1b.app
Скопійоване посилання -

Додаткове доопрацювання по старому доопрацюванню.

Добридень!
Раніше робив доопрацювання - https://crm-onebox.com/ru/support/other/8375-proschitat-dorabotku-dlya-deystviya...
На жаль, не працює так, як потрібно. При складанні запиту не врахував деякі деталі, а саме: якщо до батьківської категорії не присвоєно товар, тоді структура <categories></categories> не коректно будується. Тобто до неї потрапляють лише дочірні категорії, а самої батьківської категорії немає (Дивіться Картинка №1.jpg).
Через це Prom не коректно отримує дані і всі категорії "пливуть".
Потрібно брати всі дані зі Довідника та показувати всю структуру повністю незалежно, доданий товар до категорії чи ні.
Думаю, потрібно вчинити так - дивіться Картинка №2.jpg
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Якщо вам потрібно вивантажувати пряме дерево, дивлячись у довідник і "добиратися" структурою до першого елемента в дереві, можна зробити години за 2. Тобто. якщо вивантажується категорія 3-го рівня та її parentid другого рівня, то ми зможемо за довідником вивантажити категорію 2-го та 1-го рівнів, щоб пром зміг побудувати дерево правильно. Це все за умови, що у вас правильний довідник з коректним деревом категорій.
06.07.2021, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


OneBox production написав:
Добрий день. Якщо вам потрібно вивантажувати пряме дерево, дивлячись у довідник і "добиратися" структурою до першого елемента в дереві, можна зробити години за 2. Тобто. якщо вивантажується категорія 3-го рівня та її parentid другого рівня, то ми зможемо за довідником вивантажити категорію 2-го та 1-го рівнів, щоб пром зміг побудувати дерево правильно. Це все за умови, що у вас правильний довідник з коректним деревом категорій.

Так, ви мене правильно зрозуміли.
Підкажіть, а якщо в якійсь категорії не буде товарів і вони не будуть передаватися, правильно я розумію, що в будь-якому дереві все одно вивантажуватиме коректно, оскільки дані будуть братися з даних довідника?
06.07.2021, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні. Якщо в якійсь категорії та в її дочірніх категоріях немає жодного товару, який вивантажується у файл, то передавати в xml я її не збирався. У XML же потрапляють лише ті категорії або їхнє дерево, які вибрано у продуктів. Наскільки я розумію, якщо категорія не потрапила в xml пром не повинен її видаляти
06.07.2021, 18:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Добрий день. Якщо вам потрібно вивантажувати пряме дерево, дивлячись у довідник і "добиратися" структурою до першого елемента в дереві, можна зробити години за 2. Тобто. якщо вивантажується категорія 3-го рівня та її parentid другого рівня, то ми зможемо за довідником вивантажити категорію 2-го та 1-го рівнів, щоб пром зміг побудувати дерево правильно. Це все за умови, що у вас правильний довідник з коректним деревом категорій.

Добридень!
Нещодавно дізнався від Артема Онарх і з відео від Максима Мірошниченка (https://www.youtube.com/watch?v=oAJxxHXbjgA&t=530s), що розробки до 01.09.2021 проводитимуться безкоштовно. Підкажіть, чи цю роботу можете взяти в роботу відповідно до цих умов?
14.07.2021, 10:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Добридень!
Нещодавно дізнався від Артема Онарх та з відео від Максима Мірошниченка (https://www.youtube.com/watch?v=oAJxxHXbjgA&t=530s), що розробки до 01.09.2021 проводитимуться безкоштовно. Підкажіть, чи цю роботу можете взяти в роботу відповідно до цих умов?

Доброго дня!
Прошу взяти в роботу дане доопрацювання відповідно до умов вище.
Коли зможете закінчити/почати?
17.07.2021, 18:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:

Юрченко Роман Сергійович написав:
Добридень!
Нещодавно дізнався від Артема Онарх та з відео від Максима Мірошниченка (https://www.youtube.com/watch?v=oAJxxHXbjgA&t=530s), що розробки до 01.09.2021 проводитимуться безкоштовно. Підкажіть, чи цю роботу можете взяти в роботу відповідно до цих умов?

Доброго дня!
Прошу взяти в роботу дане доопрацювання відповідно до умов вище.
Коли зможете закінчити/почати?

https://crm-onebox.com/ua/support/onebox-official-news/9231-snyati-vse-ograniche... я думаю останній коментар адресований вам)
я чудово бачив скріншоти як ви рекламуєте що OS гавно при цьому вам роблять безкоштовні доробки і навіть правки та 50+ тикетів що виставили на форумі вам зробили за день . Мені не зрозуміла ваша подвійна гра.
19.07.2021, 21:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
https://crm-onebox.com/ru/support/onebox-official-news/9231-snyati-vse-ograniche... я думаю останній коментар адресований вам)
я чудово бачив скріншоти як ви рекламуєте що OS гавно при цьому вам роблять безкоштовні доробки і навіть правки та 50+ тикетів що виставили на форумі вам зробили за день . Мені не зрозуміла ваша подвійна гра.

Відповів за тим самим посиланням!
20.07.2021, 04:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Питання не вирішено.
Закрив оскільки закінчився ліміт повідомлень
21.07.2021, 09:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Є оцінка вище за 2ч. Наскільки я зрозумів, у безкоштовних доробках на даний момент вам відмовлено. Виставляти рахунок?
21.07.2021, 15:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Є оцінка вище за 2ч. Наскільки я зрозумів, у безкоштовних доробках на даний момент вам відмовлено. Виставляти рахунок?

Доброго дня!
Прошу виставити рахунок.
26.07.2021, 10:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, я зробив налаштування поряд з вибором допполей, але вона потрапить до вас протягом декількох раб. днів, тому що потрібно смержити стару гілку mvp
06.08.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Доброго дня, я зробив налаштування поряд з вибором допполей, але вона потрапить до вас протягом декількох раб. днів, тому що потрібно смержити стару гілку mvp

Доброго дня!
Зрозумів. Дякую. Чекатиму
07.08.2021, 21:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Доброго дня, я зробив налаштування поряд з вибором допполей, але вона потрапить до вас протягом декількох раб. днів, тому що потрібно смержити стару гілку mvp

Доброго дня!
Підкажіть, коли зможу побачити доопрацювання? Можливо є вже точніші терміни?
11.08.2021, 15:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Доброго дня, я зробив налаштування поряд з вибором допполей, але вона потрапить до вас протягом декількох раб. днів, тому що потрібно смержити стару гілку mvp

Доброго дня!
Підкажіть, коли виконається це завдання?
25.08.2021, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Наскільки я пам'ятаю гілки мержили минулого тижня, налаштування у вас не з'явилося?
25.08.2021, 15:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Добрий день. Наскільки я пам'ятаю гілки мержили минулого тижня, налаштування у вас не з'явилося?

Може, цей функціонал і є, але я його не знайшов. Підкажіть, де він?
25.08.2021, 16:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Добрий день. Наскільки я пам'ятаю гілки мержили минулого тижня, налаштування у вас не з'явилося?

Підкажіть, коли все буде готове? Якщо воно готове – покажіть, що саме було зроблено. Просто вже місяць минув.
26.08.2021, 20:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Прошу відповість.
28.08.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Співробітник
клац-клац написав:
Добридень!
Прошу відповість.

Добридень!
Прошу відповість.
02.09.2021, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Співробітник
клац-клац написав:
Добрий день. Наскільки я пам'ятаю гілки мержили минулого тижня, налаштування у вас не з'явилося?

Добридень!
Прошу відповість.
03.09.2021, 11:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Співробітник
клац-клац написав:
Добрий день. Наскільки я пам'ятаю гілки мержили минулого тижня, налаштування у вас не з'явилося?

Підкажіть, чи є якась інформація?
06.09.2021, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Налаштування "Експортувати дерево категорій з довідника", воно наскільки я бачу у вас включено і все має працювати правильно
07.09.2021, 12:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production
Співробітник
клац-клац написав:
Добрий день. Налаштування "Експортувати дерево категорій з довідника", воно наскільки я бачу у вас включено і все має працювати правильно

Добридень!
Для одного магазину цю галочку я ввімкнув, але фід як так і є. Вся структура не підтягується (дивіться картинку).
Ще, ви можете розповісти, як Бокс розуміє з якого саме довідника брати дані, в дії (і в цій "галочці" немає шляху до довідника).?
07.09.2021, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous duck
OneBox production
Співробітник писав/ла:
Добрий день. Налаштування "Експортувати дерево категорій з довідника", воно наскільки я бачу у вас включено і все має працювати правильно

Прошу дати відповідь на моє запитання.
13.09.2021, 13:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://our-store.com.ua/media/export/3.xml добрий день. Наскільки я бачу, доробка працює, все дерево категорій вивантажується
14.09.2021, 15:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар