1b.app
Скопійоване посилання -

ТТН Джастін завжди стоїть накладка

За будь-яких змін налаштувань під час створення ТТН джастин ставить "Тіло платежу" (накладку)
спробуйте створити ТТН без накладки https://tashuta.ua/admin/customorder/order/9582/justininvoice/
(Це тестове замовлення)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Тіло платежу ставити, але ж не ставитися галочка "Необхідно оплачувати замовлення" вище?
09.04.2021, 17:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так навіщо мені та галочка. Потрібно створити замовлення без накладки. Кікі б я галочки не ставив чи не видаляв – накладка буде у будь-якому випадку
12.04.2021, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Коли дана галочка не вказана, параметр order_payment_is_required передається як false - що, виходячи з документації https://justin.ua/api/api_justin_documentation.pdf і вказує на те, що післяоплати немає.
Можливо в API відбулися якісь зміни та логіка змінилася – можете уточнити це у техпідтримки Justin.
12.04.2021, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чому ж тоді "Тіло платежу" у боксі завжди підтягує загальною сумою замовлення (видалити не можна).
Я так розумію якщо галочка "Необхідно оплачувати замовлення" не варто, то й тіло платежу має дорівнювати нулю.
Судячи з документації параметр cod_amount у такому випадку дорівнює 0
На даний момент прописати навіть вручну тіло платежу = 0 у самому боксі неможливо
Виходить параметр cod_amount ми передаємо значенням рівним сумі замовлення
Раніше під час створення ТТН такого не було, тіло платежу стояло 0
12.04.2021, 19:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Чому ж тоді "Тіло платежу" у боксі завжди підтягує загальною сумою замовлення (видалити не можна).
Я так розумію якщо галочка "Необхідно оплачувати замовлення" не варто, то й тіло платежу має дорівнювати нулю.
Судячи з документації параметр cod_amount у такому випадку дорівнює 0
На даний момент прописати навіть вручну тіло платежу = 0 у самому боксі неможливо
Виходить параметр cod_amount ми передаємо значенням рівним сумі замовлення
Раніше під час створення ТТН такого не було, тіло платежу стояло 0

Сергій, можете спробувати додати додаткове поле до замовлення та налаштувати його розрахунок залежно від способу оплати, наприклад, та вибрати його в налаштуваннях
13.04.2021, 13:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Андрію, я вже так пробував. Що відбувається - у тілі платежу дійсно показує 0, зрадів поїхав у Джастін. Вони відкрили у себе на комп'ютері і кажуть "Накладка у Вас стоїть" потрібно переробляти всю ТТН
13.04.2021, 13:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Раніше під час створення ТТН такого не було, тіло платежу стояло 0

Наскільки мені відомо – ні.
Якщо необхідно, щоб при відсутності галочки (за замовчуванням загалом) не підставлялося тіло платежу (а при установці галочки - підставлялося) - це доопрацювання інтеграції.

Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Андрію, я вже так пробував. Що відбувається - у тілі платежу дійсно показує 0, зрадів поїхав у Джастін. Вони відкрили у себе на комп'ютері і кажуть "Накладка у Вас стоїть" потрібно переробляти всю ТТН

А вони можуть вказати на підставі яких переданих параметрів у запиті вони визначили, що накладка?
13.04.2021, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Та ні звичайно, це ж звичайне відділення, де сидить звичайний оператор, він слова навіть не знає що таке "параметр". Він просканував мій створений ТНТ - відкрилася в неї в програмі інформація, де була вказана накладка. Щодо галочки, то мені неважливо підставляється тіло платежу чи ні. Тут просто треба дати можливість нормально робити ТН з боксу, а якщо вони робляться криво, то очевидно жоден менеджер не буде їх робити в боксі
13.04.2021, 19:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Давайте зробимо так - я додав на вашому проекті логування запитів в API Justin.
Як зробите замовлення нібито "без накладки" - от тут відправили до них до API.
Якщо там ми не передаємо order_payment_is_required - зверніться в техпідтримку Justin для з'ясування на підставі чого накладка.
14.04.2021, 15:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максим зробив ттн у тестовому замовленні о 19:18 https://tashuta.ua/admin/customorder/order/9582/justininvoice/
Посилання на маркування https://api.justin.ua/pms/hs/api/v1/printSticker/order?order_number=9582&api...
Не дивіться, що там не варто накладка (за фактом вона є в них у програмі)
Я так розумію крон вартовий, через годину маю показати інформацію. Сам також подивлюся пізніше
14.04.2021, 19:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, перевірив
order_payment_is_required":false
але от order_amount":690 - вартість накладки, все ж таки за логікою треба передавати 0, якщо накладки немає

1. Ще раз перевірю у оператора чи відобразилася накладка
2.Напишу на техпідтримку джастин - дам знати
14.04.2021, 20:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Також хочу написати з приводу ідеї, яку пропонував Андрій
Зробив додатково поле із нульовим значенням
По факту все одно тіло платежу ставиться
І можу запевнити на 100% перед новим роком такого не було, тіло платежу я міг ставити вручну, і воно за умовчанням було нульовим. І Джастин працював відмінно
15.04.2021, 12:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Максиме, перевірив
order_payment_is_required":false
але от order_amount":690 - вартість накладки, все ж таки за логікою треба передавати 0, якщо накладки немає
1. Ще раз перевірю у оператора чи відобразилася накладка
2.Напишу на техпідтримку джастин - дам знати

Від техпідтримки є результат?
15.04.2021, 13:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ні, там ні відповіді, ні привіту, глухо.
Ще раз перевірив у себе на відділенні – накладка є.
Все ж таки було б простіше зробити як і раніше - дати можливість з боксу редагувати "тіло платежу" і ставити будь-яке, а не так як зараз - те що бокс поставив і виправити на своє значення не можна. Раніше такої проблеми не було і "тіло платежу" можна було редагувати, відповідно ставиш його 0 вручну і проблем немає
20.04.2021, 12:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ось власне була тема, де на запит клієнта це було реалізовано https://crm-onebox.com/ru/support/logistics-and-delivery-services/1463-justin---... to-bred-vo-vkladke-ubiraet-gorod-i-stavit-ne-pravilnuyu-summu/
Я можу оцінити доопрацювання логіки, але потрібно вирішити, як її зробити, щоб усі сторони були задоволені... Можливо, варто доопрацювати налаштування в інтеграцію, що не прораховувати автоматично тіло платежу? І тоді при першому заході тіло формуватиме як і зараз, і при включеній галочці його можна буде вказати як 0 і надалі воно буде виводитися. Якщо такий варіант підійде - у продажу займе 2 години.
21.04.2021, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ось власне була тема, де на запит клієнта це було реалізовано https://crm-onebox.com/ru/support/logistics-and-delivery-services/1463-justin---... to-bred-vo-vkladke-ubiraet-gorod-i-stavit-ne-pravilnuyu-summu/
Я можу оцінити доопрацювання логіки, але потрібно вирішити, як її зробити, щоб усі сторони були задоволені... Можливо, варто доопрацювати налаштування в інтеграцію, що не прораховувати автоматично тіло платежу? І тоді при першому заході тіло формуватиме як і зараз, і при включеній галочці його можна буде вказати як 0 і надалі воно буде виводитися. Якщо такий варіант підійде - у продажу займе 2 години.

А чому б не зробити, що якщо береться тіло платежу та сума з додаткового поля, то не рахувати автоматично, а якщо поле порожнє, то рахувати чи давати можливість вказати вручну? В інтеграції з НП так і працює
21.04.2021, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


А чому б не зробити, що якщо береться тіло платежу та сума з додаткового поля, то не рахувати автоматично, а якщо поле порожнє, то рахувати чи давати можливість вказати вручну? В інтеграції з НП так і працює

Я можу доопрацювати і в такий спосіб. Оцінка у разі не зміниться.
21.04.2021, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Давайте ще раз по порядку і з прикладом:
Варіант за замовчуванням: галочка вимкнена
Якщо Галочка "Необхідно оплачувати замовлення" не варто
Параметр order_payment_is_required": false
Відповідно "тіло платежу" = 0
Параметр order_amount": 0
Якщо галочка включена - включив менеджер під час створення ТТН
Відповідно " тіло платежу " = сумі залишку на замовлення тобто це
Параметр order_amount": залишок на замовлення
АЛЕ, НАЙГОЛОВНІШЕ - менеджер може змінювати суму тіла платежу за будь-яких обставин
Підтвердьте, чи все я вірно зрозумів
22.04.2021, 19:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Додаток:
Напевно, буде правильна умова:
Якщо менеджер змінив вручну "тіло платежу" на якусь суму - автоматично ставиться галочка "Необхідно оплачувати замовлення"
Параметр order_payment_is_required": True
Інакше менеджер думатиме я ж наложку поставив - зробив все правильно
23.04.2021, 15:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергій, Андрію - давайте ви погодите відповідну вам, як більшості учасникам питання, логіку - і надасте її одним повідомленням мені - я скажу чи можна так і оціню.
23.04.2021, 15:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пересилаю ще раз, підтвердіть таку логіку ви пропонуєте?
Варіант за замовчуванням: галочка вимкнена
Якщо Галочка "Необхідно оплачувати замовлення" не варто
Параметр order_payment_is_required": false
Відповідно "тіло платежу" = 0
Параметр order_amount": 0
При зміні вручну "тіла платежу" на число більше 0 параметр order_payment_is_required": true
Якщо галочка включена – включив менеджер під час створення ТТН
Відповідно "тіло платежу" = сумі залишку на замовлення, тобто це поле
Параметр order_amount": залишок на замовлення
АЛЕ, НАЙГОЛОВНІШЕ - менеджер може змінювати суму тіла платежу за будь-яких обставин
23.04.2021, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
У моїй уяві ідеальна схема виглядає так:
1) Так як галочка "Необхідно оплачувати замовлення" може або завжди стояти, або не стояти, то ставити її завжди або ігнорувати взагалі, якщо створюємо дією
2) Робити накладу чи ні визначати виходячи з суми у полі "Тіло платежу", якщо 0 - передаємо без накладки, якщо більше 0 - передаємо наложку, а сума у полі це і є сума накладки.
3) Вважати "Тіло платежу" та "Декларовану вартість", якщо в налаштуваннях кабінету вибрано - на підставі додаткових. полів, і передавати те, що там обрано, а інакше навіщо тоді їх вибирати. Це зручно для автоматичного створення під час переходу на етап
4) Для ручного створення - зробити, щоб у будь-якому випадку можна було змінити значення під час створення
Суть тільки в тому, що я не маю клієнта для фінансової підтримки даного доопрацювання, тому вибирайте, що більше подобається або не вибирайте. Я лише пропоную.
23.04.2021, 16:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сергію, я можу реалізувати цю логіку. Оцінку вище надавав – 2 години.
23.04.2021, 16:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
Тиндик Максим Вадимович, вибачте, що не по темі але у мене зникла інтеграція з джастином
Вона була тут https://baza.cn.ua/admin/shop/integrations/justin-integration-2/control/
Зараз під час переходу видає 500
По історії немає ніякої інформації що хтось щось видаляв https://baza.cn.ua/admin/shop/activity/?datefrom=&dateto=&url=%2Fadmin%2... =&post=&user=0
В одному завдання вже писали про це https://crm-onebox.com/ru/support/logistics-and-delivery-services/8214-znikla-in...
В рамках цього завдання https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/8119-nastroit-chtobi-boks-p... to-iz-etapov/
Ви оновили мені бокс і, можливо, після цього зникла інтеграція
Пишу тут так як ви блокуєте неугодних згідно задачі -foruma/
Прошу дати відповідь чому після оновлення зникла інтеграція та чому система видає 500 помилку
23.04.2021, 23:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, давай тоді за варіантом Андрія
скрін доклав
Впринципі головне що можна було б створювати без глюків ТТН, а інші тонкощі підлаштуємося
Ну і найголовніше 4 пункт – менеджер може змінювати значення
26.04.2021, 12:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, давай тоді за варіантом Андрія
скрін доклав
У принципі головне, що можна було б створювати без глюків ТТН, а інші тонкощі підлаштуємося.
Ну і найголовніше 4 пункт – менеджер може змінювати значення
26.04.2021, 12:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович, вибачте, що не по темі але у мене зникла інтеграція з джастином
Вона була тут https://baza.cn.ua/admin/shop/integrations/justin-integration-2/control/
Зараз під час переходу видає 500
По історії немає ніякої інформації, що хтось щось видаляв https://baza.cn.ua/admin/shop/activity/?datefrom=&dateto=&url=%2Fadmin%2...
В одному завдання вже писали про це https://crm-onebox.com/ru/support/logistics-and-delivery-services/8214-znikla-in... але ви не стали розуміти

У цій темі було дано відповідь. Проблема не спостерігалася більше ні в кого.

В рамках цього завдання https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/8119-nastroit-chtobi-boks-p...
Ви оновили мені бокс і, можливо, після цього зникла інтеграція

Ключове – можливо.
А можливо, і хтось якось видалив.

Пишу тут тому що ви блокуєте неугодних згідно задачі https://crm-onebox.com/ru/support/other-crm-and-erp/7751-blokirovka-ogranichenie...

Я нікого не блокую. Ви просто витратили всі свої можливості ставити запитання на форумі.

Прошу дати відповідь чому після оновлення зникла інтеграція та чому система видає 500 помилку

Вище у зазначеній темі я вже відповів. Ви можете скільки завгодно писати в будь-яких темах і щось вимагати (якщо вам нема куди витрачати свій час) - це нічого не дасть. Я надав вам тут інформацію, яку зміг, через відсутність даних.
29.04.2021, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


У моїй уяві ідеальна схема виглядає так:
1) Так як галочка "Необхідно оплачувати замовлення" може або завжди стояти, або не стояти, то ставити її завжди або ігнорувати взагалі, якщо створюємо дією
2) Робити накладу чи ні визначати виходячи з суми у полі "Тіло платежу", якщо 0 - передаємо без накладки, якщо більше 0 - передаємо наложку, а сума у полі це і є сума накладки.
3) Вважати "Тіло платежу" та "Декларовану вартість", якщо в налаштуваннях кабінету вибрано - на підставі додаткових. полів, і передавати те, що там обрано, а інакше навіщо тоді їх вибирати. Це зручно для автоматичного створення під час переходу на етап
4) Для ручного створення - зробити, щоб у будь-якому випадку можна було змінити значення під час створення
Суть тільки в тому, що я не маю клієнта для фінансової підтримки даного доопрацювання, тому вибирайте, що більше подобається або не вибирайте. Я лише пропоную.


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Максиме, давай тоді за варіантом Андрія
скрін доклав
У принципі головне, що можна було б створювати без глюків ТТН, а інші тонкощі підлаштуємося.
Ну і найголовніше 4 пункт – менеджер може змінювати значення

Я опишу як бачу це я:
1. При вході в ручне створення ТТН ми відштовхуємося від наявності налаштування інтеграції "Необхідна оплата замовлення" - якщо вона є - рахуємо тіло платежу, якщо ні - не рахуємо.
Якщо поставили/зняли - аналогічно вмикається/вимикається прорахунок при зміні даних усередині вікна створення ТТН. Або ж для цього можна зробити налаштування в інтеграції, щоб відключити динамічний прорахунок при редагуванні ТТН, щоб можна було задати Тіло платежу самому навіть якщо включена галочка "Необхідна оплата замовлення"
2. Якщо вказано вважати на підставі доп.полів (і не збережена ТТН зі своїми значеннями) - підтягуємо з доп.полів, інакше - рахуємо за даними процесу (залежно від зазначеної галочки в п.1)
За часом це займе ті самі 2 години, що оцінював вище.
29.04.2021, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
2. Якщо вказано вважати на підставі доп.полів (і не збережена ТТН зі своїми значеннями) - підтягуємо з доп.полів, інакше - рахуємо за даними процесу (залежно від зазначеної галочки в п.1)

Якщо буде стояти галочка "Необхідно оплачувати", а в додатковому полі "Тіло платежу" коштує 0 і створюємо автоматичною дією накладну, не вважатиме накладку?
Якщо я правильно розумію, то має бути чітко, не можна ж передавати і галочку що потрібно оплачувати, але при цьому слати суму 0.
29.04.2021, 16:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Якщо буде стояти галочка "Необхідно оплачувати", а в додатковому полі "Тіло платежу" коштує 0 і створюємо автоматичною дією накладну, не вважатиме накладку?

то в API Justin будуть передані параметри відповідно. Як вони там у себе вже реагують на це - ми не знаємо, і судячи з спроб отримати від них інформацію вище - зможемо дізнатися тільки досвідченим шляхом))

Якщо я правильно розумію, то має бути чітко, не можна ж передавати і галочку що потрібно оплачувати, але при цьому слати суму 0.

ну тоді означає не ставити галочку за умовчанням?
тим більше ми так і не отримали відповідь від Justin як вони реагують на цей параметр
30.04.2021, 16:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

У моїй уяві ідеальна схема виглядає так:
1) Так як галочка "Необхідно оплачувати замовлення" може або завжди стояти, або не стояти, то ставити її завжди або ігнорувати взагалі, якщо створюємо дією
2) Робити накладу чи ні визначати виходячи з суми у полі "Тіло платежу", якщо 0 - передаємо без накладки, якщо більше 0 - передаємо наложку, а сума у полі це і є сума накладки.
3) Вважати "Тіло платежу" та "Декларовану вартість", якщо в налаштуваннях кабінету вибрано - на підставі додаткових. полів, і передавати те, що там обрано, а інакше навіщо тоді їх вибирати. Це зручно для автоматичного створення під час переходу на етап
4) Для ручного створення - зробити, щоб у будь-якому випадку можна було змінити значення під час створення
Суть тільки в тому, що я не маю клієнта для фінансової підтримки даного доопрацювання, тому вибирайте, що більше подобається або не вибирайте. Я лише пропоную.


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Максиме, давай тоді за варіантом Андрія
скрін доклав
У принципі головне, що можна було б створювати без глюків ТТН, а інші тонкощі підлаштуємося.
Ну і найголовніше 4 пункт – менеджер може змінювати значення

Я опишу як бачу це я:
1. При вході в ручне створення ТТН ми відштовхуємося від наявності налаштування інтеграції "Необхідна оплата замовлення" - якщо вона є - рахуємо тіло платежу, якщо ні - не рахуємо.
Якщо поставили/зняли - аналогічно вмикається/вимикається прорахунок при зміні даних усередині вікна створення ТТН. Або ж для цього можна зробити налаштування в інтеграції, щоб відключити динамічний прорахунок при редагуванні ТТН, щоб можна було задати Тіло платежу самому навіть якщо включена галочка "Необхідна оплата замовлення"
2. Якщо вказано вважати на підставі доп.полів (і не збережена ТТН зі своїми значеннями) - підтягуємо з доп.полів, інакше - рахуємо за даними процесу (залежно від зазначеної галочки в п.1)
За часом це займе ті самі 2 години, що оцінював вище.

Привіт хлопці. У нас теж на 2х боксах ця проблема, думав менеджер глухого кута, постійно забуває галочку зняти при ручному створенні, а ні...
"Якщо поставили/зняли - аналогічно включається/вимикається прорахунок при зміні даних усередині вікна створення ТТН." - потрібно, щоб при знятій галочці "Необхідна оплата замовлення" тіло платежу обнулялось
Варіант за замовчуванням: галочка вимкнена
Якщо Галочка "Необхідно оплачувати замовлення" не варто
Параметр order_payment_is_required": false
Відповідно "тіло платежу" = 0
Параметр order_amount": 0
Якщо галочка включена – включив менеджер під час створення ТТН
Відповідно "тіло платежу" = сумі залишку на замовлення, тобто це
Параметр order_amount": залишок на замовлення
Я підтримую рішення, яке Андрій описав і повністю за, щоб уникнути галочки "Необхідно оплачувати замовлення" в інтерфейсі ручного створення ТТН. Галочку в інтеграції перейменувати на "Необхідно оплачувати замовлення (для створення ручного створення)"
1. При вході в ручне створення ТТН ми відштовхуємося від наявності налаштування інтеграції "Необхідна оплата замовлення" - якщо вона є - рахуємо тіло платежу, якщо ні - не рахуємо. Прорахунок потрібно робити лише один раз при вході. Потім надати можливість редагувати поле "Тіло платежу"
Робити накладу чи ні визначати виходячи з суми у полі "Тіло платежу", якщо 0 - передаємо без накладки, якщо більше 0 - передаємо накладку, а сума у полі це і є сума накладки.
2. Якщо вказано вважати на підставі доп.полів (і не збережена ТТН зі своїми значеннями) - підтягуємо з доп.полів, інакше - рахуємо за даними процесу (залежно від зазначеної галочки в п.1)
3. При створенні в автоматичному режимі рахувати "Тіло платежу" та "Декларовану вартість", якщо в налаштуваннях кабінету вибрано - на підставі додаткових. полів, і передавати те, що там вибрано.
4. для ручного та автоматичного режиму параметр "Необхідно оплачувати замовлення" передаємо в Джастін на підставі значення "тіла платежу":
Якщо "тіло платежу" = 0, "Необхідно оплачувати замовлення" =0
Якщо "тіло платежу" >0, "Необхідно оплачувати замовлення" =1
ps Уникнення прив'язки до галочки в інтеграції "Необхідно оплачувати замовлення" дозволить не плодити акаунти інтеграції Джастін для автоматичного створення ТТН. Прописали в БП логіку для додаткового поля, яке передається в "Тіло платежу" та щастя. А ті хто в ручну створюють, все одно все перевіряють ще раз. Не думаю, що вони прописують логіку, щоб облікові записи джастин змінювалися, для підстановки галочки "Необхідно оплачувати замовлення" при ручному створенні.
Хлопці, потрібно добити погодження ТЗ та зробити доопрацювання. Дзвонити щоразу на гарячку Джастин, щоб зняти наложку вже поряд набридло
18.05.2021, 12:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Забрав зайве з тексту вище.
Привіт хлопці. У нас теж на 2х боксах ця проблема, думав менеджер глухого кута, постійно забуває галочку зняти при ручному створенні, а ні...
Я підтримую рішення, яке Андрій описав і повністю за, щоб уникнути галочки "Необхідно оплачувати замовлення" в інтерфейсі ручного створення ТТН. Галочку в інтеграції перейменувати на "Необхідно оплачувати замовлення (для створення ручного створення)"
1. При вході в ручне створення ТТН ми відштовхуємося від наявності налаштування інтеграції "Необхідна оплата замовлення" - якщо вона є - рахуємо тіло платежу, якщо ні - не рахуємо. Прорахунок потрібно робити лише один раз при вході. Потім надати можливість редагувати поле "Тіло платежу"
Робити накладу чи ні визначати виходячи з суми у полі "Тіло платежу", якщо 0 - передаємо без накладки, якщо більше 0 - передаємо накладку, а сума у полі це і є сума накладки.
2. Якщо вказано вважати на підставі доп.полів (і не збережена ТТН зі своїми значеннями) - підтягуємо з доп.полів, інакше - рахуємо за даними процесу (залежно від зазначеної галочки в п.1)
3. При створенні в автоматичному режимі рахувати "Тіло платежу" та "Декларовану вартість", якщо в налаштуваннях кабінету вибрано - на підставі додаткових. полів, і передавати те, що там вибрано.
4. для ручного та автоматичного режиму параметр "Необхідно оплачувати замовлення" передаємо в Джастін на підставі значення "тіла платежу":
Якщо "тіло платежу" = 0, "Необхідно оплачувати замовлення" =0
Якщо "тіло платежу" >0, "Необхідно оплачувати замовлення" =1
ps Уникнення прив'язки до галочки в інтеграції "Необхідно оплачувати замовлення" дозволить не плодити акаунти інтеграції Джастін для автоматичного створення ТТН. Прописали в БП логіку для додаткового поля, яке передається в "Тіло платежу" та щастя. А ті хто в ручну створюють, все одно все перевіряють ще раз. Не думаю, що вони прописують логіку, щоб облікові записи джастин змінювалися, для підстановки галочки "Необхідно оплачувати замовлення" при ручному створенні.
Хлопці, потрібно добити погодження ТЗ та зробити доопрацювання. Дзвонити щоразу на гарячку Джастин, щоб зняти наложку вже поряд набридло
18.05.2021, 12:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хтось уточнював у техпідтримки Justin навіщо тоді вони мають цей параметр в API, якщо за фактом він не впливає на оплату замовлення? На це у 100% випадках впливає лише наявність тіла платежу?
18.05.2021, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи не уточнював. Сьогодні напишу запит на підтримку Justin
18.05.2021, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Хтось уточнював у техпідтримки Justin навіщо тоді вони мають цей параметр в API, якщо за фактом він не впливає на оплату замовлення? На це у 100% випадках впливає лише наявність тіла платежу?

Думаю, що цей параметр потрібен для апі, швидше за все обов'язково, але нам у боксі його немає сенсу проставляти вручну, тому я в реченні виклав, що пропоную прибрати його з інтерфейсу, але в самому запиті на створення ТТН залишити, хай вирушає.
У будь-якому випадку, хто платить, той замовляє музику. А щоб переконатися, можна накидати запит у postman і відправити його з параметром і без, але це марна трата часу, очевидно, що вони будуть створювати накладну без наклади, якщо галочку не передавати, це вже підтвердили тести при створенні накладної дії/
Api у них, можливо, не ідеальне, але це не змушує робити нам в інтерфейсі таку ж дичину, менше галочок, які об'єктивно можна закрити іншим функціоналом, піде тільки на користь.
18.05.2021, 15:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Параметр потрібен для API – ми робимо запит у API.
Власне і питання для звернення в техпідтримку Justin потрібне для того, щоб розуміти всю картину, як працює їх API.
Після того як отримаєте відповідь - на її підставі і буде прийнято кінцеве рішення, як ми реалізуємо цей момент в OneBox (якщо галочка не потрібна взагалі - ми її видалимо) і я скоригую оцінку в разі потреби.
18.05.2021, 16:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Запит відправив на Джастін. Ждемс.
18.05.2021, 17:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Переписуюсь безпосередньо з джастином. Для усунення проблеми, попросили повністю надіслати запит
типу у форматі JSON, і на який url йде. Чи можемо їм таке надати?
08.06.2021, 12:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://tashuta.ua/admin/shop/report/logs/ - ось тут будуть логи запитів/відповідей, але у вигляді декодованого json в асоціативні масиви - я думаю їм підійде і в такому вигляді
Вам потрібно буде за якимсь процесом створити ТТН і ви отримаєте там файл логів за сьогодні, із запитом щодо цього процесу
08.06.2021, 13:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Переписуюсь безпосередньо з джастином. Для усунення проблеми, попросили повністю надіслати запит
типу у форматі JSON, і на який url йде. Чи можемо їм таке надати?

Доброго дня, Сергію, вдалося дотиснути джастин?
17.06.2021, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Періодично переглядав логи тут https://tashuta.ua/admin/shop/report/logs/ і не знайшов жодного пов'язаного з джастином (саме зі створення ттн). Хоча відправки на Джастин йдуть
28.06.2021, 11:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ймовірно, ваш проект був оновлений і зміни були видалені.
Додав наживе логування всіх запитів – зробіть проблемну ТТН.
29.06.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Premium-партнер писав/ла:
Ймовірно, ваш проект був оновлений і зміни були видалені.
Додав наживе логування всіх запитів – зробіть проблемну ТТН.

Максиме, зробіть мені теж наживу логування. Зараз нічого не бачу в логах [7756]. Швидше скину логи.
01.07.2021, 11:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сергій Агаренко писав/ла:
Максиме, зробіть мені теж наживу логування. Зараз нічого не бачу у логах. Швидше скину логи.

додав для crm.giftstore.com.ua
01.07.2021, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
crm.giftstore.com.ua

Сергій, у вкладенні логи (зробив 2 накладні про всяк випадок), відправте на Джастин пліз. Дістало вже дзвонити на гарячку, щоб скасувати накладку.
01.07.2021, 18:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перепрошую, ось це файл. Попередньо логи за весь день. У цьому вся залишив створення 2х накладних. (на скільки за логікою зрозумів)
01.07.2021, 18:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Відправив лог на джастін

Добрий день. Сергію, дав джастін відповідь?
06.07.2021, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Сергій Агаренко писав/ла:
Максиме, зробіть мені теж наживу логування. Зараз нічого не бачу у логах. Швидше скину логи.

додав для crm.giftstore.com.ua

Доброго дня, Максиме. Можете ввійти в листування з джастіном, я не розумію, що вони хочуть.
Проблема напружує з кожним днем.
20.07.2021, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відправляв їм цей файл.
20.07.2021, 16:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сергій Агаренко писав/ла:
Можете ввійти в листування з джастіном, я не розумію, що вони хочуть.

Нічого робити вони не хочуть)
21.07.2021, 09:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Сергій Агаренко писав/ла:
Можете ввійти в листування з джастіном, я не розумію, що вони хочуть.

Нічого робити вони не хочуть)

Так це зрозуміло)
Я дуже хочу вирішити цю проблему. Давайте розберемося та зробимо доопрацювання.
21.07.2021, 09:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сергій Агаренко писав/ла:
Я дуже хочу вирішити цю проблему. Давайте розберемося та зробимо доопрацювання.

Один з клієнтів також звернувся з цією проблемою в Justin - давайте почекаємо, чи доб'ється отримання інформації він.
Я розумію ваш біль, я не проти його вирішити - але мені потрібна інформація від Justin, щоб вирішити проблему, а не створити нові.
21.07.2021, 09:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Сергій Агаренко писав/ла:
Я дуже хочу вирішити цю проблему. Давайте розберемося та зробимо доопрацювання.

Один з клієнтів також звернувся з цією проблемою в Justin - давайте почекаємо, чи доб'ється отримання інформації він.
Я розумію ваш біль, я не проти його вирішити - але мені потрібна інформація від Justin, щоб вирішити проблему, а не створити нові.

Охорона скасування) Перевірив останні 4 відправки, немає накладки. Схоже, що таки стукали до джастину. Понаблюдаю протягом тижня, відпишуся.
21.07.2021, 09:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сергій Агаренко писав/ла:
Охорона скасування) Перевірив останні 4 відправки, немає накладки. Схоже, що таки стукали до джастину. Поспостерігаю протягом тижня, відпишуся.
Доброго дня, як вам вдалося створити без накладки?) У мене все з накладками
21.07.2021, 12:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мордач Антон Володимирович написав:

Сергій Агаренко писав/ла:
Охорона скасування) Перевірив останні 4 відправки, немає накладки. Схоже, що таки стукали до джастину. Поспостерігаю протягом тижня, відпишуся.
Доброго дня, як вам вдалося створити без накладки?) У мене все з накладками

Добрий день. Просто прибрав галочку [8507] У колег теж без накладок останні дні.
21.07.2021, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я написав сьогодні на ТП Джастін, щоб розібратися чому створює з післяплатою.
Написав що ми передаємо в "order_payment_is_required" - "false", але створює ТТН з післяплатою, на що отримав відповідь, вони не розуміють навіщо в такому випадку ми в той же час передаємо "order_amount" - "39.8", "redelivery_amount" - " 15.8", "redelivery_payment_is_required" - "true," навіщо це передавати якщо накладки немає - ось скрін -
Також я уточнив у них навіщо потрібен параметр "order_payment_is_required" в API, якщо за фактом він не впливає на накладку, запитав чи впливає на накладку тільки наявність тіла платежу, а щодо поля order_amount, запитав, якщо ми не будемо надсилати це значення, буде Чи помилка про те, що воно не заповнене (оскільки це поле є обов'язковим виходячи з документації). Чекаю відповіді.
Я пропоную при накладці відправляти: order_amount і redelivery_amount значення 0 (що логічно)
21.07.2021, 15:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Відповідь Джастін, якщо доставка, без накладки
21.07.2021, 15:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сергій Агаренко писав/ла:
Добрий день. Просто прибрав галочку. У колег теж без накладок останні дні.

дивне API) комусь спрацьовує як треба, комусь ні)

Мордач Антон Володимирович написав:
Я пропоную при накладці відправляти: order_amount і redelivery_amount значення 0 (що логічно)

можна доопрацювати таку перевірку якщо немає галочки оплати - займе близько 2х годин
21.07.2021, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


можна доопрацювати таку перевірку якщо немає галочки оплати - займе близько 2х годин

Якщо немає галки, яка відповідає за накладку, потрібно передавати такий запит
Ми готові сплатити, виставляйте рахунок
23.07.2021, 14:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Антоне, мені також потрібне це доопрацювання. З Юлею домовилися одну годину оплачу я і одну годину оплатите Ви. Також чекаю рахунок
27.07.2021, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Ташута Сергій Григорович писав/ла:
Антоне, мені також потрібне це доопрацювання. З Юлею домовилися одну годину оплачу я і одну годину оплатите Ви. Також чекаю рахунок

Добре, чекаємо рахунок.
27.07.2021, 15:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доопрацював перевірки та захист при надсиланні запиту на створення ТТН: якщо не вказано pick_up_is_required – то параметри order_amount/redelivery_amount/redelivery_payment_is_required передаються як 0/false відповідно.
Оновлені https://yavshoke.ua/ та https://tashuta.ua/
03.08.2021, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можете також оновити https://stimul.crm-onebox.com/?
Тепер тестуємо з таким самим питанням зіткнулися
12.08.2021, 13:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Волкович Олександр писав/ла:
Можете також оновити https://stimul.crm-onebox.com/?
Тепер тестуємо з таким самим питанням зіткнулися

+
12.08.2021, 13:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Доопрацював перевірки та захист при надсиланні запиту на створення ТТН: якщо не вказано pick_up_is_required – то параметри order_amount/redelivery_amount/redelivery_payment_is_required передаються як 0/false відповідно.
Оновлені https://yavshoke.ua/ та https://tashuta.ua/

Максиме, оновіть будь ласка https://crm.giftstore.com.ua/ і https://smartkids.crm-onebox.com/
12.08.2021, 16:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)
1. Ви можете оновити https://baza.cn.ua/?
2. Раніше вискакувала помилка "Missing any current account", тепер інша "Required Field "cod_transfer_type" Not Found" у цій задачі https://crm-onebox.com/ru/support/logistics-and-delivery-services/9988- po-dzhastinu-ne-oformlyaetsya-ttn/ описано що були додані нові поля (але у себе я цих полів не знаходжу) оновлення (пункт 1) вирішити цю проблему або це потрібно в тій задачі писати ?
12.08.2021, 22:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович написав:
1. Ви можете оновити https://baza.cn.ua/?

+
13.08.2021, 09:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Купріян Владислав Валерійович написав:
1. Ви можете оновити https://baza.cn.ua/?

+

Дякую, тепер почало працювати
Але є нюанси/питання:
1. Створив тут ТТН https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/48411/justininvoice/
Вказав "Форма повернення післяоплати" = банківська картка
У "Номер картки повернення післяоплати" підтягнуло картку з налаштування https://baza.cn.ua/admin/shop/integrations/justin-integration-4/control/
Але після створення ТТН у полі "Номер карти повернення післяоплати" проставило якийсь незрозумілий код "2147******" (закрив зірочками так як незрозуміло що це за код)
Після видалення ТТН у цьому полі "Номер картки повернення післяоплати" дивний код залишився, тобто якщо створювати нову ТТН то система вже пише "Сталася помилка. Field "cod_card_number" Not Valid" і потрібно вводити вручну номер картки
Якщо заходити на нове замовлення https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/48424/justininvoice/ то там карту підтягує правильно
Можете виправити цей баг?
2. Не вдалося отримати від системи можливість прописати суму накладки (Післяоплата) пробував по-різному але в ТТН пише порожньо, при яких комбінаціях значення цього можна досягти?
14.08.2021, 22:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович написав:
1. Створив тут ТТН https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/48411/justininvoice/
Вказав "Форма повернення післяоплати" = банківська картка
У "Номер картки повернення післяоплати" підтягнуло картку з налаштування https://baza.cn.ua/admin/shop/integrations/justin-integration-4/control/
Але після створення ТТН у полі "Номер карти повернення післяоплати" проставило якийсь незрозумілий код "2147******" (закрив зірочками так як незрозуміло що це за код)
Після видалення ТТН у цьому полі "Номер картки повернення післяоплати" дивний код залишився, тобто якщо створювати нову ТТН то система вже пише "Сталася помилка. Field "cod_card_number" Not Valid" і потрібно вводити вручну номер картки
Якщо заходити на нове замовлення https://baza.cn.ua/admin/customorder/order/48424/justininvoice/ то там карту підтягує правильно
Можете виправити цей баг?

у цій темі це питання не обговорювалося
шукайте відповідну тему або створюйте нову

Купріян Владислав Валерійович написав:
2. Не вдалося отримати від системи можливість прописати суму накладки (Післяоплата) пробував по-різному але в ТТН пише порожньо, при яких комбінаціях значення цього можна досягти?

Що було реалізовано на цю тему - зазначено вище у відповідному коментарі
16.08.2021, 15:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар