1b.app
Скопійоване посилання -

Зробити район видимим при виборі міста у довіднику.

Доброго дня, ми робили доопрацювання за розширеними довідками НП для відправки через НП логістик.
https://crm-onebox.com/ru/support/logistics-and-delivery-services/10614-tz-novie...
Там було прохання, щоб після населеного пункту, писалося, на жаль, лише області недостатньо для 100% ідентифікації населеного пункту в рамках області.
Чи можемо будь-ласка зробити видимим ще й район, при виборі населеного пункту? Скріншоти додаю.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Наскільки я бачу - в API видачі населених пунктів Нової пошти https://devcenter.novaposhta.ua/docs/services/556d7ccaa0fe4f08e8f7ce43/operation... не всюди коректно заповнені райони.
Район є в параметрі SettlementRegionsDescription видачі, але він тільки 1м мовою і не завжди коректний (може не бути, дорівнює населеному пункту, області і т.д.)
Якщо вам це критично необхідно - можу проаналізувати видачу по селищах - якщо там дані "адекватніші" - оцінити відповідне доопрацювання.
19.10.2021, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, давайте зробимо видимий район із поля RegionsDescription або RegionsDescriptionRu, якщо є інформація в даному полі
20.10.2021, 11:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тобто я чекаю - що в довіднику OneBox при виборі міста буде вигляд: Місто (Область, район (якщо там щось є в цьому полі))
20.10.2021, 11:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, я так і не отримав відповіді.
22.10.2021, 11:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Новосильний Віктор писав/ла:
Доброго дня, я так і не отримав відповіді.

Добрий день. Це питання у нас на обговоренні коректності доопрацювання, за результатом обговорення – вам повідомимо.
22.10.2021, 16:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня для додавання району необхідне доопрацювання в 1ч. У старому методі, який ми використовували до цього до більшості населених пунктів, райони проставлялися автоматично на стороні НП (вони прям зашиті в назву населеного пункту), у цьому довіднику такого на жаль немає і нам потрібно буде робити це на своїй стороні.
22.10.2021, 16:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Добрий день. Вивантажив завдання у ваш бокс і перетягнув довідники
28.10.2021, 17:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ви зробили гірше.
1. Виглядає максимально погано. Я просив: (область, район). Це є у моєму тексті вище.
2. Перестала повністю працювати відвантаження на НП логістик будь-яких замовлень (На API Logisitic йде місто З РАЙОНОМ).
ТЕРМІНОВО ПОЧИНІТЬ, будь ласка.
28.10.2021, 18:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Там після вибору з дропдауна просто писати Ім'я міста, як завжди і було, ми не просили робити райно видимим десь крім дропдауна (також поводиться і область)
28.10.2021, 18:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я в першому ж пості написав, що район треба показувати лише при виборі з дропдауну, поведінка має бути аналогічною поведінці області.
28.10.2021, 19:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Вніс редагування
29.10.2021, 10:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дякую, все запрацювало.
29.10.2021, 11:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар