1b.app
Скопійоване посилання -

Офіційне роз'яснення для клієнтів з приводу коробкових версій, оновлень та OneBox OS

Интересуют последние важные новости от компании?
Нужно быть в курсе всех событий?
Рекомендует подписать на ветку: «Официальные новости OneBox» Посмотреть ветку
Шановні клієнти!
Хороші новини, коротко: коробки будуть продаватися і надалі, а OneBox OS отримають усі.
Я вирішив написати цей пост, щоб роз'яснити всі нюанси щодо коробок, оновлень та наступного продукту OneBox OS.
OneBox OS – це не наступна версія, це зовсім інший продукт. Від старого OneBox там, мабуть, лише назва. Кожен клієнт має право вирішувати залишатися на OneBox MVP, або переходити на OneBox OS. (Хоча ми стимулюватимемо переходити :).
З економічної точки зору не можна давати OneBox OS старим клієнтам, які заплатили за OneBox CRM+ERP разово.
З юридичної точки зору давати OneBox OS старим клієнтам також не обов'язково.
Але з морально-етичних міркувань "кидати" таких клієнтів не можна, таки частково завдяки їм з'явиться OneBox, вони повірили і вклалися в нього.
Тому ми зробили такі умови, щоб поточні клієнти могли отримати OneBox OS за максимально лояльними умовами, але ми не залетіли в мінус.
---
ПРЯМО ЗАРАЗ:
OneBox не продає коробки безпосередньо клієнтам, але їх можна придбати через дистриб'юторів. Це робиться спеціально, щоб будувати партнерську мережу роздрібного продажу.
Клієнт купує коробку $N CAPEX + $50/year OPEX ($N відразу і $50/user/year).
Всі, хто купить коробку за такими умовами, отримає OneBox OS, коли він буде готовий.
Тобто якщо клієнт купить коробку зараз у дистриб'ютора - він отримає OneBox OS.
ДЛЯ СТАРИХ КОРОБОЧНИХ КЛІЄНТІВ:
Якщо клієнт купив коробку в минулому – йому потрібно укласти контакт на $50/user/year та сплатити ці $50/user/year – і клієнт отримає OneBox OS.
На укладення такого контракту та внесення оплати є 3 місяці (до 01.07.2021), потім вартість побільшає у 2.2 рази.
ДЛЯ КЛІЄНТІВ, ЯКІ В МИНУЛОМ КУПІВАЛИ ПАКЕТНІ КОРОБОЧНІ ТАРИФИ:
Для пакетного тарифу Company вартість оновлень складає $1440/рік.
Для пакетного тарифу Enterprise вартість оновлень складає $2200/рік.
Для пакетного тарифу Unlimited вартість оновлень складає $4800/рік.
На укладення такого контракту та внесення оплати є 3 місяці (до 01.07.2021), потім вартість побільшає у 2.2 рази.
---
ВАЖЛИВІ НЮАНСИ ПРО ОБНОВЛЕННЯ НА OS:
1. для оновлення коробок на OS буде потрібно швидший сервер. Середня ціна такого сервера 100-200 євро на місяць разом із обслуговуванням (OneBox не надає послуги оренди серверів та обслуговування, але партнери візьмуться).
2. Можливо, з економічного погляду старим клієнтам, у яких до 5 користувачів буде вигідно переїхати на хмарні тарифи. Ми розробимо індивідуальну тарифікацію.
3. для оновлення OS може знадобитися щось доналаштувати, переналаштувати, навчити співробітників. Простіше кажучи - можливо доведеться купити послуги інтеграторів. Скільки? Залежить від ваших налаштувань.
---
ЩО БУДЕ ПІСЛЯ ВИХОДУ OneBox OS:
1. Ми будемо сконцентровані на продажу хмари, але коробки теж продаватимуться через дистриб'юторів, ми їх підтримуватимемо та оновлюватимемо.
2. Вартість коробок буде сильно підвищена, щонайменше в 2 рази.
3. Для нових клієнтів платіж $50/user/year буде піднято до $120/user/year або $12/user/month. У старих залишиться $50/user/year або $5/user/month. Встигніть укласти контракт зараз.
4. З'явиться плата на встановлення коробкового OneBox OS на сервер клієнта, і ця ціна буде рівно $10 000. Це робиться спеціально, щоб коробку купували тільки ті, кому вона реально потрібна. Для старих клієнтів цей платіж буде $0.
---
Простими словами:
Зараз купити коробку для клієнта коштує умовно: $800/user/разово + $50/user/year + витрати на сервер + клієнт отримає OS.
А коли вийде OneBox OS коробка коштуватиме: $10 000 разово + $1200/user/разово + $120/user/year + витрати на сервер.
Тому, у вас є 3 місяці, щоб накупити коробок за старими цінами і укласти договір на оновлення та підтримку $5/user/month або $50/user/year.
Дякую.
PS: Важко сказати точно, коли ми будемо готові релізувати та оновлюватись на OneBox OS, але я думаю це питання на 1-3 місяці. Через 1-2 тижні ми знову покажемо OneBox OS, можливо вже наживо.
Оригінальне питання доступне на версії: ru Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/

Відповіді:

Максиме, добрий день!
Могли б ще розповісти про свої домени. Наприклад, у мене: коробкова версія, 7 ліцензій і свій домен. У OneBox OS – це буде якось враховано?
25.03.2021, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Максиме, добрий день!
Могли б ще розповісти про свої домени. Наприклад, у мене: коробкова версія, 7 ліцензій і свій домен. У OneBox OS – це буде якось враховано?

Якщо ваш сервер - то домен можна буде причепити будь-який.
25.03.2021, 14:39
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Якщо ваш сервер - то домен можна буде причепити будь-який.

А якщо оренда на OneBox OS?
25.03.2021, 15:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
А якщо оренда на OneBox OS?

Починаючи з тарифу 5, можна причепити свій домен
https://crm-onebox.com/ru/prices/#cloud_onebox
25.03.2021, 17:58
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, я перепрошую, за можливо дурні питання, але мені не зовсім зрозуміла ситуація, я щодо "новий користувач", тому сподіваюся на Вашу пораду та розуміння, т.к. я перебуваю в невеликому збентеженні.
Фірма, в якій я працюю, налічує 25 людей. Мій відділ активно займається доопрацюванням поточного функціоналу системи OneBox для нашого бізнесу, в планах переходити на пакет "Тариф-20". Ми хочемо залишатися на хмарі. Вкладаємо гроші та свої сили у цей продукт, т.к. бачимо у ньому перспективу. Основною проблемою була інтеграція з нашим сайтом, яку ми практично закінчили. Нещодавно ми дізналися про новий продукт OneBox OS, плюс натрапили на Ваше повідомлення тут. Виникли питання, вони нижчі.
Запитання:
1. Чи потрібно "хмарним клієнтам" переходити на OneBox OS? Чи буде дві хмари - старий OneBox та новий OneBox OS?
2. Чи підвищаться тарифи на хмару зі старою версією та якою буде вартість хмари OneBox OS?
3. Як довго планується підтримка поточної версії OneBox надалі?
4. Всі доробки, які були зроблені раніше, можна буде перенести в OneBox OS або для цього потрібно буде заново писати ТЗ для кожного окремого пункту, і по суті знову збирати конструктор?
5. Чим кардинально відрізнятиметься OneBox OS від того, що ми маємо зараз? У нас тільки один бізнес, ми зосереджені тільки на ньому, поточний функціонал повністю влаштовує, але хочеться розуміти, чи потрібно нам вкладати близько 15 000 $ для отримання коробкової версії + OneBox OS надалі, або залишити все як є, на хмарі, просто купити новий тариф?
Заздалегідь дякую за приділений час та Ваші відповіді.
26.03.2021, 15:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, Максиме!
ТОВ «Генератор ЮА» купила ваш продукт у 2017 році договір № 2012661104 про надання невиключної ліцензії на викристання програмного забезпечення OneBox CRM+ERP, т.е. ліцензії договір №2014927592». Звертаємося до вас за персональним роз'ясненням, на яких умовах ми отримуємо нову версію OneBox OS, хто може дати більш розгорнуту консультацію, що потрібно доналаштувати чи переналаштувати,
26.03.2021, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гліб, добрий день!
Відповідаю на кожне з ваших питань:
> 1. Чи потрібно "хмарним клієнтам" переходити на OneBox OS? Чи буде дві хмари - старий OneBox та новий OneBox OS?
Це не є обов'язковою процедурою. Ми не примушуватимемо вас. Як мінімум ще 2 роки ми підтримуватимемо старий OneBox MVP. Але є нюанс: ви можете попросити зробити якусь доопрацювання в MVP, а вона вже буде в OS, і тоді ми відповімо "це вже є в OneBox OS" і тим самим схилити вас до переходу.
Звичайно, нам зручніше, щоб усі перейшли на OS, але я розумію, що це не швидка процедура.
> 2. Чи підвищаться тарифи на хмару зі старою версією і якою буде вартість хмари OneBox OS?
Ні, не підвищаться.
Більше того, я розглядаю варіант зниження тарифів у майбутньому, але за такою моделлю:
базовий OneBox коштує умовно $10/user/month, але ряд додатків коштує додаткових грошей.
А за $25/user/month ви отримуєте "все".
Але, це поки що в плани.
Підвищуватись вартість не буде точно.
> 3. Як довго планується підтримка поточної версії OneBox?
2 роки з моменту останньої покупки будь-яким клієнтом.
> 4. Всі доробки, які були зроблені раніше, можна буде перенести в OneBox OS або для цього потрібно буде заново писати ТЗ для кожного окремого пункту, і по суті знову збирати конструктор?
Ні, не треба.
Всі бізнес-процеси та майже всі налаштування ми зможемо конвертувати автоматично у OS.
Є лише кілька моментів, які вимагатимуть повної переналаштування:
- сам сервер (чисто технічна проблема)
- права доступу всім користувачам доведеться налаштувати з нуля
- деякі дуже рідкісні галочки, способи відображення і т.д.
> 5. Чим кардинально відрізнятиметься OneBox OS від того, що ми маємо зараз? У нас тільки один бізнес, ми зосереджені тільки на ньому, поточний функціонал повністю влаштовує, але хочеться розуміти, чи потрібно нам вкладати близько 15 000 $ для отримання коробкової версії + OneBox OS надалі, або залишити все як є, на хмарі, просто купити новий тариф?
Через пару тижнів OneBox OS буде показаний публічно, його можна буде поклацати і вже зрозуміти хочу/не хочу.
Якщо ви хмарний клієнт - вам нічого не доведеться доплачувати, переходити, переукладати договір. Ви отримаєте OneBox OS в рамках вашого тарифу та договору.
Як це буде виглядати: вам зателефонують наші менеджери та скажуть "Ми готові оновити вас на OneBox OS. Робимо?" (хоча я думаю ви подзвоните першим).
У що доведеться вкластися не явно: в перенавчання співробітників, оскільки програма зміниться. Вони будуть говорити "хочу по-старому". Але я думаю, цю проблему вдасться нівелювати самим OS.
27.03.2021, 22:27
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добровольська Людмила написав:
ТОВ «Генератор ЮА» купила ваш продукт у 2017 році договір № 2012661104 про надання невиключної ліцензії на викристання програмного забезпечення OneBox CRM+ERP, т.е. ліцензії договір №2014927592». Звертаємося до вас за персональним роз'ясненням, на яких умовах ми отримуємо нову версію OneBox OS, хто може дати більш розгорнуту консультацію, що потрібно доналаштувати чи переналаштувати,

Людмило, добрий день!
Оскільки ви купили коробкову ліцензію OneBox CRM+ERP, то щоб отримати OneBox OS вам потрібно до 01.07.2021 укласти договір на отримання OneBox OS. Вам належить спеціальний знижений тариф $5/user/month або $50/user/year.
Я попрошу моїх колег зв'язатися з вами, щоб уточнити всі деталі.
Але, для початку, вам потрібно побачити OneBox OS і прийняти рішення "бажаєте чи не хочете".
Дякую.
27.03.2021, 22:30
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Максим, начебто зрозуміло, але не до кінця
Прошу деталізувати цифри на прикладі
У мене є 3 ліцензії (коробка)
Зараз я плачу лише за сервер (VPS сервер оплачено до кінця 2021 року)
Тепер питання
1. Чи можу я зараз перейти на OneBox MVP (хмара), за якимсь спеціальним тарифом і скільки мені обійдеться річний зміст OneBox MVP (хмара)?
2. Якщо я відразу захочу перейти на OneBox OS за спеціальним тарифом скільки мені буде обходитись річний зміст OneBox OS (хмара) з урахуванням усіх (прихованих витрат, без урахування переналаштування БП)?
3. Я правильно розумію що всі хто укладуть контракт і оплатять до 01.07.2021, то вже з 01.07.2021 теоретично можуть почати роботу в OneBox OS або можна буде почати і з 01.01.2022?
28.03.2021, 00:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan) написав:
У мене є 3 ліцензії (коробка)
Зараз я плачу лише за сервер (VPS сервер оплачено до кінця 2021 року)
Тепер питання
1. Чи можу я зараз перейти на OneBox MVP (хмара), за якимсь спеціальним тарифом і скільки мені обійдеться річний зміст OneBox MVP (хмара)?
2. Якщо я відразу захочу перейти на OneBox OS за спеціальним тарифом скільки мені буде обходитись річний зміст OneBox OS (хмара) з урахуванням усіх (прихованих витрат, без урахування переналаштування БП)?
3. Я правильно розумію що всі хто укладуть контракт і оплатять до 01.07.2021, то вже з 01.07.2021 теоретично можуть почати роботу в OneBox OS або можна буде почати і з 01.01.2022?

1. Так, можеш. Ми маємо програму міграції з коробок на хмару: ми забираємо коробку, даємо 6 місяців хмари безкоштовно, потім стандартні тарифи хмари. У хмарних тарифах немає прихованих платежів. Акція діє до 01.07.2021, потім її більше нема. Захочеш перейти на хмару після 01.07.2021 доведеться купити повний тариф.
1.1. Ще є варіант отримати хмарний бокс безкоштовно для партнерів – https://crm-onebox.com/ru/partner/, але ми його даємо лише для обробки лідів. І коли партнер забиває це робити, ми його вирубуємо.
1.2. важливий момент: у OS немає інтернет-магазину, взагалі. Тому, якщо тобі потрібно зберегти baza.cn.ua, то у тебе вихід тільки купити хмару та інтегрувати її зі старою коробкою API.
2. Якщо ти захочеш перейти на OS хмарний - то відповідь така сама пункт 1.
Якщо ти захочеш перейти на OS коробковий (і залишитися на своєму сервері) - то до 01.07.2021 потрібно укласти договір на оновлення та платити $5/user/month або $50/user/year.
Після 01.07.2021 ціна стане $12/user/month або $120/user/year.
3. Точної дати відсічення з якої з'явиться OS немає і не буде. Це плавний поступовий процес. Вже зараз є три клієнти, для яких ми будуємо нові проекти на OS. Я очікую, що близько 7-8 місяців ми вже будемо готові оновлювати майже всіх клієнтів.
28.03.2021, 15:22
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Які технічні вимоги будуть пред'явлені до сервера?
У нас коробка та п'ять ліцензій. Плануємо розширюватись на стільки ж. На передплату переходити не хочемо і не збираємося.
Як нам найкраще вчинити, щоб отримати оновлення ПЗ, дод. ліцензії, але при цьому не витратити всі гроші світу?
29.03.2021, 22:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Добрий день.
Розкажіть детальніше, що треба зробити та скільки заплатити, щоб залишити ваш інтернет-магазин та перейти на OS?
29.03.2021, 23:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Лисенко Олександр писав/ла:
Добридень!
Які технічні вимоги будуть пред'явлені до сервера?
У нас коробка та п'ять ліцензій. Плануємо розширюватись на стільки ж. На передплату переходити не хочемо і не збираємося.
Як нам найкраще вчинити, щоб отримати оновлення ПЗ, дод. ліцензії, але при цьому не витратити всі гроші світу?

Олександр,
ось тут технічне пояснення як працює хмара OneBox OS - https://crm-onebox.com/ru/support/onebox-purchase-and-rates/7980-chto-vigodnee--... os-ili-pereyti-na-oblako/
Думаю, вам варто враховувати цю інформацію при виборі коробки проти хмари.
Щоб не витратити всі гроші світу:)
1. до 01.07.2021 купіть потрібну кількість ліцензій у дистриб'юторів, тому що після 01.07 ціна зросте.
2. у вас повинен бути укладений контракт на оплату $5/user/month або $50/user/year. Я попрошу, щоб мої колеги зв'язалися в вами з цього питання.
3. після 01.07.2021 ви отримаєте OneBox OS без будь-яких доплат.
30.03.2021, 20:50
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Розкажіть детальніше, що треба зробити та скільки заплатити, щоб залишити ваш інтернет-магазин та перейти на OS?

Ось тут непряме технічне пояснення, чому в OneBox OS немає інтернет-магазину - https://crm-onebox.com/ru/support/onebox-purchase-and-rates/7980-chto-vigodnee -korobki-do-os-ili-pereyti-na-oblako/
Вся справа у новій інфраструктурі.
Як бути, якщо у вас є інтернет-магазин на OneBox, то технічно все відбуватиметься так:
інтернет-магазин залишається на OneBox старої версії,
поряд (або в хмарі) ставиться OneBox OS,
усередині OneBox OS ви бачите свій магазин як прайс-майданчик та можете на нього заливати товари.
А замовлення з магазину прилітають до нового OneBox OS.
Скільки це коштує? Все залежить від того, який шлях ви вибираєте - на хмару чи коробку.

Лисенко Олександр писав/ла:
Які технічні вимоги будуть пред'явлені до сервера?

Через 1-2 тижні після тестів буде опубліковано інформацію.
Поки що не готовий відповісти.
30.03.2021, 21:04
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
інтернет-магазин залишається на OneBox старої версії,
поряд (або в хмарі) ставиться OneBox OS,
усередині OneBox OS ви бачите свій магазин як прайс-майданчик та можете на нього заливати товари.
А замовлення з магазину прилітають до нового OneBox OS.
- ці чотири рядки насправді означають досить багато роботи з налаштування + адміністрування двох сайтів і постійне виправлення помилок інтеграції (з досвіду роботи з Розеткою та Промом), тому що кожна невелика зміна у Прома / Розетки або в Боксі - це потенційна помилка інтеграції, а зміни вносяться постійно.
Бокс-Шаблон23 працює взагалі без проблем - дуже шкода, що ви відмовляєтеся від сайту. Ніяк не можна надбудувати над новим Боксом старий шаблон сайту без інтеграції?
31.03.2021, 13:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бокс-Шаблон23 працює взагалі без проблем - дуже шкода, що ви відмовляєтеся від сайту. Ніяк не можна надбудувати над новим Боксом старий шаблон сайту без інтеграції?

На жаль, ми будемо змушені рознести магазин та OneBox на різні сервери.
Цього потребує технічне рішення, воно правильніше.
Наприклад, та сама розетка має купу серверів з фронтами інтернет-магазинів і одним ядром, купу серверів з кабінетами партнерів. І кабінети партнери працюють із розеткою як з маркетплейсом.
31.03.2021, 15:49
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Розетка – одна з найбільших компаній України. Не можна порівнювати фінансові можливості Розетки та невеликих компаній.
Можете приблизно сказати, скільки буде коштувати налаштування інтеграції між сайтом на старому Боксі та новим Боксом?
Якщо ми вирішимо перейти на новий Бокс,
1) можна буде якусь годину продовжувати працювати у старому Боксі і одночасно тестувати новий у реальному часі?
2) ми хочемо залишити ваш сайт на старому Боксі; скільки буде коштувати встановлення нового Боксу на новий сервер?
02.04.2021, 10:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Можете приблизно сказати, скільки буде коштувати налаштування інтеграції між сайтом на старому Боксі та новим Боксом?

На жаль, просто зараз не можу відповісти на це питання. Ми ще у процесі розробки технології.
Але, швидше за все, вартість такої інтеграції буде 0 за умови, якщо клієнт перейде на хмарний OneBox.

1) можна буде якусь годину продовжувати працювати у старому Боксі і одночасно тестувати новий у реальному часі?

Ви матимете можливість отримати OneBox OS і поклацати його. Але, така можливість швидше за все буде ПІСЛЯ 01.07.2021. Іншими словами, зараз у всіх користувачів є Early Bird proposal за $50 USD/user/year, але повністю наосліп. А після 01.07.2021 можна подивитися, але ціна вже буде $120/user/year.

2) ми хочемо залишити ваш сайт на старому Боксі; скільки буде коштувати встановлення нового Боксу на новий сервер?

Якщо укласти контракт на $50/user/year до 01.07.2021 - то $0 (саме поділ можна буде зробити пізніше).
Після – $10 000.
03.04.2021, 16:36
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, пишу вам по тикету https://crm-onebox.com/ru/support/other-crm-and-erp/7751-blokirovka-ogranichenie... #answer21923
там прихована можливість коментування.

Мірошниченко Максим Олександрович
CEO OneBox написав:
Зустрічне питання: а хто зрештою заплатить за відповіді на форумі? Хмарні користувачі?

Це вирішувати, звідки виділяти ресурс на підтримку користувачів на коробці, на яку вони мають повне право. Але те, що підтримка для старих клієнтів має бути – це факт.
Є вихід. Зробіть якусь кількість питань оптимальне для вас, але щоб вони відновлювалися щомісяця до цієї кількості.
Користувачі коробки не винні в тому, що вам вже не вигідно відповідати на їх звернення на підтримку. Вони заплатили одного разу і їм обіцяли підтримку.
А що ви пропонуєте зараз після того, як закінчаться питання? Перетворитися на співробітника вашої підтримки і старанно намагатися розібратися в чужих питаннях, щоб ще й твою відповідь відзначили вірною?
Це мега-дивно, враховуючи, що більшість не мають часу/бажання/компетентності, щоб вирішувати завдання інших тут на форумі, які в 90% випадків здатні вирішити тільки інтегратори та ваші фахівці.
Як дод. плюшки ок, але як основна система отримання можливості поставити питання - це неможливо.
Хмарним користувачам ця система бік - ти апріорі платиш оренду і типу отримуєш за неї якусь кількість питань. Виходить, що ця система лише для коробок. Якийсь геноцид)))
Я розумію, що вам потрібно заробляти та розвиватися, але не забувайте і про тих, хто з вами давно.
Дайте кілька питань на місяць і питання вирішене. І ми будемо спокійні, що завжди буде можливість повідомити про бага і потроху вирішувати питання та робити доопрацювання.
05.04.2021, 15:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Родіоне, я вас почув, ще подумаю що з цим робити.
Але те, що коробкові користувачі не зможуть завжди ставити питання безкоштовно - це факт, з яким усім доведеться змиритися. Якщо потрібно більше питань – ставте їх приватно інтеграторам, за гроші.

Хмарним користувачам ця система бік - ти апріорі платиш оренду і типу отримуєш за неї якусь кількість питань. Виходить, що ця система лише для коробок. Якийсь геноцид)))

Так, саме так. Користувачі, які купили коробку, зробили це, щоб заощадити. І я мушу продрізати їм питання, щоб стимулювати перейти на хмару, або платити $5/user/month або платити інтеграторам.
Я не перекладатиму на хмарних користувачів витрати на коробочні відповіді.
Сьогодні модель така: група користувачів на хмарі оплачує свої питання + питання коробкових користувачів. Це не чесно.

А що ви пропонуєте зараз після того, як закінчаться питання? Перетворитися на співробітника вашої підтримки і старанно намагатися розібратися в чужих питаннях, щоб ще й твою відповідь відзначили вірною?

- Безкоштовно - нічого не пропоную:)
- Підписати договір на $5/user/month або $50/user/year та отримувати 1 питання за кожні 10 доларів оплати.
- Замовити послуги партнерів-інтеграторів та ставити питання їм.
06.04.2021, 16:24
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Користувачі, які купили коробку - зробили це, щоб заощадити -
– У 2016 р. я хотів орендувати Бокс у хмарі, але тоді це було не можливо.
06.04.2021, 20:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Максиме, Ви геніальний розробник, при цьому непередбачуваний керівник. Для вашого бізнесу це може бути добре, але для мене наявність коробки дає почуття впевненості та стабільності. Я правда, боюся, що вчора було $25 за користувача, сьогодні $5, а завтра стане $40...
Я з Вами повністю погоджуюсь, що відповідати безкоштовно на форумі на тисячі запитань клієнтів неможливо. І тут Вам треба поділити клієнтів на дві групи:
1. Клієнти, яких влаштовує поточний функціонал, більше нічого не треба і вони задоволені всім. Їм достатньо до 5 питань на місяць для того, щоб повідомити про баг або замовити послугу.
2. Клієнти, які знаходяться в активній фазі впровадження або з розвитком бізнесу хочуть розвивати та покращувати систему. Вони однозначно готові платити за послуги підтримки, за доопрацювання, виявляють більше багів. Таких клієнтів ви повинні носити на руках, тому що вони для Вас є генераторами, ініціаторами, спонсорами, тестерами і сприяють покращенню продукту. Для цієї групи ніяк не підходить обмеження у питаннях. Тут потрібні пакетні послуги. І деяким з них підійде варіант $5 за користувача.
Мої побажання:
Я хочу відносити себе до другої групи. Я з Вами вже рік. Витрачено багато сил та грошей і дуже не хочу розчаруватися у своєму виборі.
У мене 20 активних користувачів (хоча коробка на 50). Я хоч зараз готовий платити 20х$5 (а може й більше), навіть залишаючись на своєму сервері, за умови, що це допоможе покращувати продукт для всіх нас. А саме:
Хочу брати участь у фокус групах для виявлення загальних потреб та недоліків системи для системного покращення.
Мати можливість повідомляти про баги, пропонувати доопрацювання, зокрема додатково оплачувати.
Іноді (в обмеженій кількості) ставити питання щодо функціоналу.
Мати більш оперативну підтримку у критичних випадках.
З приводу форуму вважаю важливим розділити питання на такі типи:
1. Повідомлення про баги. такі повідомлення повинні лімітуватися. Тобто. якщо це справді баг, то "питання" не повинно зніматися з балансу.
2. Заявка на платне доопрацювання. Однозначно, за таку посаду не повинні знімати "питання" та обмежувати користувачів у бажанні доопрацьовувати власним коштом. Також пропоную розділити тарифікацію доробок індивідуальних (які потрібні лише тому, хто допрацьовує). Вартість таких доробок має бути вищою за середню. А доопрацювання, які несуть користь усім і покращують функціонал (тобто таке доопрацювання цікаве і Вам) - повинні тарифікуватися мінімальним тарифом.
3. Питання щодо функціоналу – повинні бути, але обмежуватися за кількістю чи стояти грошей. Інакше один "цікавий" користувач може зафлудити весь форум.
Ось приклади моїх постів:
1. Баг, обіцяють виправити, доки без відповіді. https://crm-onebox.com/ru/support/interface/7981-bag-interfeysa-poiska-produktov...
2. Баг подвійної авторизації через пошту. Виправили. https://crm-onebox.com/ru/support/security/7782-problema-s-avtorizatsiey-cherez-...
3. Баг інтерфейсу. Потрібно виправлення і потім доопрацювання. Перестали відповідати. Не знаю, як достукатися https://crm-onebox.com/ru/support/orders/7716-bag-interfeysa-protsessa/
4. Поліпшення пошуку міст та відділень із довідника відділень. Сплачено та зроблено. Дуже крутий результат https://crm-onebox.com/ru/support/logistics-and-delivery-services/7550-vibor-gor...
5. Дуже неприємних баг (особливість), яку готовий доопрацьовувати, але рішення не пропонують. Якщо доречно, прошу вашої допомоги
https://crm-onebox.com/ru/support/orders/7601-ne-zapolnyaetsya-istochnik-po-utm-...
За всі ці теми хочу отримати подяку за активну участь, а не зняття з балансу питань :)
Коробка або хмара.
Я купував коробку з перспективою для користувачів. І я хотів би залишити цю «перспективу» при собі. Не вважаю, що ви повинні мені віддавати новий продукт безкоштовно. Готовий розглянути оплату за апдейт. Готовий сплатити абонплату за рік, але при цьому залишитися власником своєї коробки. Вважаю, що за плідної співпраці, навіть за рік, можу принести вам більше користі та доходу, ніж просто 20х$5
Щодо переходу на Бокс ОС. Якщо ви вважаєте його продовженням розвитку продукту, то, звичайно, і нам також треба робити ставки на нього, а не бути консерваторами. Але я не вірю, що на нього можна перейти одним клацанням. І тут потрібен не договір з авантюрою (купи зараз чи потім буде дорожчим). Для впровадження нового продукту буде потрібно багато сил. І тут Вам так само не обійтися без своїх клієнтів, які будуть безкоштовно тестувати, спонсорувати та покращувати продукт для себе та для Вас. Готовий брати у цьому участь. Але це треба робити паралельно з поточним проектом, який виконує свої функції.
Радію продовження тісної взаємовигідної співпраці. Дякую.
07.04.2021, 11:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергію, добрий день!
Я дуже вдячний за ваші коментарі, і я намагатимусь їх врахувати.
---
Думаю, ви зрозумієте мене, тому що у вас схожа модель бізнесу.
Уявіть, що кожен ваш клієнт буде щодня в середньому ставити по 1 питанню, при цьому продовжуючи платити абонплату як завжди. Що ви особисто робитимете з цим? Або якщо кожен клієнт робитиме виклик групи кожен другий день?
Складність бізнесу OneBox у тому, що 90% часу клієнти хочуть спілкуватися. Чи не щось робити, а спілкуватися. А я особисто – ні. Тому що я інтроверт, і мені виносить мозок спілкування по телефону, месенджерах та в особистих зустрічах. Через це я не можу працювати і вигадувати OneBox. А це саме те, що мені потрібно (вигадувати та робити OneBox). І якщо я цього не отримую, то все інше для мене не має сенсу. Це моя позиція, і мені, відверто кажучи, байдуже, якщо хтось її вважає невірною чи не гарною. Мені не потрібно, щоб мене всі любили. Мені потрібно, щоб мене особисто не чіпали, або принаймні не чіпали щодня.
Саме тому я відповідаю тільки тут (на форумі), і тільки коли мені зручно.
Така сама позиція у розробників, які роблять OneBox. Ми всі можемо робити класний продукт тільки якщо нас не чіпають, а зворотний зв'язок нам дають порційно і за нашими правилами, без спілкування.
Це здається дивним, мовляв, як можна зробити гарний софт, якщо не спілкуватися з користувачами. Можна, можливо. OneBox це і є підтвердження. Всі налаштування інтерфейсу, архітектор БП, був придуманий через те, що користувачі мене особисто тупо задовбали своїми проханнями додати поле або додати якусь логіку на етап. Весь OneBox будується рівно за одним принципом: що я можу зробити, щоб користувачі більше нас про це не просили ніколи.
Розуміючи, що користувачі хочуть спілкування, а я ні - я свідомо йду до моделі:
- На форумі відповідають розробники, але доступ до них обмежений.
- є мережа партнерів, які готові прогинатися під вимоги клієнтів, оскільки їм зручно, створюючи комплексні продукти, надбудови, консультації тощо.
- А я в особі OneBox хочу заробляти тільки на здаванні софту в оренду "як є" (AS IS).
Це багатьом не подобається, але як я вже сказав, у мене свій шлях :)
09.04.2021, 10:23
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, Максиме. Саме тому я не намагаюся зателефонувати, а пишу тут :)
Прошу, нехай не відразу, але відповісти на чотири запитання:
1. Розглядаю оновлення коробки до версії ОС за тарифом $50 на рік користувача. Коробка на 50 користувачів купувалася з перспективою, зараз 20-25 користувачів.
Як ви тарифікуватимете, відповідно до ліцензій коробки або ліцензій, що використовуються, і надалі можна буде їх збільшити? Договір укладаємо зараз, але чи платити з моменту переходу? чи вже зараз починати платити?
2. Чи можу я бути впевненим, що тариф $5 за користувача не буде збільшений? Адже для мене назад назад не буде.
3. Як мені замовити доопрацювання або повідомити про баг, якщо у мене немає питань на балансі? Який сенс мене у цьому обмежувати? Може, все ж таки, якщо це баг - не знімати питання? І при оплаті доопрацювань так само нараховувати питання, як і перед оплатою за користувачів?
4. Чи варто зараз витрачати сили та гроші на доопрацювання старого боксу? Чи будуть ці доробки враховані та працювати в ОС?
09.04.2021, 15:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пташкін Сергій писав/ла:
1. Розглядаю оновлення коробки до версії ОС за тарифом $50 на рік користувача. Коробка на 50 користувачів купувалася з перспективою, зараз 20-25 користувачів.
Як ви тарифікуватимете, відповідно до ліцензій коробки або ліцензій, що використовуються, і надалі можна буде їх збільшити? Договір укладаємо зараз, але чи платити з моменту переходу? чи вже зараз починати платити?

За замовчуванням, ми тарифікуємо рівно за кількістю ліцензій, яка у вас у box'e, тобто, у вашому випадку 50.
Але, можливо у вас вийде домовитися з Лосиком Лілією, щоб тимчасово зменшити кількість ліцензій до умовно 20-25 (скільки треба), а коли потрібно більше - ми вам додамо їх до 50.

Пташкін Сергій писав/ла:
2. Чи можу я бути впевненим, що тариф $5 за користувача не буде збільшений? Адже для мене назад назад не буде.

Краще опишу кінцеву мету, до якої я йду: OneBox OS має стати безкоштовним, а програми всередині мають стати платними.
Тільки така модель дозволить зробити децентралізовану систему, де сторонні розробники можуть писати додатки по OS, а клієнти не залежатимуть від рішення OneBox майже ніяк.
Найімовірніше будуть пакети, на кшталт "контакти+процеси+платежі +... = 25 USD".
Як саме і коли саме ми перейдемо на цю модель – поки що не зрозуміло.
Також варто розуміти, що на довгій дистанції коробкові користувачі будуть обрізані можливостями продукту. НЕ спеціально. Це станеться приблизно так: з'явиться якась нова програма від стороннього постачальника, а на коробки вона не ставиться, тільки хмара.
Поточне рішення дати коробковим клієнтам OneBox OS - це така милиця, яка дозволить перейти їм на OS, щоб ми могли їх у майбутньому підтримувати та оновлювати. Ця ціна $5/user/month не підвищуватиметься явно. Але з'явиться деякі програми, які або безкоштовні для хмари і не ставляться на коробки, або з'являться нові програми, які коштують додаткових грошей (так вирішить постачальник).

Пташкін Сергій писав/ла:
3. Як мені замовити доопрацювання або повідомити про баг, якщо у мене немає питань на балансі? Який сенс мене у цьому обмежувати? Може, все ж таки, якщо це баг - не знімати питання? І при оплаті доопрацювань так само нараховувати питання, як і перед оплатою за користувачів?

Замовити доопрацювання можна безпосередньо через чи не будь-якого партнера. Не обов'язково для цього писати на форумі. https://crm-onebox.com/ru/partner/search/
Повідомити про баг - у принципі теж.
Запитання на форумі також будуть нараховуватися за механізмом "за 10 USD оплати за хмару = +1 питання".
У майбутньому механізм поміняємо, таких лімітів з питань не буде, але напроти кожного додатка буде "постачальник" і питання адресуватиметься саме йому.

Пташкін Сергій писав/ла:
4. Чи варто зараз витрачати сили та гроші на доопрацювання старого боксу? Чи будуть ці доробки враховані та працювати в ОС?

Дивлячись якісь доробки.
Якщо це доопрацювання кабінету клієнта – ні, бо кабінет буде іншим.
Інтернет-магазину – ні.
Інтеграції з якимись сторонніми сервісами – так, це перенесеться до OS.
Дії - так, вони повністю перенесуться до OS.
Блоки інтерфейсу – так, вони майже повністю переїдуть до OS.
10.04.2021, 18:28
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

OneBox OS теж будете костиляти індивідуальними дороботками, чи все ж таки вже навчитеся робити оновлення гробальні для удосконалення і доповнення функціоналу всім клієнтам?
11.04.2021, 19:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Також, чи думали ви про бібліотеку бізнес процесів? Афігенну бібліотеку звідки можна вивантажити типову логіку, підкоректувати за потреби і усьооо! Кліє працює і дякує за те, що ви такі круті!!! А не ламає голову собі і вашим джунам, які у того ніколи не розберуться над їх відпрацюванням.
11.04.2021, 19:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Які варіанти я можу отримати для https://vmk.crm-onebox.com/
зараз головна проблема у мене це те, що система часом ТУПИТЬ і мені не можуть назвати причини, хоч я припускаю що це північ https://www.hetzner.com/
Звичайна процедура списання може проходити кілька хвилин або тупо висне і вибиває помилку і це рідкісне явище, і почалося воно через 1-1,5 місяці після переходу більш швидкий тарифний план сервера.
Розгляну як контракт на оновлення так і хмару, якщо тариф буде прийнятним. Прошу запропонувати варіанти
11.04.2021, 21:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Здрастуйте, Максиме!
Зараз активно налаштовуємо інтеграцію із 1С. Через модуль та частково через API. При переході на OS ці налаштування працюватимуть?
12.04.2021, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи плануються в новій версії зміни в інструменті створення шаблонів документів?
Не знаю як кому, а для мене це пекло пекло.
12.04.2021, 18:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відмінна бізнес схема.
Продаємо вічні ліцензії на сервіс. Потім за 2 роки закриваємо сервіс. Клієнти, будь ласка, користуйтесь новим сервісом, він же кращий за те, що Ви раніше купили. Знімаємо подвійний профіт =)
14.04.2021, 17:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дмитро писав/ла:
Відмінна бізнес схема.
Продаємо вічні ліцензії на сервіс. Потім за 2 роки закриваємо сервіс. Клієнти, будь ласка, користуйтесь новим сервісом, він же кращий за те, що Ви раніше купили. Знімаємо подвійний профіт =)

Тріндець повний і вгадайте, що я першим ділом зробив після дзвінка з вашої кантори??? і впевнений що я не один такий!
Я почав шукати інші сервіси, які можуть вирішити наші завдання (бітрікс 24, Мій склад... і тд.).
Причини:
- Замахало ті що останні 2 роки кожні кілька місяців міняються тарифи (підходи до тарифів)
- Ціні-космос.
- Тепер ще цей прикол з припиненням старого і виходом нової.. (у мене коробка з пожиттєвим оновленням і підтримкою)
- Я не впевнений що завтра погода не поміняється і знову не скажіть - "народ - нам нас**ти на вас. Від тепер буде ще по інфому. Ми придумали ще щось нове бо з цим теж не можемо дати ради"
Саме прикро те, що я був на бітрікс24, але наважився перейти до вас бо повірив у крутий проект і перебудував свій проект під ваш БОкС*** спеціально купивши коробки ... витративши годину і грошей на впровадження і реально зробився заручником ситуації де не можуть визначитись скільки хочуть заробляти на мені! І чесно окуную через самовпевненість вашого керівництва, і можливі такі маніпуляції у майбутньому.
14.04.2021, 19:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Василишин Василь Ярославович
Toster.if.ua написав:

Дмитро писав/ла:
Відмінна бізнес схема.
Продаємо вічні ліцензії на сервіс. Потім за 2 роки закриваємо сервіс. Клієнти, будь ласка, користуйтесь новим сервісом, він же кращий за те, що Ви раніше купили. Знімаємо подвійний профіт =)

Тріндець повний і вгадайте, що я першим ділом зробив після дзвінка з вашої кантори??? і впевнений що я не один такий!
Я почав шукати інші сервіси, які можуть вирішити наші завдання (бітрікс 24, Мій склад... і тд.).
Причини:
- Замахало ті що останні 2 роки кожні кілька місяців міняються тарифи (підходи до тарифів)
- Ціні-космос.
- Тепер ще цей прикол з припиненням старого і виходом нової.. (у мене коробка з пожиттєвим оновленням і підтримкою)
- Я не впевнений що завтра погода не поміняється і знову не скажіть - "народ - нам нас**ти на вас. Від тепер буде ще по інфому. Ми придумали ще щось нове бо з цим теж не можемо дати ради"
Саме прикро те, що я був на бітрікс24, але наважився перейти до вас бо повірив у крутий проект і перебудував свій проект під ваш БОкС*** спеціально купивши коробки ... витративши годину і грошей на впровадження і реально зробився заручником ситуації де не можуть визначитись скільки хочуть заробляти на мені! І чесно окуную через самовпевненість вашого керівництва, і можливі такі маніпуляції у майбутньому.

Замість того, щоб подякувати клієнтам і сказати Народ! ми дякуємо вам за ваше терпіння та ваші кошти, дуже просимо за незручності. Ми вирішили більше не тягнути вагон із проблемами і робимо новий, але ми зробимо так що ви навіть цього не відчуєте. Бо ми і надалі хочемо щоб ви розвивалися з нами, а ми з вами.
14.04.2021, 20:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


OneBox OS теж будете костиляти індивідуальними дороботками, чи все ж таки вже навчитеся робити оновлення гробальні для удосконалення і доповнення функціоналу всім клієнтам?

OneBox OS це і є глобальне та правильне покращення софту. Але ви вже незадоволені.

Також, чи думали ви про бібліотеку бізнес процесів? Афігенну бібліотеку звідки можна вивантажити типову логіку, підкоректувати за потреби і усьооо! Кліє працює і дякує за те, що ви такі круті!!! А не ламає голову собі і вашим джунам, які у того ніколи не розберуться над їх відпрацюванням.

Так. Я про це розповідав у відеопрезентації OneBox OS.
14.04.2021, 22:53
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара писав/ла:
Зараз активно налаштовуємо інтеграцію із 1С. Через модуль та частково через API. При переході на OS ці налаштування працюватимуть?

Так.

Лисенко Олександр писав/ла:
Чи плануються в новій версії зміни в інструменті створення шаблонів документів?
Не знаю як кому, а для мене це пекло пекло.

Так, вже змінили.
І додали новий додаток "Бібліотека шаблонів документів". Можна завантажувати готові шаблони, а потім міняти їх під себе.
14.04.2021, 22:56
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дмитро писав/ла:
Відмінна бізнес схема.
Продаємо вічні ліцензії на сервіс. Потім за 2 роки закриваємо сервіс. Клієнти, будь ласка, користуйтесь новим сервісом, він же кращий за те, що Ви раніше купили. Знімаємо подвійний профіт =)

Ех... періодично ставлять мені таке запитання, а я не втомлююся відповідати:
1. де на сайті та/або в договорах було написано, що ми продаємо вічну ліцензію І чи зобов'язані її вічно підтримувати?
2. Клієнти набувають цілком конкретної версії софту, і її у них ніхто не відбирає. Це як ви купили Windows XP, а коли вийшла VISTA - то її треба купувати знову.
3. За законами України (та й будь-якої країни) програмне забезпечення має термін експлуатації. Не вдаючись у юридичні подробиці: через 2-5 років (залежно від цього написано у договорі) відповідальність виробника стає 0.
4. Чому всім клієнтам які купили софт раніше, ніж є, ми повинні давати інший продукт безкоштовно? Гроші, які заплатили клієнти в минулому за коробки були витрачені і витрачаються на підтримку цих клієнтів. У новий продукт ми інвестуємо гроші з боку, не заважаючи все до купи.
14.04.2021, 23:03
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Василишин Василь Ярославович
Toster.if.ua написав:
- Замахало ті що останні 2 роки кожні кілька місяців міняються тарифи (підходи до тарифів)
- Ціні-космос.
- Тепер ще цей прикол з припиненням старого і виходом нової.. (у мене коробка з пожиттєвим оновленням і підтримкою)
- Я не впевнений що завтра погода не поміняється і знову не скажіть - "народ - нам нас**ти на вас. Від тепер буде ще по інфому. Ми придумали ще щось нове бо з цим теж не можемо дати ради"

Ціни не змінюються. Вони як були опубліковані влітку 2021 року - так і залишилися такими ж.
https://crm-onebox.com/ru/prices/#cloud_onebox
З приводу моєї позиції по коробковим користувачам вже була дискусія ось тут - -цель-совдання-форума/
14.04.2021, 23:11
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
У мене товари мають додаткове поле в якому формується артикул товару за певною формулою. Корінь цього артикула береться з ВД товару (дивіться картинку №1). Підкажіть, при переході на OS - ід товарів залишаться тими самими?
Це дуже важливе для мене питання, оскільки один із моїх проектів - робота під реалізацію (понад 50 точок і в кожній близько 200 одиниць товару), і замінити цінники на цих товарах мені займе близько 3 місяців і божевільна кількість людського часу, а також всі ці клієнти повинні якимось чином замінити старий артикул товару (з приходу) на новий.
22.06.2021, 12:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Добридень!
У мене товари мають додаткове поле в якому формується артикул товару за певною формулою. Корінь цього артикула береться з ВД товару (дивіться картинку №1). Підкажіть, при переході на OS - ід товарів залишаться тими самими?
Це дуже важливе для мене питання, оскільки один із моїх проектів - робота під реалізацію (понад 50 точок і в кожній близько 200 одиниць товару), і замінити цінники на цих товарах мені займе близько 3 місяців і божевільна кількість людського часу, а також всі ці клієнти повинні якимось чином замінити старий артикул товару (з приходу) на новий.


Так.
product.id не зміниться.
22.06.2021, 19:50
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Знецінювання своїх більш дорослих продуктів, щоб змотивувати всіх перейти на такий же (зроблений тими ж експертами) бета продукт – це шкода вашій репутації!
25.06.2021, 16:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Полторак Сергій писав/ла:
Знецінювання своїх більш дорослих продуктів, щоб змотивувати всіх перейти на такий же (зроблений тими ж експертами) бета продукт – це шкода вашій репутації!

Без коментарів.
26.06.2021, 10:55
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар