1b.app
Скопійоване посилання -

Не оновлюються залишки на сайті

Не оновлюються рештки на сайті siverprod.com.ua
Є припущення, що закінчити ВД кошики потрібно перевірити.
Загалом перед тим як оприбуткувати/списати товар він потрапляє в складський кошик, звідки вже мандрує далі, такі записи (як і практично всі сутності в боксі) мають унікальний id який генерується автоматично. Так от він у нас для складського кошика досяг максимуму і просто не дозволяв далі працювати з ним. Розробники повинні його обнулити і запустити заново інтеграцію.
Може причина і в іншому, але насамперед потрібно перевірити id
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:



підкажете як обнулити лічильник id, то, звичайно, спробую)
02.09.2022, 17:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я написав спробуйте в сенсі "спробуйте зараз" а не "спробуйте обнулити лічильник")) Так що перевірте як працює зараз))
02.09.2022, 17:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

товар на сайті не з'явився, причина в іншому... автоматичне дії мало відпрацювати в 18 00. може щось з кроном... немає активності по FTP, файли offers0_1.xml, import0_1.xml взагалі забираються? у лозі ftp активність тільки за файликом STOR /zakaz/orders.xml
02.09.2022, 18:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

намагався запускати автоматичну дію вручну, і нічого
02.09.2022, 18:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Уточніть, що за дію безпосередньо повинно тягнути товари - я протягом кількох днів подивлюся що не так.
02.09.2022, 20:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Товар завантажився. У чому була причина?
Завантаження товарів на сайт береться з двох файлів import0_1.xml(товар) та offers0_1.xml(залишки)
Універсальний імпорт продуктів (xml/json) файл import0_1.xml
Інтеграція залишків на складах XML (Імпорт) файл offers0_1.xml
03.09.2022, 08:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Товар знову зник о 9:30, автоматичні дії за цей час не заплановані
03.09.2022, 09:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я нічого не робив з вашим проектом крім скидання лічильника автоінкремента у бд. Наскільки я розумію це допомогло, якщо додатково виникають ще якісь питання, виставте їх будь-ласка окремими темами так як з автоінкрементом в бд це пов'язано.
05.09.2022, 12:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар