1b.app
Скопійоване посилання -

Вигляд відображення повідомлень

Зіткнувся після оновлення боксу з тим, що Центр повідомлень став купою повідомлень з неконтрольованим змістом особливо потрібної інформації про процеси.
використовувати його зовсім незручно, але подивитися Communication center побачив що тут більше можливостей структуровано побачити те, що потрібно, АЛЕ
1- немає можливості налаштувати вміст повідомлень як було в центрі повідомлень минулого боксу, для мене наприклад щоб це було зручно і корисно там повинна бути можливість за типами БП налаштовувати необхідну інформацію та її порядок
1- номер та назва БП та статус
2- Клієнт
3-телефон клієнта
3- тип доставки
4- Тип оплати
5- ТТН доставки
6- Коментар додаткового поля
7- та інші стандартні та додаткові поля
це дає можливість бачити необхідну інформацію у стислому відсотрованому вигляді та відкрити тільки ті БП, які потрібні.
Це все було в Центрі повідомлень минулого Боксу і було Супер зручним рішенням.
Подумайте над впровадженням або оцініть доопрацювання може я б її зробив, тому що зручнос
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

доопрацювання управління полями в Communication center займе близько 5 годин
24.08.2021, 11:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у Центрі повідомлень відкрити замовлення займає то пару секунд, то пару хвилин це у вихідний день зробив, коли ніхто не працює. не можу по пару хвилин відкрити з нього замовлення, щоб розмірити. а в Комунікаційний центр теж незручно, там не видно номера замовлення і його не можна відкрити з того додатка, щоб побачити
24.08.2021, 18:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
доопрацювання управління полями в Communication center займе близько 5 годин

Не розумію чого з минулого боксу не перенесли до центру комунікацій. тільки і створюю теми на кшталт "пропало в новому боксі зручна функція минулого боксу"
24.08.2021, 18:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
доопрацювання управління полями в Communication center займе близько 5 годин

Не розумію чого з минулого боксу не перенесли до центру комунікацій. тільки і створюю теми на кшталт "пропало в новому боксі зручна функція минулого боксу"

ми нікого не змушуємо переходити нову систему. Подобається стара? - Залишайтеся на ній.
Але наші шляхи зі старою версією розходяться, є нова система з новим ядром і ми не збираємося робити функціонал 1 в 1 з МВП, це буде крок назад. У старих клієнтів просто замилене око, вони звикли користуватися ось так і все! І тепер вибачаюсь за вираз "Ноюють" про те, що їм потрібно виходити із зони комфорту і переучуватися працювати за новим. Може це звучить грубо, але це вся справа звички, ми самі переучувалися працювати в OS і так це було не просто, але зайняло до 3х тижнів і тепер все ок і немає бажання навіть дивитися на MVP.
26.08.2021, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так одне змінився інтерфейс, це справа звички, але зникли зручні речі, якими користувалися. вони давали зручність, а заміни їм поки що немає. з цього і ноєм, що на початку шляху ми отримуємо "-" а не "+" у функціоналі.
- Глобальний пошук
- Налаштування центру сповіщень
та інше по дрібниці вже не так суттєво.
2 речі якими користувалися багато мега, без перебільшень. Центр сповіщення без налаштувань відображення незручний для перегляду. Швидкий запуск, ну тут аналог є, додати у Вибране, але це все одно не те. я 2 звіти постійно використовую. і тепер заходити у звіти потрібно і там серед купи виглядати їх, а були у лівому меню прямі посилання (заміни швидкого запуску додатків поки що не знайшов в інтерфейсі).
+ посилило велику кількість багів відразу після оновлення, до якого не були морально готові і вони сильно вибивали з роботи.
26.08.2021, 17:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

потроху налагодилося, баги закриваються, доопрацювання довантажують та оптимізують.
Налаштування центру повідомлень замінено налаштуванням програми СС
Глобальний пошук (ну ті тільки я за ним сумую судячи з теми та коментів інших)
26.08.2021, 17:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович написав:
2 речі якими користувалися багато мега, без перебільшень. Центр сповіщення без налаштувань відображення незручний для перегляду. Швидкий запуск, ну тут аналог є, додати у Вибране, але це все одно не те. я 2 звіти постійно використовую. і тепер заходити у звіти потрібно і там серед купи виглядати їх, а були у лівому меню прямі посилання (заміни швидкого запуску додатків поки що не знайшов в інтерфейсі).

заміна додаток links

Таровик Дмитро Миколайович написав:
потроху налагодилося, баги закриваються, доопрацювання довантажують та оптимізують.
Налаштування центру повідомлень замінено налаштуванням програми СС
Глобальний пошук (ну ті тільки я за ним сумую судячи з теми та коментів інших)

ДП можливо буде трохи пізніше
27.08.2021, 00:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар