1b.app
Скопійоване посилання -

Надсилання листів

Виникла така проблема. Потрібно зі змінної містить рядок, на шаблоні для відправки повідомлень поштою виділити підрядок. {|$managername|} зокрема із цієї змінної. На спроби застосувати будь-які функції мови PHP лається, що некоректна змінна. Пробував навіть легко відобразити довжину рядка, {|strlen($managername)|}, щоб перевірити чи працює будь-який код на шаблоні, все одно лається. Ось і не можу зрозуміти як виділити ім'я менеджера зі змінної {|$managername|}, що містить ПІБ
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У шаблонах листів не працюють функції php, працюють тільки smarty. Опишіть конкретніше, що Вам потрібно зробити, тоді буде легше направити в потрібну сторону.
Наприклад: у мене є менеджер Іванов Іван, хочу щоб у листі надіслало його фіо як ІВАНОВ ІВАН.
26.04.2023, 18:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гайдаров Руслан Ісмаілович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Наприклад є змінна {|$managername|} вона містить ПІБ, скажімо Іванов Іван Іванович. Змінною для менеджера процесу, яка виводить лише ім'я немає. Як зробити щоб відобразити лише ім'я Іван у шаблоні повідомлень?
27.04.2023, 09:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Теоретично можна змінними smarty 2 рази відрізати рядок ліворуч і праворуч по пробілах, але це невиразно і неочевидно. Давайте зробимо окрему змінну яка виводитиме лише Ім'я менеджера замість ПІБ. Займе 1год.
27.04.2023, 11:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гайдаров Руслан Ісмаілович
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Порадимося з начальством і визначимося
27.04.2023, 12:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар