1b.app
Скопійоване посилання -
Добридень!
Як краще працювати з товарами, які одного і того ж модельного ряду, але можуть відрізнятися:
ціною
розміром
кольором
При цьому важливо зберегти той самий артикул товару для всього модельного ряду.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, Сергію!
У мене жебрак "прикраси", де є розміри та кольори (як мінімум), але і ще до появи у мене OneBox, я за допомогою методу "досвіду та помилок", використовую окремі картки продукту для кожного розміру. Основна причина – гнучкість у роботі. Індивідуальна картка (у будь-якій системі) більш функціональна, ніж "модель". Наприклад: вам потрібно експортувати товар з якимись індивідуальними полями, які є тільки в одного товару з розміром "М", не у всіх вивантаженнях ви зможете це налаштувати, і вам потрібно це доопрацьовувати (якщо це можливо).
На рахунок питання по артикулу: у моїх товарах використовуються різні артикули, скажу більше, вони згодом можуть навіть змінюватися для одного і того ж товару, але в цьому не бачу проблеми, знімаєте галочку з "Унікальність артикулів" (як на картинці) і можете працювати.
Але звертаю увагу, що я вас не вмовляю, а просто ділюся тим, як я працюю.
10.11.2022, 10:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Можна створювати окремі картки товарів, як вказано вище і всім товарам (які з одним артикулом) заповнювати цей артикул в поле "Модельний ряд" і в інтерфейсі товару налаштувати блок "Таблиця продуктів модельного ряду" для зручності роботи з такими картками. Ця таблиця буде показувати всі товари, у яких поле "Модельний ряд" аналогчне товару, який ви переглядаєте.
12.11.2022, 09:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар