1b.app
Скопійоване посилання -

відстежувати кількість післяплат

Підкажіть, чи можемо через OneBox відслідковувати кількість післяплат, які отримали на одного відправника на Новій пошті?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Нині прямо такої можливості немає. Можете уточнити у НП, якщо вони можуть віддавати це число - ми зможемо його кудись підтягнути в боксі.
25.10.2021, 13:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Аліна, у мене такої сильної потреби не було, але у мене іноді виникає схожі питання (Наприклад: скільки зараз у дорозі знаходиться "Накладених платежів" або скільки було "Накладених платежів забрано за місяць) і я вирішував таким чином: на свій етап "Посилання отримано. ДП надіслано" я ставив дію "Перевести бізнес-процес у цей етап, якщо етап нової пошти змінився" зі статусом нової пошти "Відправлення отримано. Впродовж дня відправник отримає SMS-повідомлення про надходження грошового переказу та зможе отримати його в касі відділення «Нова пошта»."
25.10.2021, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар