1b.app
Скопійоване посилання -

Завантаження співробітників у картки компанії з Excel

Есть необходимость работы с импортом/экспортом контактов в системе?
У нас есть готовые компонент! Посмотреть компонент
Добрий день,
підкажіть як завантажити співробітників у картку компанії із Excel.
Які поля обов'язкові для заповнення, щоб система розпізнала, що це співробітник конкретної компанії.
У завантажувальному файлі вказані рядково співробітники різних компаній.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У функціоналі "Імпорт та експорт Ексель" є можливість вибору колонки з назвою компанії (company).
При додаванні/оновленні користувача йому буде прописана вказана у файлі компанія.
28.01.2021, 16:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день,
Дякую. Підкажіть може їсти відео по завантаженню.
Не виходить саме завантажити співробітників у картки компаній.
При завантаженні замінює картку компанії на фізичну особу та створює ще один контакт.
29.01.2021, 08:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Жмакін Андрій писав/ла:
При завантаженні замінює картку компанії на фізичну особу та створює ще один контакт.

Підлогу контакту вкажіть відповідний company, щоб система розуміла, що це - компанія.
29.01.2021, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня Максим,
дякую за відповіді, все ж таки не вдалося завантажити контакти співробітників у картки компанії з Excel.
Підкажіть що мені Вам надіслати, чи Excel форму, скрини щоб отримати повну відповідь які поля необхідно вибирати в CRM для коректного завантаження з Excel.
У цьому питанні я не розібрався і на сьогодні здійснити завантаження не вдалося.
03.02.2021, 10:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, можу з Вами зв'язатися по телефону?
мій телефон 0507206832, можете мене набрати.
03.02.2021, 10:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Жмакін Андрій писав/ла:
дякую за відповіді, все ж таки не вдалося завантажити контакти співробітників у картки компанії з Excel.
Підкажіть що мені Вам надіслати, чи Excel форму, скрини щоб отримати повну відповідь які поля необхідно вибирати в CRM для коректного завантаження з Excel.
У цьому питанні я не розібрався і на сьогодні здійснити завантаження не вдалося.

Ви можете це надати коментарем в цій темі - актуальний файл + скріншоти налаштувань як ви завантажуєте

Жмакін Андрій писав/ла:
Максиме, можу з Вами зв'язатися по телефону?
мій телефон 0507206832, можете мене набрати.

У рамках форуму це неможливо.
Якщо ви бажаєте собі персональну підтримку, щоб з вами спілкувалися поштою/телефоном - це вам у платну технічну підтримку https://crm-onebox.com/ru/prices/#support
03.02.2021, 11:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар