1b.app
Скопійоване посилання -

Видалення контактів

Есть необходимость консультации по настройке?
Вы всегда можете создать тему на форуме и партнеры-интеграторы с радостью вам помогут! Создать топик на форуме
При видаленні контактів вони залишаються в системі і відображаються як приділені (щось на зразок кошика)
Але коли я фільтрую всі віддалені контакти, вибираю галочкою і натискаю видалити, то відображається вікно відновлення контакту.
Це баг? Якщо ні, то як мені повністю видалити з моєї бази даних ті контакти, які я раніше видаляв?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Матюшко Денис
Team Sales OneBox написав:
При видаленні контактів вони залишаються в системі і відображаються як приділені (щось на зразок кошика)
Але коли я фільтрую всі віддалені контакти, вибираю галочкою і натискаю видалити, то відображається вікно відновлення контакту.
Це баг? Якщо ні, то як мені повністю видалити з моєї бази даних ті контакти, які я раніше видаляв?


ти фільтруєш видалені та логічно що тобі покаже що їх відновити можна
видалити видалених не можна)
19.07.2021, 14:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
видалити видалених не можна)

Навіть за доопрацювання?
Просто моєму клієнту не зовсім потрібно щоб віддалені контакти зберігалися в його базі даних
Якщо в систему ти заводиш нового клієнта але у якого пошта наприклад така ж як у контакту, який був видалений, то спрацює пошук дублів?
19.07.2021, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Матюшко Денис
Team Sales OneBox написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
видалити видалених не можна)

Навіть за доопрацювання?
Просто моєму клієнту не зовсім потрібно щоб віддалені контакти зберігалися в його базі даних
Якщо в систему ти заводиш нового клієнта але у якого пошта наприклад така ж як у контакту, який був видалений, то спрацює пошук дублів?

є дія, яка очищає видалені дані щодня
19.07.2021, 15:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть, а яку дію очищає видалені дані щодня, зокрема контакти?
Знайшов у автоматизації дії з очищення віддалених товарів, процесів, старих подій і т. д. Щодо очищення віддалених контактів нічого не знайшов.
01.11.2021, 13:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар