1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Список процесів

1. Існує проблема з відображенням тексту в один рядок. Вірніше, текст НЕ відображається в один рядок, хоча вся таблиця і так широка і її навіть можна скролити. Поясніть, будь ласка, чому тоді важливі, на наш погляд, стовпці настільки вузькі (назва, проект, відповідальний)?
Як можна зробити так, щоб текст не переносився на другий рядок? Дуже "боляче" дивитися на такі списки та працювати з ними. Чи можна це поправити? (Див. скрини)
2. І у зв'язку з цим висоту шапки таблиці потрібно зменшити за висотою. Вона невиправдано висока.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. всі колонки адаптивні і якось дивно виглядатиме таблиця якщо 1 завдання буде мати 500 символів назва
сумнівне покращення
2. ні це не за стилем
16.07.2021, 23:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
всі колонки адаптивні і якось дивно виглядатиме таблиця якщо 1 завдання буде мати 500 символів назва

1. Згоден, що через один рядок вся таблиця не повинна змінюватися, але те, як виглядає таблиця зараз (скриншот це наочно відображає) це ненормально. Можна зробити, щоб довгий текст після 40-50 символів ставав прозорим і ховався. Або щоб довгі тексти після 40-50 символів перекидали слова на другий рядок.
Але! Найзручніше це коли користувач керує шириною стовпця, як у Екселі. Просто мишкою потяг, зберіг і готово.
2. Взагалі одні з найкласніших таблиць в www.coda.io, не знаю як вони цього досягли, але там точно є стиль.
https://coda.io/@ergo/ginta
Як приклад моєї таблиці для обліку будматеріалів
17.07.2021, 01:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

сьогодні таблицю переробили
тому я думаю можете зморіти
19.07.2021, 16:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
сьогодні таблицю переробили
тому я думаю можете зморіти

Дякую.
А для особливо вимогливих (якщо раптом у когось виникне питання щодо висоти рядка) можна зробити щоб довгий текст обрізався, як у коментарях. І при наведенні мишкою показувався повний текст у підказці.
19.07.2021, 16:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я думаю вам варто відзначати питання закритим а то не зможете створювати нові тикети - це так порада вам))
19.07.2021, 17:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
я думаю вам варто відзначати питання закритим а то не зможете створювати нові тикети - це так порада вам))

у деяких випадках, не в цьому конкретно, відзначити як "правильну відповідь" було б неправильно.
немає можливості закрити питання та вказати, що рішення не знайдено! а це було б правильно.
19.07.2021, 18:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
я думаю вам варто відзначати питання закритим а то не зможете створювати нові тикети - це так порада вам))

А ви хитро придумали. Наприклад, я зробив 5 пропозицій щодо поліпшень. Ви написали "зробимо", але якісь можна чекати й тиждень чи місяць, а закривати тикет я не можу, тому що. хочу перевірити через час, якщо зроблено. А якщо в цей час я помічу баг, то вже не зможу поставити новий тикет.
19.07.2021, 19:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
я думаю вам варто відзначати питання закритим а то не зможете створювати нові тикети - це так порада вам))

А ви хитро придумали. Наприклад, я зробив 5 пропозицій щодо поліпшень. Ви написали "зробимо", але якісь можна чекати й тиждень чи місяць, а закривати тикет я не можу, тому що. хочу перевірити через час, якщо зроблено. А якщо в цей час я помічу баг, то вже не зможу поставити новий тикет.

не зовсім так
ви просто відбираєте наш час та інші клієнти страждають тому що на них немає часу відповісти
у завданнях де взялися за поліпшення можна легко попросити термін і поставити собі нагадалку і потім поставити або новий тикет або написати там же і вам дадуть відповідь
при цьому я дав вам необмежену кількість питань
19.07.2021, 22:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
ви просто відбираєте наш час та інші клієнти страждають тому що на них немає часу відповісти

Ми втрачаємо час на те, щоб описати баги, запропонувати покращення та поставити уточнюючі питання. Ваша робота витрачатиме на цей час і вам за це платять, за ідеєю. Користувачеві ж за те, що я він таким чином витрачає час - відшкодування не буде. Якби були повноцінні інструкції, грамотний продуманий інтерфейс-функціонал, то всіх цих питань не було б.

Устименко Ігор
OneBox production написав:
у завданнях де взялися за поліпшення можна легко попросити термін і поставити собі нагадалку і потім поставити або новий тикет або написати там же і вам дадуть відповідь

Це логіка бізнес-процесу, який повинні продумати розробники, а не користувач. Користувач може лише скористатися і користуватися так, як йому зручно, швидко і легко.
Навіщо купа однакових тикетів? Чи можна зробити тикети зі статусами? Як зробити, щоб тикети не дублювалися? І інші питання, якими задаються розробники...

Устименко Ігор
OneBox production написав:
інші клієнти страждають

Я думаю, що завдяки моїм спостереженням та тикетам інші клієнти будуть радіти, а не страждати. ))) І відгуки це підтверджують після нашої спільної роботи з вами.
19.07.2021, 22:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар