1b.app
Скопійоване посилання -

Багаторівнева структура виробництва продуктів – як відобразити, чи є можливість?

Добридень!
Ознайомлююся із системою, є бажання створити систему обліку для безперервного виробництва. Використовую програму паспорта продуктів.
У виробництві беруть участь як первинний продукт (сировина/матеріали), так і напівфабрикати, які можуть виготовлятися як із сировини, а також з інших напівфабрикатів, які також з чогось виробляються. Ну і готова продукція - яка, власне, виготовляється із вироблених напівфабрикатів.
При побудові паспортів я хочу бачити розгорнуту структуру - що з чого складається (виготовляється) у кожній гілці.
У скрині вказав зразок, що маю на увазі, а інший скрін - як це реалізовано в іншій системі обліку (не називатиму її, але думаю, хтось дізнається). В ідеалі, звичайно і відразу собівартість кожного елемента виводити (розраховувати, це т.зв. "рекурсивний спосіб обчислення"), чи можливо якось через конструктор бізнес-процесів можна побудувати? Підкаже хтось, може, хто стикався?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Такий варіант зараз налаштувати через паспорти не можна, ви звожете побачити всю гілку виробництва тільки якщо перейти в кожний продукт.
Сам же багаторівневий паспорт зробити можна, тобто у готового продукту може бути у матеріалах продукт, що складається з інших.
Теоретично, після налаштування всіх паспортів можна налаштувати БП(бізнес-процес), який буде рокладати всі паспорти та формувати загальний список. Якщо це потрібно саме в момент виробництва, то так і треба налаштовувати.
Або ж можна допрацювати такий функціонал, щоби було видно все відразу.
Але обидва варіанти складні, і навіть за пару годин не налаштувати
02.11.2022, 13:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобто. побачити все "дерево" кінцевого продукту з усіма складовими (напівфабрикатами та матеріалами) у розкладеному вигляді (як у прикладі), наскільки я зрозумів, не вийде. Дякую за відповідь, матиму на увазі.
02.11.2022, 14:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Афанасьєв Олександр Олександрович писав/ла:
Тобто. побачити все "дерево" кінцевого продукту з усіма складовими (напівфабрикатами та матеріалами) у розкладеному вигляді (як у прикладі), наскільки я зрозумів, не вийде. Дякую за відповідь, матиму на увазі.

Чисто візуально, саме до моменту виробництва цього товару - так, не зможете. Але наголошую, це якщо просто налаштувати паспорти і треба побачити відразу це дерево. Не знаю, як точно ви хочете, тому базуюсь на вашому повідомленні. Але впевнений, що це можна доробити (зробити допрограмування)
03.11.2022, 13:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З доопрацюваннями, звичайно, можна все зробити, я і не сумніваюся в цьому)). Думав, що можна якось штатними засобами відобразити, якщо є можливість "паспортизації" товарів - і, так, саме до моменту виробництва, т.к. я ж хочу спочатку побачити весь ланцюжок/гілка від сировини-напівфабрикатів до готової продукції, перш ніж щось виробляти. Мені потрібні норми споживання на кожній гілці/напівфабрикаті та собівартість. Але все одно, дякую за відповідь! Якщо наважуся на доопрацювання - обов'язково повідомлю!
03.11.2022, 13:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар