1b.app
Скопійоване посилання -

як правильно налаштувати бізнес процес

є замовлення приблизно в такому бізнес процесі: перевірили наявність - відправили рахунок - клієнт сплатив - відправили новою поштою.
а якщо якийсь із товарів на замовлення, його немає в наявності, він прийде пізніше. як правильно зробити бізнес процес щоб створити видаткову накладну на товари які є в наявності та створити накладну нової пошти. А як приїде товари на замовлення, зробити для них витратну накладну та відправити. Я так розумію для таких замовлень, потрібно створювати підпроцес.
Як правильно все зробити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У системі доступні дії для етапів, такі як "Створити замовлення постачальнику", які дозволяють створити вихідний процес на закупівлю товарів.
Також є дії створення ТТН, попроцесу, додавання продуктів із батьківського процесу до дочірній тощо.
Ви можете звернутися до інтеграторів https://crm-onebox.com/partner/search/?tags[]=%D0%A1%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%... %D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE %D1%80%20OneBox , думаю вони зможу запропонувати вам готове рішення щодо налаштування подібного бізнес-процесу.
07.04.2021, 18:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
У системі доступні дії для етапів, такі як "Створити замовлення постачальнику", які дозволяють створити вихідний процес на закупівлю товарів.
Також є дії створення ТТН, попроцесу, додавання продуктів із батьківського процесу до дочірній тощо.
Ви можете звернутися до інтеграторів https://crm-onebox.com/partner/search/?tags[]=%D0%A1%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%... %D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE %D1%80%20OneBox , думаю вони зможу запропонувати вам готове рішення щодо налаштування подібного бізнес-процесу.

у мене все налаштовано, інтегратори мені не потрібні.
Підкажіть як створити підпроцес і в нього перекласти товари яких немає в наявності
09.04.2021, 12:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Олександр писав/ла:
Підкажіть як створити підпроцес і в нього перекласти товари яких немає в наявності

Ймовірно вам підійде дія на етапі "Додати продукти з одного процесу до іншого"
Там як мінімум є можливість створення процесу в потрібному бізнес-процесі/статусі та додавання лише зазначених або тих яких не на складі
09.04.2021, 13:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар