1b.app
Скопійоване посилання -

Фільтр працює некоректно, зайві статуси

Фільтр працює некоректно, показує статус "Не вдалося списати товар" - хоча я його не вибирав,
Ось посилання на фільтрацію http://surl.li/avluf
Виправте будь ласка, або розкажіть, що зробити, щоб відфільтрувати правильно, цей статус у списку мені не потрібен, але він вилазить
Скрін так само прикріпили
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ваша проблема в тому, що ви фільтруєте фільтром, так яким написано "Фільтрує бізнес-процеси, які були в обраному етапі в заданому проміжку часу"
А цей процес був 17 числа в одному з обраних статусів
Потрібним вам фільтр перебувати трохи вище, над ним ще є галочка "Враховувати пройдені етапи" - ось він без вказівки цієї галочки відфільтрує поточні статуси процесів
17.09.2021, 14:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

По тому фільтру, що вище, я не можу вибрати саме ті замовлення, які вчора перейшли в потрібний мені статус.
17.09.2021, 15:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


По тому фільтру що вище я не можу вибрати саме ті замовлення, які вчора перейшли в потрібний мені статус, У тому фільтрі показують всі замовлення в даному статусі, мені не потрібно все, мені потрібно тільки за вчора

Фільтруйте за вищевказаним фільтром (який і зараз) за вчора
Якщо потрібно ще й ті, які зараз у певних статусах – комбінуйте фільтри
17.09.2021, 15:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар