1b.app
Скопійоване посилання -

Експорт процесів

При експорті контактів пише, що після закінчення експорту прийде посилання для скачування на пошту. Перевіряю всі пошти, нічого немає. У чому може бути проблема, і де подивитися, на яку пошту має бути? Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

На пошту користувача, який експортує. Надсилання відбувається за допомогою SMTP з основної пошти системи (якщо така налаштована).
Для більш детального аналізу надайте більший опис ваших дій (з посиланнями) - який користувач, де і який обсяг контактів намагається вивантажити
11.03.2021, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
На пошту користувача, який експортує. Надсилання відбувається за допомогою SMTP з основної пошти системи (якщо така налаштована).
Для більш детального аналізу надайте більший опис ваших дій (з посиланнями) - який користувач, де і який обсяг контактів намагається вивантажити

Я намагаюся вивантажити всі процеси з Замовлення роздріб у файл exml. Мені потрібні поля ПІБ, email, телефон та товари із замовлення.
Я вибираю всі замовлення і внизу сторінки натискаю Експортувати в XLS всі видимі і система пише, що: "Після завершення формування файлів Вам на електронну пошту прийде посилання для скачування".
Але не на одну пошту файл не надходить. Усі дії проводяться з облікового запису Власник
15.03.2021, 15:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Мова про https://andser.crm-onebox.com/admin/customorder/order/?
У вас там менше потрібної кількості процесів, щоб ви бачили таке повідомлення.
Для тесту я вказав вам конфігурацію відправки листом, якщо намагаєтеся вивантажити більше 1000 процесів - протестував - лист прийшов, файл скачується і в ньому всі замовлення.
17.03.2021, 15:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Мова про https://andser.crm-onebox.com/admin/customorder/order/?
У вас там менше потрібної кількості процесів, щоб ви бачили таке повідомлення.
Для тесту я вказав вам конфігурацію відправки листом, якщо намагаєтеся вивантажити більше 1000 процесів - протестував - лист прийшов, файл скачується і в ньому всі замовлення.


А як ви вказали пошту на яку надходить лист?
17.03.2021, 16:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Надсилає на пошту поточного користувача, який вивантажує.
18.03.2021, 11:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар