1b.app
Скопійоване посилання -

Не відтворюються відеофайли в базі знань

Доброго дня!
Після додавання відеофайлів, вони не відтворюються, хоча на етапі їх завантаження превьюшки були
В якому форматі повинні бути відеофайли, щоб їх можна було залити та переглянути в базі знань?

https://onebox.constantagro.com.ua:44553/admin/standards-main/465/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. У Вас щось не так з файлом, якщо його відкрити за посиланням у браузері - він відображається як аудіофайл
я пробував завантажувати цей демо-файл - він прекрасно відкривається в базі знань
19.11.2021, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Derkach Dmytriy
OneBox production написав:
я пробував завантажувати цей демо-файл - він прекрасно відкривається в базі знань

Я скачав цей файл і додавши до БЗ. Результат той самий.
Цікаво, що на етапі додавання файлу все працює нормально. А після натискання кнопки "повернутися до списку файлів", він вже нормально не віддображається.
19.11.2021, 14:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Лисенко Олександр писав/ла:
А після натискання кнопки "повернутися до списку файлів", він вже нормально не віддображається.

Це не проблема, файл все одно додається і має працювати. Ви додаєте відео через цю кнопку?
20.11.2021, 18:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator написав:
Ви додаєте відео через цю кнопку?

Через цю кнопку працює! Моя помилка. Дякую за допомогу.
Хоча, фото я намагався додавати через спец. кнопку і через додавання файлів. То там все додавали без проблем.
22.11.2021, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Там спеціальний тег створюється для відео, у цьому проблема була
22.11.2021, 17:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар