1b.app
Скопійоване посилання -

помилка статусу ттн посилки укрпочти

Возникают сложности в работе компонента?
Создайте топик на нашем форуме и партнеры интеграторы с радостью помогут в решении! Создать топик

Відповіді:

Добрий день. Ми отримуємо інформацію по 100 посилкам відразу за 1 запит, частина посилок які записані в бокс вже віддалені в Укрпошті і укрпочта віддає щось на кшталт "Посилання не знайдено" на запит зі 100 посилок. Щоб такого не відбувалося, вам потрібно закривати замовлення, які вже забрали, закрили і т.д. Закривати замовлення слід дією "Закрити" на етапі.
20.01.2022, 16:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

незрозуміло, мене начебто конкретний трек цікавив, решта 100 впливати на нього не повинна
24.01.2022, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Мироненко Дмитро
ФОП Мироненко Дмитро написав:
незрозуміло, мене начебто конкретний трек цікавив, решта 100 впливати на нього не повинна

у даному випадку повинні, вище я описав чому. Спеціально для вас ми можемо зробити, щоб кожну ТТН трекало окремим запитом, що сповільнить роботу крона ~ у 100 разів, це займе близько 2 год доробки (буде у вигляді окремого налаштування в інтеграції). Також ви можете звернутися до розробників апі Укрпошти і попросити їх зробити, щоб апі не видавало помилку, якщо однієї зі 100 переданих ТТН при запиті на трекінг не існує.
24.01.2022, 15:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

треба подумати, що з цим робити
27.01.2022, 16:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар