1b.app
Скопійоване посилання -

Збилися та не зберігаються налаштування шаблонів

При експорті ексель файлу та при виборі в тонких налаштуваннях потрібного шаблону щоразу доводиться перезаповнювати колонки зверху. Ця установка не зберігається
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Також відкривається вибір у колонках кострубато, а "Назва категорії продукту" взагалі не знаходить. Кеш чистив
06.10.2022, 14:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Заповнення колонок за шаблоном підправлено, щоб вибір у списку доступних колонок "Назва категорії продукту" необхідно налаштувати поля мультимовності
06.10.2022, 14:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

необхідно налаштувати поля мультимовності – що це означає?
Раніше я експортував товари з ванбоксу, і там було це поле. Я зберіг шаблон із цими колонками (сьогодні він виявився порожнім). Для нових товарів я заповнював колонки в екселе (що робити легше ніж поштучно у ванбоксі) і потім імпортував ці заповнені колонки. Там була назва категорії, в якій знаходиться товар. Тепер "Назви категорії продукту" цього немає. Як мені через ексель внести товар назву категорії в яку він повинен потрапити?
06.10.2022, 15:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Збилися всі налаштовані поля у шаблонах для експорту також. Але при цьому ще з правого боку були скопійовані назви, які були у ван бокс. Наразі практично всі ці назви не знаходяться.
06.10.2022, 15:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

При імпорті продуктів з файлу, для вказівки стовпчика назва стовпчика необхідна наявність налаштованої програми мультимовності. У цьому додатку є налаштування полів. У цьому налаштуванні необхідно задавати поля, які необхідні кількома мовами

Перегляньте зараз налаштування шаблонів експорту, зараз має бути нормально відображати поля, що вивантажуються
06.10.2022, 16:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую. Налаштування повернулися
06.10.2022, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар