна штука, пояснювати як їй користуватися, які бенефіти вона дає. Усі й так розуміють це. Треба – спробував – підійшло – купив. Вільна каса! Жодних дзвінків та розваг у дусі "проведіть мені презентацію".
В Україні та СНД (та Індії) Jira, Redmine тощо популярні не тому, що це такий класний і пухнастий софт, який дає одні ніштяки, а тому що вам завдання в нього ставлять замовники з-за бугра. І ви до нього просто звикли.
До речі, та сама тема з 1-ASS.
Оригінальне питання доступне на версії: ru Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/

Відповіді:

Poltorak Sergii
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Цікаво, дякую!
12.04.2023, 14:49

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар