1b.app
Скопійоване посилання -

OS: Відсутні налаштування створення процесу без попереднього вікна

Добридень!
Не можу в новій версії знайти параметри створення процесу без попереднього вікна. Наразі створюється замовлення через поп-ап. Можете підказати де знаходяться ці налаштування
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

ви не вмієте скористатися пошуком на форумі? я вже 2 рази відповідав на це запитання
17.07.2021, 18:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
ви не вмієте скористатися пошуком на форумі? я вже 2 рази відповідав на це запитання

Ігор,
1) Я б ним користувався, але б знати, що шукати. Термінологія явно кульгає. Взяти навіть банальні речі, компанії Нова Пошта - не існує, а існує "Нова Пошта", і якщо такі речі не коректно написані - тоді підкажіть, який саме мені потрібно запит вписати, щоб знайти те що мені потрібно.
2) Якщо ви хочете уникнути зайвих коментарів на форумі, особливо з однаковими питаннями - просто надайте посилання на такого роду тиці як роблять інші. Заздалегідь вдячний!
17.07.2021, 19:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Устименко Ігор
OneBox production написав:
https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/9389-vozmozhnost-ubrat-pred...

Спс!
17.07.2021, 20:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар