1b.app
Скопійоване посилання -

При формуванні документа в Бокс сформувати на нього публічне посилання на скачування

Добридень!
Які дії є для виконання наведених вище налаштувань? Чи можна для цього використовувати змінні https://prnt.sc/w797ji. Ід документа є в додатковому полі. Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Яким чином формуватимете документ?
Що хочете зробити із посиланням? У якому форматі?
22.12.2020, 16:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Формуємо документ дією Виписати документ. Після чого документ потрібно надіслати в повідомленні клієнту (через смс або вайбер), для цього хочу запакувати його у публічне посилання, щоб клієнт міг завантажити
22.12.2020, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Формат файлу не критичний, можна jpg, pdf
22.12.2020, 17:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Яким чином формуватимете документ?
Що хочете зробити із посиланням? У якому форматі?

Максиме, є рішення?
23.12.2020, 10:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Прочитав, нам теж цікаве рішення формування посилання з доступом по ньому до документа.
23.12.2020, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Колеги, дайте відповідь. Майже 2 доби пройшло з постановки завдання
23.12.2020, 16:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ірина писав/ла:
Формуємо документ дією Виписати документ. Після чого документ потрібно надіслати в повідомленні клієнту (через смс або вайбер), для цього хочу запакувати його у публічне посилання, щоб клієнт міг завантажити

Публічні посилання доступні лише для файлів, не для документів.
Зробити публічне посилання для перегляду PDF-версії + налаштування в дію "Виписати документ" у яке його записати - займе близько 8 годин.
Ще як варіант - є налаштування "Прикріплювати до сформованого документа його PDF-версію як скан-копію" - в пару до неї додати налаштування в дію "Виписати документ" що необхідно записати в дод.поле пряме посилання на цей файл у вказане дод.поле - це доопрацювання о 2 годині.

Ірина писав/ла:
Колеги, дайте відповідь. Майже 2 доби пройшло з постановки завдання

Наскільки мені відомо - регламентом форуму не передбачено жодних персональних термінів відповіді на ваші повідомлення.
Якщо ви бажаєте персональних умов - скористайтеся послугами персонального менеджера.
23.12.2020, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Наскільки мені відомо - регламентом форуму не передбачено жодних персональних термінів відповіді на ваші повідомлення.
Якщо ви бажаєте персональних умов - скористайтеся послугами персонального менеджера.

Це чого взагалі?
Я користуюсь послугами персонального менеджера, але сподівалася на форумі отримати більше інформації/ідей для реалізації з огляду на те, що вона від розробників.
23.12.2020, 18:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ірина писав/ла:
Це чого взагалі?
Я користуюсь послугами персонального менеджера, але сподівалася на форумі отримати більше інформації/ідей для реалізації з огляду на те, що вона від розробників.

До ваших неодноразових повідомлень у цій темі з вимогою прискорити відповідь.
Якщо ви хочете отримати безкоштовну відповідь на форумі – будьте готові чекати. Для будь-яких інших вимог є персональний менеджер.
23.12.2020, 18:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар