1b.app
Скопійоване посилання -

Не працюють довідники характеристик.

Добрий день. Імпортував довідники характеристик і категорій розетки , створив у товарі доп поля , вказав у товарі id і назву категорій розетка , поставив автоматизацію на продукти , але чомусь характеристики не підтягнулися. Що я не так роблю?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ось товар у якому вказував https://cabinet.tehnolavka.com.ua/admin/shop/products/927488/edit/
23.01.2022, 21:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У вас для вказаної категорії немає фільтрів. %D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%82%D1%8C
Я примусово запустив повторний імпорт, можливо, на момент початкового імпорту не віддало всі дані. Якщо потрібних фільтрів не буде - цікавитиметеся у Розетки чи є у них якісь обмеження.
28.01.2022, 16:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Array
(
[success] =>
[errors] => Array
(
[message] => access_denied
[code] => 1010
[description] => У доступі відмовлено
[details] => Array
(
[category_id] => Категорія 4639120 недоступна.
)
)
)
Ну, як би на категорії вилітає, не всі дані віддає.
Я змінив логіку щоб парсило що змогло - чекайте як наповнюватись довідники.
Якщо хочете, можете поставити Розетці питання про доступ.
28.01.2022, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, поки зачекаю, потім ставитиму питання
28.01.2022, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спарсило, дякую. А чи не підкажіть як зробити щоб значення з довідника відображалося ,
28.01.2022, 23:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

щоб при натисканні на полі відображалися варіанти саме для цього фільтра
28.01.2022, 23:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Andrew написав:
щоб при натисканні на полі відображалися варіанти саме для цього фільтра

https://1b.app/ru/forum/stock/11916-os-vipadayushchiy-spisok-v-filtre-po-spravoc...
30.01.2022, 03:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator написав:

Andrew написав:
щоб при натисканні на полі відображалися варіанти саме для цього фільтра

https://1b.app/ru/forum/stock/11916-os-vipadayushchiy-spisok-v-filtre-po-spravoc...

Дякую за відповідь, але я взагалі нічого не зрозумів там.
30.01.2022, 22:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Є назва фільтра "Вихідні інтерфейси" - (його код 215450) що мені потрібно проставляти в полях "Вибірка даних із довідника", "Поле довідника",
, "Поле довідника для фільтрації записів за назвою фільтра" ? Якщо є такі значення фільтрів як на скрині 1 та фільтр на скрині 2 Буду дуже вдячний за допомогу
30.01.2022, 22:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Andrew написав:
Є назва фільтра "Вихідні інтерфейси" - (його код 215450) що мені потрібно проставляти в полях "Вибірка даних із довідника", "Поле довідника",

В даному випадку працювати не буде, так як у довіднику значень немає назви фільтра, а лише ІД, у такому випадку назва фільтра має бути заполонена як ІД.
31.01.2022, 02:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator написав:
В даному випадку працювати не буде, так як у довіднику значень немає назви фільтра, а лише ІД, у такому випадку назва фільтра має бути заполонена як ІД.

При комбінації як у першому скрині - Нічого немає. Коли комбінація як на другому скрині , то значення є, але вони не належать до цього фільтру (скрин 3) . Я взагалі заплутався
31.01.2022, 09:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Andrew написав:
При комбінації як на першому скрині – нічого не відбувається. Коли комбінація як на другому скрині , то значення є, але вони не відносяться до цього фільтра (скрин 3) . Я взагалі заплутався

Це налаштування потрібно сприймати буквально, як і те, що я написав вище. Подумайте, що знаходиться в довіднику в полі id відповідає назві фільтра? А потрібно, щоб відповідало, тобто назва фільтра, має бути ідентично зазначеному полю у довіднику, а саме має бути запис:
"Вихідні інтерфейси" - USB Type A
"Вихідні інтерфейси" - USB Type C
і т.д.
А зараз у довіднику такі записи:
215450 - USB Type A
215450 - USB Type C
І ще раз, повторюся:
В даному випадку працювати не буде, тому що в довіднику значень немає поля з назвою з фільтра, а тільки його ВД (поле "Код фільтра")
31.01.2022, 14:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator написав:
В даному випадку працювати не буде, тому що в довіднику значень немає поля з назвою з фільтра, а тільки його ВД (поле "Код фільтра")

спасибі за підказку
Ага, працюватиме лише на ОС версії?
31.01.2022, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Andrew написав:
Ага, працюватиме лише на ОС версії?

Ні! Працюватиме тоді, коли у довіднику зі значеннями з'явиться поле з назвою фільтра
31.01.2022, 15:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я в значеннях створив поле з назвою (скрин 1) з такими налаштуваннями (скрин 2) , назва повинна автоматично підтягнутися? (скрин 3)
31.01.2022, 16:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator написав:
Ні! Працюватиме тоді, коли у довіднику зі значеннями з'явиться поле з назвою фільтра

Все зрозумів. Вийшло. Дякую за підказку. А можна якось щоб автоматично назва фільтра підтяглася?
31.01.2022, 19:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Andrew написав:
Я в значеннях створив поле з назвою (скрин 1) з такими налаштуваннями (скрин 2), назва повинна автоматично підтягнутися? (Скрін 3)

Ні. У цьому довіднику автоматично заповнюється ті поля, що відразу створилися
01.02.2022, 09:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator написав:
Ні. У цьому довіднику автоматично заповнюється ті поля, що відразу створилися

спасибі за допомогу
01.02.2022, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар