1b.app
Скопійоване посилання -

Чому надіслані листи дублюються у системі?

https://prnt.sc/z3ouol
Чомусь листи дублюються, тобто вони надсилаються адресату, і при цьому копія відправляться в систему Боксу (хоча на пошту такий лист не надходить). Тобто дублюються і файли, виходить система захаращується. Чому так відбувається і як це вимкнути?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Судячи з подій – 2 різних одержувача.
Чи ви відправляєте на 2 пошти (я це вважається як 2 події), або поштовик робить пересилання листа самому собі.
Тим більше, в інтерації у вас вказано "Створювати події по всіх одержувачах листа"
14.02.2021, 09:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Судячи з подій – 2 різних одержувача.
Чи ви відправляєте на 2 пошти (я це вважається як 2 події), або поштовик робить пересилання листа самому собі.
Тим більше, в інтерації у вас вказано "Створювати події по всіх одержувачах листа"

Що зробити, щоби цього не відбувалося? Не дуже розумію у такому разі, що я налаштував не так. Підкажіть будь ласка
15.02.2021, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Спробуйте прибрати галочку "Створювати події за всіма одержувачами листа".
Наскільки я розумію це проблема вашої поштовика - він при надсиланні листа відправляє його нібито ще й на свою пошту.
15.02.2021, 16:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар