1b.app
Скопійоване посилання -

Терміново! Перестала встановлюватись знижка при додаванні товару

Перестала відпрацьовувати процедуру при додаванні товару до таблиці.
Що сталося? Що змінилося? Ми спеціально робили доопрацювання 2 роки тому.
Якщо встановлено клієнт, який має знижка, то при додаванні товару в таблицю знижка встановлювалася відразу. Нині цього не відбувається.
Знижка ставиться лише після збереження процесу.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


в який момент додавання товару до таблиці перестало запускати процедуру?
Таблиця ж оновлюється за будь-яких дій.
Виправте проблему.
08.01.2021, 13:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Також не працює округлення у таблиці товарів!
Що сталося з таблицею?
09.01.2021, 16:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

за округленням все нормально, не працює процедура при редагуванні таблиці товарів.
Виправте, будь ласка, максимально терміново!
10.01.2021, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Проблему виправлено.
11.01.2021, 18:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У чому була причина?
12.01.2021, 00:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Можна, будь ласка, докладніше.
Я хочу зрозуміти, як можуть відлітати базові речі на порожньому місці.
Як можна бути впевненим у роботі та не моніторити систему хоча б тиждень, коли будь-якої миті просто так може перестати щось працювати?
12.01.2021, 12:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Раніше при додаванні продукту до процесу викликалися процедури щодо його оновлення. Потім були внесені правки, при яких у деяких випадках (як у вас, наприклад) оновлення не спрацьовувало. Я можу вам ще чимось допомогти?
12.01.2021, 12:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Було б добре, якби будь-які виправлення не впливали на те, що вже працює.
13.01.2021, 18:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль редагування на те і редагування щоб впливати на щось. Ви можете відключитись від оновлень і система залишиться в такому вигляді як зараз назавжди.
13.01.2021, 18:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну редагування вносяться за якимись доробками, мабуть, і правильно все враховувати і не порушувати стабільність, враховуючи, що критичні проблеми ви швидко не вирішуєте, а такі речі ДУЖЕ критичні.
Після апдейту машин Тесла навряд чи можливий варіант, що машина перестане повертати ліворуч, а після оновлення iOS в айфонах навряд чи будуть недоступні функції дзвінків, смс або інтернет.
Я розумію, що робиться багато різних доробок, і, можливо, нереально врахувати все за нових, АЛЕ це ненормально, і потрібна якась система, щоб звести до мінімуму такі ситуації. Це реально КРИТИЧНО. У нас вже не раз злітають базові функції, через які ми зазнаємо реальних грошових втрат.
13.01.2021, 19:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я можу дати приклади одвірків у кожному з оновлення ios або будь-якої іншої прошивки телефону. Вони були, є та будуть. Якщо не хочете жодних змін – не оновлюйтесь. Якщо у вас щось критично, створіть завдання і не пишіть там 5 додаткових коментарів – вам дадуть відповідь найближчим часом.
13.01.2021, 19:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
я можу дати приклади одвірків у кожному з оновлення ios або будь-якої іншої прошивки телефону. Вони були, є та будуть. Якщо не хочете жодних змін – не оновлюйтесь. Якщо у вас щось критично, створіть завдання і не пишіть там 5 додаткових коментарів – вам дадуть відповідь найближчим часом.

життєво необхідні речі ніколи не злітали
13.01.2021, 21:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар