1b.app
Скопійоване посилання -

Бракує змінних

Ми надаємо послуги.
У картці продукту я вибираю послугу. та вписую ціну. Далі хочу створити шаблон рахунка-фактури, але в послугах немає змінної Ціна .
Є тільки сума без ПДВ, ПДВ, Сума з ПДВ.
А мені треба, щоб розрахунок йшов по ланцюжку: кількість * Ціну = Сума . Окремий осередок ПДВ (з розрахунку % зазначених у картці товару).
І окремий осередок Сума (ціна вказана у картці) + ПДВ = сума з ПДВ.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго часу доби!
Щоб відповісти на ваше запитання, почну трохи збоку, в рамках системи Продукт – це незалежна сутність, в рамках якої ви виставляєте тип продукту – Продукт/Послуга, таким чином даючи системі зрозуміти – цей продукт потрібно списати зі складу або просто врахувати як проданий.
Тому в цій ситуації всі необхідні вам змінні є в налаштуваннях шаблонів документа, просто шукайте по ключу "продукт" і, в результаті, змінні вам відобразять потрібні дані із зазначеного продукту (послуги).
24.03.2021, 18:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Скористалася Вашим коментарем. У мене за умовчанням встановлено валюту євро. Мабуть не налаштований у системі розрахунок ПДВ за цієї умови. Прошу перевірити
24.03.2021, 22:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я написала:
Скористалася Вашим коментарем. У мене за умовчанням встановлено валюту євро. Мабуть не налаштований у системі розрахунок ПДВ за цієї умови. Прошу перевірити


Чесно кажучи, ваш коментар ввів мене трохи в ступор. Бачу, що у вас в системі і в рамках продукту виставлений розмір ПДВ, і в рамках юр.осіб також. Але на скріншоті ви демонструєте налаштування шаблону документа.
Ви зможете дати приклад процесу/завдання, в рамках якого створюєте шаблон документа та в ньому не було розраховано суму ПДВ? Достатньо id/номера процесу.
24.03.2021, 22:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго ранку.
#5611 Вакансія
25.03.2021, 09:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго часу доби! Зайшовши у ваш процес, побачив що спочатку в ньому не стояло юр.обличчя процесу , а це необхідно для прорахунку ПДВ. Як тільки я виставив обличчя – ПДВ одразу прорахувався . Забігаючи на перед, також хочу повідомити, що ви бачите, що Ціна з ПДВ відразу вказана з картки товару. Так відбувається тому що якщо вивести в інтерфейс галочку "Включаючи ПДВ" - то можна побачити що вона включена, тобто для системи ціна з картки товару вже йде з урахуванням ПДВ.
25.03.2021, 10:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добрий день.
Не розумію з якої причини Документ #175 в #5611 Вакансії коректно не з'являється при спробі роздрукувати
25.03.2021, 14:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар