1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює перевірка наявності товарів на складі

На етапі https://v.sigmatm.com.ua/admin/shop/workflowstatus/704/action/new/ встановлено автоматизацію "Перевірити наявність продуктів на складі". Однак замовлення https://v.sigmatm.com.ua/admin/customorder/order/14014/edit/ де вказано у графі "наявність товару" Немає в наявності нормаль перейшов на етап, і перевірка не спрацювала
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Цей продукт є складі фізично, відповідно дію мало кидати помилку. Поле "Наявність товару" це значення з картки продукту "наявність" яке безпосередньо не пов'язане з наявністю товару на складі. Воно змінюється лише якщо запускати перерахунок цін та наявності при включеній галочці "Синхронізувати наявність..." у картці товару
19.03.2021, 14:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Паньшин Сергей Владимирович
Консалтинговая компания БИТ. Директор
Ця галочка у мене стоїть, а те, що цей продукт є на складі, так він зарезервований в іншому процесі, крім того на даному етапі стартує підпроцес у який копіюються продукти батьківського, але тільки ті які є в наявності, і в результаті підпроцес виявився порожнім.
22.03.2021, 09:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Продукт є на складі, відповідно дія спрацювала правильно, чим ще я можу вам допомогти з цього питання?
22.03.2021, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Паньшин Сергей Владимирович
Консалтинговая компания БИТ. Директор
То яким тоді процесом можна перевірити, що товарів мало саме для поточного процесу? Виходить продукти на складі є, але відвантажити я їх не можу, тому що вони зарезервовані в іншому процесі, і процес зайшов у глухий кут, назад не повернутися і далі не піти.
22.03.2021, 12:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У цьому процесі у вас є зарезервовані продукти, це враховує. Прокрутіть таблицю продуктів процесу праворуч, щоб побачити відповідні колонки з резервом.
ps можливо варто вивести в табличку трохи менше значень, щоб бачити тільки необхідні поля для продуктів? Як резерв, наприклад
22.03.2021, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Паньшин Сергей Владимирович
Консалтинговая компания БИТ. Директор
Чому тоді він не скопіювався у дочірній процес? Або якщо я його зарезервував у батьківській, то в дочірній він уже не скопіюється, при налаштуванні "Додавати лише кількість, яку достатньо на складі"?
22.03.2021, 13:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ярославе, уточніть будь ласка якою дією і на якому етапі на ваш продукт повинен був скопіюватися
16.04.2021, 12:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Паньшин Сергей Владимирович
Консалтинговая компания БИТ. Директор
Я вже вирішив проблему, правда, для цього мені довелося перебудувати процеси
19.04.2021, 10:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар