1b.app
Скопійоване посилання -

Не можу видалити оприбуткування

Раніше було випадково оприбутковано товари. Після виявлення помилки не виходить ні повернути новар ні видалити власне оприбуткування. див. скрін
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Олександр добрий день
все правильно, в системі не можна видаляти операції оприбуткування, якщо з тими товарами вже є продаж, тут саме вам пише
зайдіть у кожний товар - склади . знайдіть де товар продано, робіть видалення чи повернення (тут рекомендуємо поважно, бо якщо продали, був фізичний продаж), після чого можна буде видалити прихід.
15.07.2021, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Розібрався. Була задвоєна парафія. До того як помітили помилку, було відписано частину товару. Я так зрозумів, що програма відписала товар саме з тієї партії, яку я намагався вилучити.
15.07.2021, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
чудово,
для того, щоб прихід не задвоювало, рекомендуємо налаштувати роботу постачання так, щоб процес починався, наприклад, на основі замовлення клієнта (будуть створені зв'язки в товарах так ) або на основі мінімальних залишків на складах. тоді потреба створювати прихід вручну буде як виняток, що зменшить можливість дублів процесів.
15.07.2021, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую. Я над цим подумаю.
Але, в даному випадку був задвоєний сам процес постачання.
16.07.2021, 09:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

Лисенко Олександр писав/ла:
Дякую. Я над цим подумаю.
Але, в даному випадку був задвоєний сам процес постачання.

я про постачання і говорю, робіть спочатку автоматизацію, щоб вручну було мінімум процесів. а якщо задвоєння у вас з технічних причин - заберіть з інтерфейсу кнопку копіювання процесу.
16.07.2021, 10:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар