1b.app
Скопійоване посилання -
добрий день
https://silva.crm-onebox.com/app/product/5786/edit/
Даний товар, незважаючи на відсутність на складах, все одно лізе по синхронізації та наявності на сайт. Як це виправити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:



Якщо ви запустите в ручному режимі перерахунок наявності - товар змінить статус не в наявності.
Зараз якщо ви візьмете продукт і продасте останній залишок на складі – він не стане не в наявності?
16.09.2021, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
Якщо ви запустите в ручному режимі перерахунок наявності - товар змінить статус не в наявності.
Зараз якщо ви візьмете продукт і продасте останній залишок на складі – він не стане не в наявності?

Як автоматизувати цей процес? Після оновлення я з цим додатком стикаюся вперше
16.09.2021, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Як автоматизувати цей процес? Після оновлення я з цим додатком стикаюся вперше

Загалом у системі є перерахунок цін та наявності щодо постачальників та складів. І як мінімум можна скористатися однойменною дією у годинникових автоматизаціях.
Але в мене було інше питання - вкажіть, як ви списуєте/продаєте останній залишок по товару (можливо дією на етапі)?
17.09.2021, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Продаємо(списуємо) через перехід на етап. Списування залишку через картку продукту.
17.09.2021, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну, власне наявність у вас має перераховуватися після зміни залишку.
Чи це відбувається, якщо ви продасте (на прикладі якогось із товарів) останній залишок?
21.09.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Приклад вище зазначених позицій - немає. Їх немає на складі, але завжди з'являються на сайті, тобто завжди 1 штука в наявності, тому купують те, чого немає.
28.09.2021, 12:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://silva.crm-onebox.com/app/product/7027/edit/
В базі три штуки, кожного по 1й різній довжині, на сайті числиться 3, але фільтра не вивантажуються, їх на сайті 8 штук по 50см
28.09.2021, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар