1b.app
Скопійоване посилання -

Виправити доопрацювання в залишки на складах

З звіті залишки по складу був доопрацьований фільтр який має відображати баланс тільки по складах\комірках
приклад https://ekomora.ua/admin/shop/storage/balance/?dbalFrom=&dbalTo=&cell2=&... &articul=&seriesname=&model=&cdatefrom=&cdateto=&customproductfields%5Brozborka70%5D=&custom_testnapolya2=&custom_dataopributkuvanya6=&ok=%D0%A4%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80 %D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8#
https://ekomora.ua/admin/shop/storage/balance/?dbalFrom=&dbalTo=&cell2=&... =&seriesname=&model=&cdatefrom=&cdateto=&customproductfields%5Brozborka70%5D=
Оригінальне питання доступне на версії: ru macik9157@gmail.com

Відповіді:

Максим
Тзов Екомора
Коментар доступний мовою ru і ще не перекладений на поточну мову.
28.05.2021, 13:11
macik9157@gmail.com

Максиме, не зовсім розумію в чому проблема. Зазначені 2 посилання ведуть сторінки з різними даними, тобто. фільтр працює. У стандартному положенні "Всі менеджери складу/комірки" при цьому фільтр нічого додатково фільтрувати не повинен.
28.05.2021, 15:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора

Сніжок
Смерть насувається на Бруклін, має великі зуби і пухнастий хвостик. писав/ла:
Максиме, не зовсім розумію в чому проблема. Зазначені 2 посилання ведуть сторінки з різними даними, тобто. фільтр працює. У стандартному положенні "Всі менеджери складу/комірки" при цьому фільтр нічого додатково фільтрувати не повинен.

При виборі відповідального складу\комірки при фільтрації видає загальний баланс складу а має відображати тільки баланс де відповідальний є менеджером складу\комірки .Тут потрібно звернути на склад Шинний новий
28.05.2021, 15:55
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
28.05.2021, 16:03
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
Допомогти вирішити цю проблему
31.05.2021, 09:36
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Давайте одному конкретному прикладі. https://ekomora.ua/admin/shop/storage/balance/?dbalFrom=&dbalTo=&cell2=&... =&seriesname=&model=&cdatefrom=&cdateto=&customproductfields%5Brozborka70%5D=&custom_testnapolya2=&custom_dataopributkuvanya6=&ok=%D0%A4%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8#
Фільтруємо по Чернегу Василь. Показує залишки на 6 складів. Який з цих складів перестав бути складом де зазначений даний користувач і не вказаний на жодному осередку цього складу?
31.05.2021, 10:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
вісь склад і відповідальний Чернега 1&filterCurrencyShow=&amountavailFrom=&amountavailTo=&reservedFrom=&reservedTo=&articul=&seriesname=&model=&cdatefrom=&cdateto=&customproductfields%5Brozborka70%5D=&custom_testnapolya2=&custom_dataopributkuvanya6=& %82%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8#
вісь Інший відповідальний https://ekomora.ua/admin/shop/storage/balance/?storagenameid%5B%5D=1370&dbal... &amountavailFrom=&amountavailTo=&reservedFrom=&reservedTo=&articul=&seriesname=&model=&cdatefrom=&cdateto=&customproductfields%5Brozborka70%5D=&custom_testnapolya2=&custom_dataopributkuvanya6=&ok=%D0%A4%D1%D8%D4%D1 %D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8#
Вісь комірка https://ekomora.ua/admin/shop/storage/balance/?storagenameid%5B%5D=1370&cell... =1&showseparateline=1&filterCurrencyShow=&amountavailFrom=&amountavailTo=&reservedFrom=&reservedTo=&articul=seriesname=&model=&cdatefrom=&cdateto=&customproductfields%5Brozborka70%5D=&custom_testnapolya2=&custom_da 8C%D1%82%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8# де відповідальний https://ekomora.ua/admin/shop/cell/1370/431/ але при фільтрації показує що відповідальний також Чернега
31.05.2021, 11:42
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у вас на складі Шинна купа осередків, у частині з яких може бути відповідальним Чернега, що в свою чергу означає що при фільтрації по Чернегу ми повинні показувати вам у підсумкових залишках цей склад. У чому я не маю рації в цьому повідомленні?
31.05.2021, 11:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора

Сніжок
Смерть насувається на Бруклін, має великі зуби і пухнастий хвостик. писав/ла:
у вас на складі Шинна купа осередків, у частині з яких може бути відповідальним Чернега, що в свою чергу означає що при фільтрації по Чернегу ми повинні показувати вам у підсумкових залишках цей склад. У чому я не маю рації в цьому повідомленні?

У підсумкових залишках має показувати тільки баланс по комірках\складах де Чернега відповідальний ця штука точно працювала також замітив таке коли все було ок я вибирав склад зараз нічого непітягує
31.05.2021, 11:59
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим, описую логіку доопрацювання:
Якщо ви фільтруєте менеджера, то: бокс фільтрує СКЛАДИ, у яких відфільтрований менеджер - менеджер складу або СКЛАДИ, в одному з осередків яких вибриний менеджер є менеджером осередку. Жодної іншої логіки там не було. Відповідно у вас даний менеджер - менеджер однієї з осередків складу, тому бокс показує вам всі залишки по даному складу.
31.05.2021, 12:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора

Сніжок
Смерть насувається на Бруклін, має великі зуби і пухнастий хвостик. писав/ла:
Максим, описую логіку доопрацювання:
Якщо ви фільтруєте менеджера, то: бокс фільтрує СКЛАДИ, у яких відфільтрований менеджер - менеджер складу або СКЛАДИ, в одному з осередків яких вибриний менеджер є менеджером осередку. Жодної іншої логіки там не було. Відповідно у вас даний менеджер - менеджер одного з осередків складу, тому бокс показує вам всі залишки по даному складу.

Хай буде так але чому якщо я вибираю конкретний склад і конкретного відповідального то мені пітягує всі комірки а не тільки ті де він відповідальний.
31.05.2021, 12:53
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тому що так було обговорено завдання з менеджером. Вас рік все влаштовувало і тут різко стало працювати неправильно, хоч ніхто там нічого не чіпав взагалі.
31.05.2021, 13:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора

Сніжок
Смерть насувається на Бруклін, має великі зуби і пухнастий хвостик. писав/ла:
Тому що так було обговорено завдання з менеджером. Вас рік все влаштовувало і тут різко стало працювати неправильно, хоч ніхто там нічого не чіпав взагалі.

Трохи не так Якби все працювало як було то я б точно неписав цим функціоналом користувалися і все було ок
31.05.2021, 13:40
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, я особисто доопрацьовував цей функціонал і щойно подивився в код ще раз, фільтрація працює зараз так само як і в день доопрацювання, нічого не змінювалося. Якщо вас не влаштовує його робота, ви можете обговорити це з інтегратором, через якого замовляли доопрацювання або описати мені нове тз, яке я зможу оцінити в рамках цієї теми.
31.05.2021, 13:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора

Сніжок
Смерть насувається на Бруклін, має великі зуби і пухнастий хвостик. писав/ла:
Максиме, я особисто доопрацьовував цей функціонал і щойно подивився в код ще раз, фільтрація працює зараз так само як і в день доопрацювання, нічого не змінювалося. Якщо вас не влаштовує його робота, ви можете обговорити це з інтегратором, через якого замовляли доопрацювання або описати мені нове тз, яке я зможу оцінити в рамках цієї теми.

я Вас зрозумів а я приймав цей доробок і працювала вона згідно ТЗ ,,вибираю склад і відповідального за склад\комірку видає тільки ті комірки склади де він є відповідальним відповідно товари відображаються тільки товари які на даних складах з усією інформацією \продажна вартість".Я тобі розумію що в коді нічого незмінилося але кінцевий результат невидає той який має бути хоча дотепер все було ок.
31.05.2021, 14:02
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максим
Тзов Екомора написав:
відповідно товари відображаються тільки товари які на даних складах з усією інформацією підсумковою інформацією кількість \закупівельна вартість\продажна вартість

ви навіть тут пишіть що по осередках фільтрувати додатково не потрібно, а потрібно тільки по складу. 2 варіанти вирішення вашого завдання я надав повідомленням вище.
31.05.2021, 14:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
Вибираю склад і відповідального за склад\комірку видає тільки ті комірки складу де він є відповідальним
31.05.2021, 14:42
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Що робити, якщо:
1. Менеджер є одночасно і менеджером складу та менеджером одного з осередків цього складу? Фільтрувати залишки по комірці чи показувати всі залишки на цьому складі?
2. Якщо у менеджера немає осередків, а є тільки склад, показуємо всі залишки на складі?
3. Якщо менеджер має тільки комірки але немає складу, фільтруємо тільки залишки, які лежать на його комірках?
31.05.2021, 14:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим
Тзов Екомора
1) Менеджер є одночасно і менеджером складу та менеджером одного з осередків цього складу? Фільтрувати залишки по комірці чи показувати всі залишки на цьому складі?
фільтрувати зайві по комірці і якщо є то по товару який без комірки
2)2. Якщо у менеджера немає осередків а є тільки склад, показуємо всі залишки на складі?-тільки залишки які рахуються на складі без комірок.
3) Якщо у менеджера є тільки комірки, але немає складу, фільтруємо тільки залишки, що лежать на його комірках?Так вірно .
31.05.2021, 15:14
macik9157@gmail.com Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Максим
Тзов Екомора написав:
1) Менеджер є одночасно і менеджером складу та менеджером одного з осередків цього складу? Фільтрувати залишки по комірці чи показувати всі залишки на цьому складі?
фільтрувати зайві по комірці і якщо є то по товару який без комірки
2)2. Якщо у менеджера немає осередків а є тільки склад, показуємо всі залишки на складі?-тільки залишки які рахуються на складі без комірок.
3) Якщо у менеджера є тільки комірки, але немає складу, фільтруємо тільки залишки, що лежать на його комірках?Так вірно .

Переписати логіку на вказану займе близько 2год. Виставляти рахунок?
31.05.2021, 15:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар