1b.app
Скопійоване посилання -
Допоможіть будь ласка з вирішенням проблеми. Неможливо скинути інтерфейс до стандартного. У стандартному інтерфейсі є дві вкладки. Намагаюся видалити всі блоки інтерфейсу, але це не допомагає. Яким чином можна призначити інтерфейс типу контакту "Фіз обличчя" інтерфейс "За замовчуванням"?
Дякую.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Устименко Ігор
Добрий день,
Скажіть, будь ласка, може є якесь налаштування, щоб скинути інтерфейс типів контактів або груп до стандартного? Я все спробував, що мені відомо і в чаті ніхто не знає, як вирішити.
29.07.2022, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Справа в тому, що я випадково змінив кілька типів і груп інтерфейси і тепер ніяк не можу повернути. Не хочеться видаляти та знову створювати групи.
Сподіваюся на розуміння.
29.07.2022, 14:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Є так званий нульовий інтерфейс: /app/contact/usergroups/setting/0/interface/
Саме його треба настроїти, щоб можна було куди відкотитися
Потім видаляєте всі блоки іншого інтерфейсу та зберігаєте
Підтягується за замовчанням нульовий
Коли в цей новий інтерфейс вносите зміни, зв'язок з 0 обривається, до того моменту всі зміни нульового будуть транслюватися.
29.07.2022, 15:01
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

виходить що синхронізується лише перший ТАБ?
29.07.2022, 15:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Такс начебто розібрався.
Видаляємо всі блоки - скидається інтерфейс до стандартного, але при цьому воно просто не показує, що тепер інтерфейс як у стандартного.
29.07.2022, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло
ergo написав:
Такс начебто розібрався.
Видаляємо всі блоки - скидається інтерфейс до стандартного, але при цьому воно просто не показує, що тепер інтерфейс як у стандартного.

так
ось моє відео досить давнє
https://youtu.be/CZuuc2N4_jA
29.07.2022, 17:51
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар