1b.app
Скопійоване посилання -

Створити підпроцес із попередньою формою додавання

На етапі стоїть автоматизація створити підзавдання. Потрібно вивести перед створенням форму для заповнення полів вручну (мати можливість вписати різні завдання для виконавця)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

З вашого опису не зрозуміло, який результат ви хочете отримати.
Будь ласка, надайте якийсь приклад, що потрібно зробити і який результат ви хочете отримати.
14.01.2021, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
З вашого опису не зрозуміло, який результат ви хочете отримати.
Будь ласка, надайте якийсь приклад, що потрібно зробити і який результат ви хочете отримати.

https://difreight.crm-onebox.com/admin/customorder/logist/10217/edit/
Ось процес. На будь-якому етапі можна натиснути кнопку "Запросити інформацію". Створюється підзавдання. Але щоразу нам треба підзадачу створювати на різних співробітників і з різним описом. А у разі такої автоматизації немає можливості вручну через форму додавання прописати текст і вибрати на кого створювати підзавдання.
Дякую)
15.01.2021, 10:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я можу вам запропонувати:
- зробити в батьківському процесі додаткові поля, в які ви будете заповнювати свій опис та відповідального (є тип додаткового поля "Довідник контактів")
- на стартовому етапі подзадачи підберіть події, з допомогою яких запишете значення додаткового поля з батьківського процесу на опис створюваного, а як і поміняєте відповідального (наприклад скопіювати полі з батька, та був іншим процесом поставити відповідального виходячи з цього поля)
Ну а взагалі, коли постійно потрібно різне на різних - напевно простіше через стрічку коментарів заповнити "Створити підпроцес", те саме заповнення 2х полів - і без додаткових полів, дій і т.д.
15.01.2021, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Я можу вам запропонувати:
- зробити в батьківському процесі додаткові поля, в які ви будете заповнювати свій опис та відповідального (є тип додаткового поля "Довідник контактів")
- на стартовому етапі подзадачи підберіть події, з допомогою яких запишете значення додаткового поля з батьківського процесу на опис створюваного, а як і поміняєте відповідального (наприклад скопіювати полі з батька, та був іншим процесом поставити відповідального виходячи з цього поля)
Ну а взагалі, коли постійно потрібно різне на різних - напевно простіше через стрічку коментарів заповнити "Створити підпроцес", те саме заповнення 2х полів - і без додаткових полів, дій і т.д.

Зрозуміло. Так і робимо. Дякую.
18.01.2021, 11:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар