1b.app
Скопійоване посилання -

Графік по КPI - не відображаються показники за категоріями

Добрий день. У категоріях КPI (дашборд) з 12:07 не відображаються показники по всіх співробітниках. У чому може бути причина і як виправити момент?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Венгерук Ігор Юрійович писав/ла:
У категоріях КPI (дашборд) з 12:07 не відображаються показники по всіх співробітниках.

Уточніть у якого співробітника та за яким дашбордом проблема? бо вказаний вами скріншот не ставитиметься до дашборду
15.07.2021, 15:36
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Проблема була за всіма співробітниками. За 13 та 14 липня втрачено дані. Дашборд не підтягував інформацію, при перегляді зведення KPI - та сама проблема - даних немає.
16.07.2021, 09:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Венгерук Ігор Юрійович писав/ла:
За 13 та 14 липня втрачено дані.

Тобто за 15 даних є?
Можливо, у вас були проблеми в роботі кронів?
Вкажіть конкретно (скриншотом) проблемний дашборд
16.07.2021, 16:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

За 15 липня дані є.
Наприклад, детальна статистика по KPI співробітника Дмитренка, 13 і 14.07 даних немає, з 15 - все відобразилося (скин у вкладенні)
https://box.ltec.com.ua/admin/shop/users/10/kpi/#js-chart-45.
Дашборди 13 та 14 по всіх співробітниках не відображали НІЧОГО. Скрин порожнього дашборда за 13, як розумієте, скинути не можу, тому що зараз все відображає.
Але дані за 13 та 14 – втрачені, в системі не відображені.
І так за всіма співробітниками!
16.07.2021, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Венгерук Ігор Юрійович писав/ла:
Дашборди 13 та 14 по всіх співробітниках не відображали НІЧОГО. Скрин порожнього дашборда за 13, як розумієте, скинути не можу, тому що зараз все відображає.
Але дані за 13 та 14 – втрачені, в системі не відображені.

На жаль, я не володію інформацією, чи була повна працездатність у зазначені дати і внаслідок чого відсутня інформація. Ймовірно, за наявності вихідних даних, якщо немає підрахунку - була проблема з працездатністю годинникового крона.
Якщо на даний момент спостерігається проблема підрахунку KPI - це можна перевірити, у чому саме проблема. Зараз, наскільки я бачу дані є.
19.07.2021, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар