1b.app
Скопійоване посилання -

Не встановлюється додаток на андроїд

Вітаю. Раніше при наведенні на додаток, натисканні встановити на телефон, сканер, посилання - з'являлась кнопка додати додаток на смартфон, але зараз просто завантажується у браузері і кнопка встановити на смартфон додаток не з'являється. Що можна зробити, щоби таки став той клятий додаток? На двох попередніх смартах норм все було, а тут немає кнопки і все. 12 андроїд, OnePlus 10 Pro, OneBoxOS

Відповіді:

Доброго дня!
Відкриваєте в браузері Ваш бокс і далі відкриваєте необхідний додаток - буде вспливашка у вигляді вікна де буде пропонуватись встановити додаток.
Перевірено на останній версії браузера chrome на 12 андроїд, OnePlus 9 Pro
29.12.2022, 10:07
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Горобец Максим
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Я ж вище написав, що цю процедуру і виконав, ви все те саме написали. Я навіть більше детально розписав
29.12.2022, 11:16


Горобец Максим писал/а:
Я ж вище написав, що цю процедуру і виконав, ви все те саме написали. Я навіть більше детально розписав


Тоді Вам потрібно спробувати очистити кеш/куки в вашому браузері і оновити його до останньої версії - складність може бути у телефоні/браузері/прошивці/встановленому adb локері і тд. - варіантів може бути багато.
29.12.2022, 14:11
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Горобец Максим
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Спробував сьогодні повторно, цього разу зайшов з іншого пк (не думаю, що це впливає, але даю усі деталі), відсканував і на смарті - таки з'явилась кнопка встановлення.
29.12.2022, 14:13


Горобец Максим писал/а:
не думаю, що це впливає, але даю усі деталі


як бачите - впливає
29.12.2022, 15:02
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників»

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар