1b.app
Скопійоване посилання -

Вимкнення фільтра (атрибута) продукту

Хлопці, варто мета "вибивати" товар за фільтром.
Наприклад, є товар "Куртка", з фільтром "колір" - червоний синій білий та "розмір" - 38 40 42
Постачальник говорить у продажу вибув червоний колір та/або 38 розмір. (Ми якось помічаємо цю комбінацію фільтрів як "вибув" (може автоматичною дією для етапу, (продукт із "продукти таблицею" і там же вибирати які саме фільтри треба "вибити")))
Потрібно щоб далі, при оформленні нового замовлення з "Куртка" "Червоний" та/або "38" (Тут треба розуміти, що комбінації вибитого товару можуть бути різними. Колір і розмір, або тільки колір, або тільки розмір ітд.) - не було можливості перейти на етап, оприбуткувати цей товар або зробити заборону на дії з "вибитим фільтром"
Які варіанти порадите для реалізації цього функціоналу?
Я думаю, може зробити такий варіант - У фільтрах продуктів, зробити можливість робити вибраний фільтр "товар вибув
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

фігня якась схожа на кастом.
у тебе ж немає залишку по фільтрах.
ти можеш його зробити за допомогою додаткового поля пов'язаного з фільтром - це варіант 1
ти можеш зробити через модельний ряд - це варіант 2
24.08.2021, 11:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Модельний ряд не підходить із низки причин.
Я не хочу створювати окремі картки товарів "моделей" і робити за фактом дублі товарів лише з їхньою модифікацією.
Кастом мені теж напевно не підходить тому що скоро я буду перестрибувати на ОС і відповідно, не факт що кастом перейде на ОС. Хоча якщо перейде - то модно розглянути цей варіант.
А ось другий варіант, зробити додаткові поля пов'язані з фільтром - цікаво, але не зовсім зрозуміло як це буде працювати.
Правильно я розумію, що ти пропонуєш створити під кожен фільтр продукту - додаткове поле продукту, зв'язати їх і якщо у мене вибув наприклад якийсь колір, то просто робити додаткове поле прихованим? Напиши детальніше плз, як ти бачиш цей варіант.
24.08.2021, 12:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
А й так, я зараз переробляю всі продукти саме під залишки по фільтрах.
24.08.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
І сенс у тому, що при вибиванні фільтра (блокуванні його, прихованні ітд.) система не повинна даний товар і фільтр пропускати навіть на перевірку наявності. А вибивати його бажано автоматизацією. Наприклад, налаштувати процедуру, в якій діями відрубуватимемо вибраний фільтр. Загалом, ти зрозумів. ))
24.08.2021, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:
Модельний ряд не підходить із низки причин.
Я не хочу створювати окремі картки товарів "моделей" і робити за фактом дублі товарів лише з їхньою модифікацією.
Кастом мені теж напевно не підходить тому що скоро я буду перестрибувати на ОС і відповідно, не факт що кастом перейде на ОС. Хоча якщо перейде - то модно розглянути цей варіант.
А ось другий варіант, зробити додаткові поля пов'язані з фільтром - цікаво, але не зовсім зрозуміло як це буде працювати.
Правильно я розумію, що ти пропонуєш створити під кожен фільтр продукту - додаткове поле продукту, зв'язати їх і якщо у мене вибув наприклад якийсь колір, то просто робити додаткове поле прихованим? Напиши детальніше плз, як ти бачиш цей варіант.

робиш додаткове поле складу колір
пов'язуєш із фільтром товару
робиш прихід із зазначенням що в тебе в наявності товарів у кольорі ХХХ
та вуаля
ніякий інший милиця я робити і обговорювати не буду
26.08.2021, 17:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Це все дуже круто. Але при вибиванні товару, мається на увазі, що він вибув у постачальника, а не у мене на складі. Від сюди і функціонал повинен у системі працювати таким чином - якщо немає у постачальника, саме цей колір або/і розмір то і на замовлення його додати не можна або якщо зайшло замовлення з цими атрибутами, то зробити ну хоча б підсвічування рядка ітд.
26.08.2021, 21:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:
Це все дуже круто. Але при вибиванні товару, мається на увазі, що він вибув у постачальника, а не у мене на складі. Від сюди і функціонал повинен у системі працювати таким чином - якщо немає у постачальника, саме цей колір або/і розмір то і на замовлення його додати не можна або якщо зайшло замовлення з цими атрибутами, то зробити ну хоча б підсвічування рядка ітд.

Якщо мова про постачальників - то тобі йти легше через модельний ряд та табільця, яку ми доопрацьовували нещодавно.
27.08.2021, 11:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич OneBox Insiders
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
То біль. Я не хочу дублювати товари на кожну модифікацію кольору та розміру. Товарна база буде дуже великий + вибір товарів у ЛК - ускладнюється.
27.08.2021, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:
То біль. Я не хочу дублювати товари на кожну модифікацію кольору та розміру. Товарна база буде дуже великий + вибір товарів у ЛК - ускладнюється.

а я не хочу робити дурасу в продукт)
думайте в інший бік тоді
наприклад у бік наявності по фільтру по постачальникам
27.08.2021, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар