1b.app
Скопійоване посилання -

Інтеграція з сендпульс

Чи можливо в боксі налаштувати створення процесу, отриманого на пошту в бокс повідомлення (на створення чату в месенджері Ватсапп) від програми СендПульс? У нас у сервісі сендпульс створено чат боти Ватсапп. На скрині вказано тип повідомлення з боку сервісу разом із коментарем технічної підтримки.
Заздалегідь дякую!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Наскільки я бачу боти підтримують запити в апі. Ви можете самостійно налаштувати, щоб за будь-якої події до нас в апі надходив запит на створення нового замовлення. Документацію по апі ви можете знайти тут https://app.swaggerhub.com/apis-docs/Bodya44/OneBoxOSapiv2/2.0 або тут https://1b.app/ru/api/. Якщо вам незручно налаштовувати запити в апі ми можемо розробити спеціальний push на стороні onebox, щоб він приймав потрібну подію і створював завдання. Це триватиме 4ч. доопрацювання
27.01.2022, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ясно, а 1ч доробки скільки коштує в доларах? І який з 2х запропонованих варіантів кращий?
27.01.2022, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вартість однієї години доопрацювання 30 $.
За надійністю обидва варіанти не відрізняються, у плані гнучкості налаштувань буде кращим перший варіант, тому що там у будь-яку секунду ви зможете змінити значення які передаватимете, поля в які потрібно передати ці значення і так далі (тобто ви на 100% керуєте тим, що буде надіслано в бокс і чим воно стане в боксі).
28.01.2022, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дмитро підкажіть скільки буде коштувати таке налаштування через запити Api, тобто щоб після отриманого повідомлення/коментару в інстаграмі директі в боксі створювався процес. Скріншот із запитом з боку СендПульсу додаю.
За цим посиланням опис можливостей з боку СендПульсу https://sendpulse.com/ru/knowledge-base/chatbot/send-receive-data
07.02.2022, 11:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви маєте на увазі, щоб я зайшов і налаштував відправку запиту у вашому кабінеті?
07.02.2022, 11:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так, і налаштувати з боку боксу теж, тобто щоб запит створював у боксі процес
07.02.2022, 12:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це займе години 2 з мого боку. Якщо у вас вже є БП, в якому потрібно створювати замовлення. Тобто. я просто зайду в лк сендпульсу під вашими доступами і на вказаному скрині правильно все заповню, щоб створювалося замовлення в зазначеному БП. Якщо в процес потрібно передавати якісь дані з чату, то прошу уточнити якісь конкретно і в які поля в боксі. Хоча з того що я бачу, даних швидше за все там ніяких не буде і потрібно просто сказати менеджеру "Гей, у тебе там в сендпульсі запит прийшов, сходи відповідь". Я правильно вас зрозумів? Виставляти рахунок?
07.02.2022, 12:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Взагалі плануємо щоб чат бот в обов'язковому порядку збирав такі дані як номер телефону та ім'я користувача (налаштовуватиму відповідний ланцюжок чат бота), а адреса пошти можливо опціонально. Усі отримані дані необхідно передавати в бокс, зі створенням контакту та процесу.
Щодо оплати, мені необхідно погодити з керівником
07.02.2022, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну тоді ймовірно вам необхідно спочатку скласти ланцюжок для бота, щоб він зібрав усі дані, потім наприкінці ставити "Етап" відправки даних в апі, де я вже зможу передати ці дані в OneBox. Якщо ви не зробите ланцюжок, відправляти мені нічого.
07.02.2022, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитре, керівник погодив мені вашу оплату 2ч. Підкажіть, чи є можливість мені написати на номер +79134449177
09.02.2022, 09:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Я зараз виставлю вам рахунок на оплату 2год доопрацювання та зможу з вами зв'язатися після оплати.
09.02.2022, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитро а чи є можливість розрахуватися переказом на карту? нам документи, що закривають, не потрібні! і ще хотів уточнити нам необхідно, щоб дані передавалися в бокс від ланцюжків чат бота інстаграма і ланцюжків чат бота ватсапа. тільки ланцюжки у них ще не готові
09.02.2022, 14:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Я уточню цей момент
2. Ви зможете самостійно скопіювати потім налаштування, змінивши в них кілька полів: id бп та статусу в якому створити завдання
09.02.2022, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитро і все-таки хотів ще раз переконатися, чи правильно ми одне одного зрозуміли! При налаштуванні вищевказаної інтеграції з чат ботами (Ватсап та Інстаграм) СендПульса, ми через блок Api (вказаний на скрині), підставлений у ланцюжку чат ботів, будемо отримувати в бокс дані, які користувачі залишать цим чат ботам (включаючи текстові повідомлення, номер телефону, email). Однак повідомлення в цих месенджерах, без участі чат ботів (просто листування з менеджером), вже в бокс не потраплять. Все вірно?
10.02.2022, 06:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Все вірно. Буде тільки створено контакт та процес
10.02.2022, 12:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

тестові повідомлення будуть передані тільки при створенні контакту у випадку, якщо у списку змінних бота є така змінна.
10.02.2022, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитро написав вам у skype!
15.02.2022, 06:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Все вірно. Буде тільки створено контакт та процес

Тобто менеджер із створеного процесу вже не зможе вести комунікацію каналом інстаграм чи ватсапп з передплатником бота? Очевидно для повноцінної роботи, без платної інтеграції з I2CRM тут не обійтися?)
17.02.2022, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


SAP Force Group
Sap Force Group написав:

anonymous hamster
OneBox production написав:
Все вірно. Буде тільки створено контакт та процес

Тобто менеджер із створеного процесу вже не зможе вести комунікацію каналом інстаграм чи ватсапп з передплатником бота? Очевидно для повноцінної роботи, без платної інтеграції з I2CRM тут не обійтися?)

Ну якщо ви підключите робота до OneBox то зможе. Але яким чином ви бота зможете підключити одночасно до двох сервісів, я слабо розумію, зазвичай бот реагує на команди тільки одне з сервісів.
17.02.2022, 16:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар