1b.app
Скопійоване посилання -

Наскрізна аналітика з використання Бінотел

Интересует сквозная аналитика?
Это возможно в последней версии системы - вы можете строить графики и на основании них делать аналитику! Установить последнюю версию системы
Ліді потрібна наскрізна аналітика.
Дзвінки надходять з Бінотела.
Замовлення з сайту на Ларавелл
Оплати забиратимуться з 1С
Їм треба розуміти
1. Який із дзвінків прийшов з якого джерела реклами
2. Чи перейшов дзвінок на замовлення із сайту
3. Скільки за яким джерелом було отримано оплат
Начебто у нас для першого та другого пункту є синхро з Бінотелом з колл-трекінгом
Суть питання - менеджер Бінотел сказав клієнту, що вони мають для такого готове рішення з Бітрікс24 і ще якийсь CRM, але не з OneBox.
Співробітник Бінотела щось плутає?
Як зробити те, що хоче клієнт?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Усі мітки дзвінка, що надходять з пушами з бінотел (якщо мітки є) затягуються клієнту після закінчення дзвінка.
2. Мітки в процес можна затягувати дією "Автоматично додавати UTM-мітки до процесів на підставі (Binotel Call Tracking/Ringostat".) Якщо з клієнтом процесу було спілкування і у нього є мітки в бінотелі, вони затягнуться в процес.
3. Тут уже потрібно шукати звіт, який згрупує процеси за джерелом та виведе суму оплат за такими процесами. У блоці конструктора звітів "Список процесів" є подібний функціонал
тобто. за фактом налаштувати ти все це можеш як потрібно клієнту.
08.09.2020, 16:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відповідь Дмірія Бодяка вважаємо правильною, але я хочу дещо дописати з приводу наскрізної аналітики, думаю, через час це питання буде гуглитися та принесе користь користувачам.
Завдання "наскрізної аналітики" не вирішується якимось одним сервісом, навіть якщо вони так пишуть та розповідають.
Наскрізна аналітика – це
1. як мінімум, коли ви знаєте звідки саме прийшов клієнт,
2. опціонально, знаєте як він з вами взаємодіяв і стосувався,
3. як-максимум, знаєте цінність кожного каналу, вважаєте ROI, ROMI та інші абревіатури-матюки.
Це означає, що інформація про всі торкання реклами має бути прив'язана не до ліда, а саме до його компанії (контактних даних). У B2B дуже часто є ситуація, коли прийшов лід (заявка) з якогось джерела (наприклад, facebook) 1 січня 2020 року, нічого не купив, йому поставили відмову. Потім він іншим каналом (google) повернувся до вас через рік і купив. І питання: зараховувати конверсію до facebook чи google? У цьому прикладі очевидно, що в facebook. Але, якщо у вас інформація по каналах прив'язана не до картки компанії (контакт людини), то ваша система аналітики зарахує в google.
І, як на зло, жодна відома мені система аналітики цього не робить. Всі як на підбір прив'язують utm-мітки до заявок, а не до контактів заявок.
09.09.2020, 09:46
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар