1b.app
Скопійоване посилання -

OS - у порівнянні з іншими системами керування бізнесом

Доброго дня всім :)
питання напевно скоріше до Максима Мірошниченка.
Десь можна переглянути глибокий аналіз вартості володіння OneBox OS у порівнянні з іншими системами управління бізнесом:
Odoo
Zoho
Planfix
amoCRM
Бітрікс24
Creatio (Terrasoft)
Microsoft Dynamics
Такий аналіз допоміг би сильно полегшити продаж системи та спростити просування її на ринку.
Наприклад, є компанія, в якій працює 5/10/50/200 співробітників, всі користувачі системи.
Налаштовано 15 бізнес-процесів, у рамках яких формується 5000 завдань на місяць та пакети документів:
- комерційне
- Рахунки
- накладні
- договору
Чи є зведена таблиця аналізу володіння системою?
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

Такої таблиці немає - Ви можете самі її скласти провівши аналіз ринку систем - гугл на допомогу.
13.10.2021, 16:02
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Такої таблиці немає - Ви можете самі її скласти провівши аналіз ринку систем - гугл на допомогу.

це така собі пропозиція :)
у разі питання від партнера до вендору
тому що значною мірою від політики вендора залежать дуже багато факторів.
і насамперед можливість продавати партнерам більше своїх послуг
що безпосередньо впливає і на успішність самого бренду та його просування
особисто я веду youtube канал, де ділюся своїми відкриттями в системі
https://www.youtube.com/channel/UCIEG2RBd9TO-rMDHA73Zwvw/videos
запрошую всіх підписуватись та підтримувати лайками, коментарями, підказками
сторінку на FaceBook
https://www.facebook.com/iCOLOR.OneBox/
нарешті я відкрив школу OneBox і є першими випускниками
https://icoloronebox.org/oneboxschool/
просуваю базові бізнес-процеси, які в 99% компаній запускаються чи не щодня
https://icoloronebox.org/oneboxstart
давно веду Клуб підприємців у telegram, де можна порівняти кількість передплатників з каналом самого OneBox ;)
https://t.me/icoloronebox
ну і в instagram поділяюся своїми рішеннями та знахідками
https://www.instagram.com/vyacheslav_legeza.icoloronebox/
зауважу, що кількість передплатників зростає без фінансових вкладень, лише за рахунок моєї активності та користі, яку приношу в роботі з OneBox OS насамперед його користувачам
адже ділюся своїм досвідом і знахідками, які приховані в глибинах цієї відмінної та просунутої операційної системи,
якось так
і при цьому у мене ще залишається час на зустрічі з клієнтами та на налаштування системи під їх складні та різні бізнес процеси, яких може бути 20+, щоб вони також відчували користь від свого чудового придбання та не намагалися піти на інші системи, які просто crm -кі
БЕЗ тих можливостей, які надає грамотно НАСТРОЄНИЙ OneBox
гола коробка або порожня хмара БЕЗ контактів, БЕЗ документів, БЕЗ КОРИСТУВАЧІВ, якось слабко тягне на повноцінну систему управління бізнесом
13.10.2021, 17:44
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і схоже у OneBox є одна гігантська перевага перед будь-якою іншою системою
мені довелося зіткнутися з деякими системами як користувачу
так сталося з Бітрікс24, amoCRM, Planfix, Odoo
і відверто зауважу, що в жодній з них найкрутішого
БІЗНЕС ПРОЦЕСІВ - додаток Workflow
які просто рвуть на частини всі інші системи своєю органічністю та привабливістю роботи із завданнями. які у таких процесах вирішуються
13.10.2021, 18:35
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Такої таблиці немає - Ви можете самі її скласти провівши аналіз ринку систем - гугл на допомогу.

Доброго дня! Приєднаюся до діалогу. Тарифікація окремих додатків на мій погляд погіршує роботу інтеграторів. Наприклад Workflow. Тарифікація цього додатка ставить перед інтегратором завдання реалізувати проект не максимально просто (шляхом побудови не складних БП), а з найменшою кількістю БП і відповідно клієнт економитиме (а це аргумент). клієнти вимагатимуть від інтегратора реалізовувати проект із найменшою кількістю БП. Інтегратори, які мають недостатньо досвіду, не зможуть конкурувати з великими досвідченими інтеграторами. Таким чином, сильні гравці отримують конкурентну перевагу.
13.10.2021, 19:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Лосик Лилия Владимировна
Администратор проектов
Слава, відправлю тобі на пошту сьогодні. Вихідна інформація суворо для партнерів, але ти можеш трансформувати і для клієнтів, як тобі зручно.
13.10.2021, 19:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дмитро
AIRConstruct написав:

Чижик Олександр Сергійович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Такої таблиці немає - Ви можете самі її скласти провівши аналіз ринку систем - гугл на допомогу.

Доброго дня! Приєднаюся до діалогу. Тарифікація окремих додатків на мій погляд погіршує роботу інтеграторів. Наприклад Workflow. Тарифікація цього додатка ставить перед інтегратором завдання реалізувати проект не максимально просто (шляхом побудови не складних БП), а з найменшою кількістю БП і відповідно клієнт економитиме (а це аргумент). клієнти вимагатимуть від інтегратора реалізовувати проект із найменшою кількістю БП. Інтегратори, які мають недостатньо досвіду, не зможуть конкурувати з великими досвідченими інтеграторами. Таким чином, сильні гравці отримують конкурентну перевагу.

Питання навіть не в кількості бізнес-процесів
Насправді можна взагалі все запхати в один і це не дуже і складно
І п'ятьма обмежитися цілком можна, розрізняти їх за назвою, пл полям/інтерфейсам
Звернутися можна, тільки чи зручно це користувачам буде?
Як на мене, це просто зведе до нуля мега перевагу OneBox, про яку я постійно повторюю.
Гнучкість цієї операційки у множинності процесів та їх комбінацій.
Хороша база процесів дозволяє розширити присутність в різних галузях, часто таких різних, що здавалося б чи можливо в одній системі вживати стільки всього.
Але ж можна.
13.10.2021, 22:44
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар