1b.app
Скопійоване посилання -

помилка при інтеграції з поштою "negotiation failed"

прошу підказати в чому проблема - чому при інтеграції боксу з поштою вивалюється помилка TLS / SSL failure for mail.1b1.
ось вхід до пошти через web http://uashared24.twinservers.net:2096/cpsess4114505303/3rdparty/roundcube/?
ось налаштування ящика для підключення
PS пробував на різних боксах, з різними комбінаціями налаштувань (міняв порти, галочки Використовувати TLS, сервери вхід./вих. пошти) – завжди безрезультатно
налаштування скриньки ось тут https://oneboxconsulting.com.ua/admin/shop/integrations/imap-16/control/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Перегиняк Олександр
ФОП Перегіняк О.П. Certified-партнер
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
прошу підказати в чому проблема

Добрий день.
Проблема у неправильних налаштуваннях.
Можемо вгадати налаштування за 1 годину.
13.04.2021, 11:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тасун Сергій Володимирович написав:

Перегиняк Олександр
ФОП Перегіняк О.П. Certified-партнер
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
прошу підказати в чому проблема

Добрий день.
Проблема у неправильних налаштуваннях.
Можемо вгадати налаштування за 1 годину.

підкажіть, будь ласка, налаштування неправильні на стороні боксу (я неправильно галочки встановив у налаштуваннях інтеграції) чи на стороні пошти, чи є ще якісь налаштування у боксі, які я не врахував?
13.04.2021, 12:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Налаштування інтеграції з поштою знаходяться тут admin/shop/integrations/imap-16/control/
Додаткових параметрів немає.

підкажіть, будь ласка, налаштування неправильні на стороні боксу (я неправильно галочки встановив у налаштуваннях інтеграції)

Для того, щоб сказати, що не так, я повинен налаштувати інтеграцію. Там лише 5 полів для налаштувань (IMAP).
13.04.2021, 13:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тасун Сергій Володимирович написав:
Для того, щоб сказати, що не так, я повинен налаштувати інтеграцію. Там лише 5 полів для налаштувань (IMAP).

Сергію, я різні комбінації пробував, невже я "заблукав у трьох соснах"?! ))) все ж таки я вважаю, що проблема не налаштуваннях, а десь глибше - або бокс не може працювати з поштою без сертифікату або ще щось .... але подібна проблема у мене була навіть з поштою від Мирохост
тому якщо ви готові "вилікувати" цю проблему за 1 годину - виставляйте рахунок. Готовий його сплатити
14.04.2021, 10:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Перегиняк Олександр
ФОП Перегіняк О.П. Certified-партнер
Oneboxconsulting (інтегратор) писав/ла:
я різні комбінації пробував, невже я "заблукав у трьох соснах"?! )))

Саме так.
Мабуть, не всі комбінації пробували.

все ж я вважаю, що проблема не налаштуваннях, а десь глибше - або бокс не може працювати з поштою без сертифіката або ще щось

Помилкова думка.
У цьому випадку бокс виступає просто поштовим клієнтом і помилку, яку Ви бачите, віддає поштовий сервіс.
14.04.2021, 12:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У Вас все ж таки вдалося вирішити проблему?
07.02.2022, 09:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Костянтин Самостров написав:
У Вас все ж таки вдалося вирішити проблему?

так. інтеграція запрацювала
09.02.2022, 08:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар