1b.app
Скопійоване посилання -

Завдання у календарі знову не відкривається при переході на етап

Завдання типу БП Зібрати замовлення не відкриваються знову при переході на будь-який етап у календарі.
Завдання типу БП Просте завдання, наприклад, відкривається повторно в календарі при натисканні на будь-який етап.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Родіон, за спосіб відображення відповідає це налаштування: https://take.ms/L8fMv
22.09.2022, 22:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сусяк Ігор
Інтегратор писав/ла:
Родіон, за спосіб відображення відповідає це налаштування: https://take.ms/L8fMv

Дякую за бажання допомогти, але ви не зрозуміли суть проблеми. У календарі після переведення процесу на будь-який етап спливаюче вікно має зникнути, а потім знову з'явитися з новим етапом. Цього не відбувається з БП Зібрати замовлення.
23.09.2022, 01:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
я думаю, що це є причина. галочка в БП Зібрати замовлення є?
23.09.2022, 09:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

З цією галочкою процес замінюватиме вкладку календар. А мені потрібно працювати в календарі з вікнами, що спливають, які повинні перезавантажуватися після переходу на етап. Це явно якийсь баг.
24.09.2022, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

Фархшатов Родіон писав/ла:
З цією галочкою процес замінюватиме вкладку календар. А мені потрібно працювати в календарі з вікнами, що спливають, які повинні перезавантажуватися після переходу на етап. Це явно якийсь баг.

все правильно – для того, щоб у календарі відкривати процеси у вікнах – галочку "У календарі, відкривати процес за посиланням" потрібно забрати саме у Параметрах вашого БП Зібрати замовлення.
24.09.2022, 13:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сусяк Ігор
Інтегратор писав/ла:

Фархшатов Родіон писав/ла:
З цією галочкою процес замінюватиме вкладку календар. А мені потрібно працювати в календарі з вікнами, що спливають, які повинні перезавантажуватися після переходу на етап. Це явно якийсь баг.

все правильно – для того, щоб у календарі відкривати процеси у вікнах – галочку "У календарі, відкривати процес за посиланням" потрібно забрати саме у Параметрах вашого БП Зібрати замовлення.

мені не потрібно відкривати процес у вікні. Мені потрібно щоб процес відкривався у вікні, що спливає, як є зараз і як мене влаштовує (дивіться записане мною відео).
Проблема у іншому. У тому, що по одному БП це спливаюче вікно перезавантажується після переходу на будь-який етап, а по іншому БП цього не відбувається. Вікно просто пропадає.
Якщо включити галочку, про яку ви говорите, процес відкриється замість сторінки з календарем, і буде відсутня можливість закрити цей процес і продовжити працювати з іншими без перезавантажень сторінки, як це і задумано в календарі.
24.09.2022, 15:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Відео побачивши на початку. У вас завдання працюють як треба?
Значити галочку в БП Зібрати замовлення потрібно відключити.
25.09.2022, 19:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, це зовсім не має відношення до обговорюваної проблеми.
Дякую за допомогу, але це не те.
Галочка не включена в жодному типі процесів.
Процес Проста Завдання працює як слід, АЛЕ не з усіма етапами.
Прошу програмістів OneBox дати відповідь, у чому причина.
25.09.2022, 21:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи можна отримати відповідь від розробників? Очевидно баг. Зверніть увагу
06.10.2022, 14:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Родіон добрий вечір
ви виставляєте нові завдання, але ситуація не виглядає як баг, якщо функціонал хоча б десь працює як треба (на БП Просте завдання)
значить причина саме в БП Зібрати замовлення - ви перевіряли чи немає лишніх дій/процедур, які, наприклад, не можуть виконатись - тому і не відкриває вікно в календарі?
06.10.2022, 20:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я спеціально створив тестовий етап без будь-яких дій у БП. Просте завдання, в якому вікно відкривається заново, як потрібно. При переході на тестовий етап – вікно НЕ відкривається повторно.
У вашому боксі це працює? З усіма процесами?
Ви можете попросити когось із розробників звернути увагу? Вони просто ігнорують це питання.
Я користувач системи, я не розумію, чому функціонал не працює однаково за тих же дій. Я не можу знайти ніде інформацію про цей функціонал. Підтримка не відповідає. Партнери боксу також не можуть пояснити, у чому причина. Хіба це нормально?
Дуже схоже, що працює тільки з процесами, які були за замовчуванням при установці боксу. У нових не працює.
07.10.2022, 00:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
вибачте, я нарешті зрозумів – у вас MVP!
перевіривши на MVP - у мене навіть Прості задачі не відкриваються після натискання на етап - тому припускаю, що це таке загальне оновлення, а ваш приклад Просте завдання - можливо ще працює по-старому, бо закешована .
рекомендую в новій задачі вам вказати, що питання щодо MVP і чи змінилася політика відкриття процесів у календарі, чи справді баг.
07.10.2022, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ви про кеш браузера, то не раз чистився. На OS я теж перевіряв – не працює
07.10.2022, 11:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Повторно відкривати чи ні завдання залежить не від БП, а від встановленого налаштування картки поточного користувача. Спробувала повторити аналогічні дії на МВП - процеси повторно відкриваються у календарі незалежно від БП
Помилка повторюється лише з вашим контактом?
21.10.2022, 15:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Проблема є актуальною у різних користувачів.
При вимкненій галочці в налаштуваннях контакту Автоматично перезавантажувати вікно в календарі після дії вікна взагалі не перезавантажуються.
При включеній перезавантажуються в БП Проста задача під час переходу на етапи Реалізація, Виконано, Скасувати завдання.
При переході інші етапи не перезавантажується.

Марія
OneBox production написав:
Повторно відкривати чи ні завдання залежить не від БП, а від встановленого налаштування картки поточного користувача. Спробувала повторити аналогічні дії на МВП - процеси повторно відкриваються у календарі незалежно від БП
Помилка повторюється лише з вашим контактом?
22.10.2022, 00:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви можете надати контакт користувача та завдання, в якому можна повторити вказані вами дії?
24.10.2022, 14:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чи не перевіряли ще?
30.10.2022, 14:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Здрастуйте, вдалося подивитися?
02.11.2022, 14:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте, будь ласка, відповідь
03.11.2022, 13:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
OneBox production написав:
Ви можете надати контакт користувача та завдання, в якому можна повторити вказані вами дії?

https://1b.app/ru/user/8/, ви допоможете з проблемою?
08.11.2022, 22:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар