1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Елементи інтерфейсу

Вважаю, що я висловлю думку багатьох користувачів OS сказавши, що ми хочемо працювати з важливою інформацією і не відволікатися на менш важливу.
1. Ось скільки місця можна звільнити, якщо прибрати неважливі елементи та оптимізувати інтерфейс. Скріншот
2. Посилання "категорії" (хоча за логікою потрібно написати "менеджер категорій") - чомусь відкриває менеджер категорій. При цьому зникає це сіре поле і повернутися назад можна тільки через клік на спосіб відображення (а тут логічно щоб з'явилося посилання "категорії") .

Потрібно виправити всі нелогічні елементи, адже вони плутають користувача.
3. Напис "Всього категорій" який зараз знаходиться вгорі (він же є і в інших списках процесів) повинен бути внизу!, або повинен бути розташований так, щоб не привертати уваги і не забирати місце для відображення важливіших елементів інтерфейсу.

Чи можна виправити інтерфейс, прибрати непотрібні елементи
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Корнєв Михайло писав/ла:
1. Ось скільки місця можна звільнити, якщо прибрати неважливі елементи та оптимізувати інтерфейс. Скріншот

ви видаляли блоки які вам не подобаються чи не потрібні... - це не оптимізація інтерфейсу, а кастомізація

Корнєв Михайло писав/ла:
2. Посилання "категорії" (хоча за логікою потрібно написати "менеджер категорій") - чомусь відкриває менеджер категорій. При цьому зникає це сіре поле і повернутися назад можна тільки через клік на спосіб відображення (а тут логічно щоб з'явилося посилання "категорії") .
Потрібно виправити всі нелогічні елементи, адже вони плутають користувача.

тут зробимо

Корнєв Михайло писав/ла:
3. Напис "Всього категорій" який зараз знаходиться вгорі (він же є і в інших списках процесів) повинен бути внизу!, або повинен бути розташований так, щоб не привертати уваги і не забирати місце для відображення важливіших елементів інтерфейсу.

у всіх додатках ця інформація вгорі, на основі чого вона повинна бути внизу мені не зрозуміло.
12.07.2021, 09:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Корнєв Михайло писав/ла:
3. Напис "Всього категорій" який зараз знаходиться вгорі (він же є і в інших списках процесів) повинен бути внизу!, або повинен бути розташований так, щоб не привертати уваги і не забирати місце для відображення важливіших елементів інтерфейсу.

у всіх додатках ця інформація вгорі, на основі чого вона повинна бути внизу мені не зрозуміло.

ця інформація другого ступеня важливості, а займає зверху цілу смугу. першого ступеня важливості – сам список.
12.07.2021, 10:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
ви видаляли блоки які вам не подобаються чи не потрібні... - це не оптимізація інтерфейсу, а кастомізація

Список для того і існує, щоб бачити максимально потрібну інформацію по всьому процесу, а так виходить - список є, а бачиш його лише 5-6 рядків із 50, і це всього 10%. То сенс цього списку? Якщо мені як користувачеві потрібно бачити саме один процес – я зайду саме до нього.
12.07.2021, 12:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
ця інформація другого ступеня важливості, а займає зверху цілу смугу. першого ступеня важливості – сам список.

це вам вона другого ступеня важливості
а іншим клієнтам вона потрібна пріоритетно
чекайте незабаром дані сітки можна буде налаштовувати побічно

Юрченко Роман Сергійович написав:
Список для того і існує, щоб бачити максимально потрібну інформацію по всьому процесу, а так виходить - список є, а бачиш його лише 5-6 рядків із 50, і це всього 10%. То сенс цього списку? Якщо мені як користувачеві потрібно бачити саме один процес – я зайду саме до нього.

зробіть мені фотку де ви бачите лише 5 рядків з таблиці та на якому пристрої
12.07.2021, 12:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
це вам вона другого ступеня важливості
а іншим клієнтам вона потрібна пріоритетно
чекайте незабаром дані сітки можна буде налаштовувати побічно

- випадково відзначив вашу відповідь як правильну, шкода не можна скасувати.
- Ви як розробник софту, який до речі "кастомізується" певною мірою самим користувачем, не повинні визначати яка інформація буде важливою в інтерфейсі. швидше за ваше завдання зробити так, щоб користувач міг максимально швидко, зручно і точно налаштувати яку інформацію йому потрібно бачити першою.
12.07.2021, 16:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
це вам вона другого ступеня важливості
а іншим клієнтам вона потрібна пріоритетно
чекайте незабаром дані сітки можна буде налаштовувати побічно

- випадково відзначив вашу відповідь як правильну, шкода не можна скасувати.
- Ви як розробник софту, який до речі "кастомізується" певною мірою самим користувачем, не повинні визначати яка інформація буде важливою в інтерфейсі. швидше за ваше завдання зробити так, щоб користувач міг максимально швидко, зручно і точно налаштувати яку інформацію йому потрібно бачити першою.

моє завдання, щоб користувачеві було максимально зручно
12.07.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

[/quote]
моє завдання, щоб користувачеві було максимально зручно
[/quote]
ну ось нам незручно працювати, тому ми до вас звертаємося за допомогою.
12.07.2021, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
моє завдання, щоб користувачеві було максимально зручно

Ігорю, прошу зменшити блок і більш раціонально використовувати дані на екрані. Більшість ваших клієнтів малий та середній бізнес який використовує монітори невеликих форматів. У кращому випадку це 21 дюйм і те рідкість, а частіше 17 та/або 19, і тепер уявіть, як їм там працювати. Упевнений, у вас точно не така діагональ і вам не потрібно бути одночасно продавцем, оператором кул-цетра, збирачів та ще кимось в одній особі. А коли доводиться працювати на всі боки – навіть кілька скролів – це пекло справжнє.
Я теж клієнт, і це просто не виносимо, коли в екрані все велике і половина цих великих елементів взагалі не важлива -
Дякую за розуміння.
12.07.2021, 17:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор

моє завдання, щоб користувачеві було максимально зручно

Ігор, як ви думаєте, судячи з цієї порівняльної картинки, як екран більш інформативний і простий у роботі?
Я в якомусь випадку не агітую робити 1С, хочу просто звернути увагу на те, що зі списками буде зручніше працювати, коли цей список буде видно, а не шапку для цього списку.
12.07.2021, 17:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Ігор, як ви думаєте, судячи з цієї порівняльної картинки, як екран більш інформативний і простий у роботі?

Мені абсолютно все одно як зроблено в 1С, ми ніколи не дивимося сторонні системи. Якщо вам візуально подобається працювати в допотопній системі розробки 90х - без проблем користуйтеся 1С.

Юрченко Роман Сергійович написав:
Я в якомусь випадку не агітую робити 1С, хочу просто звернути увагу на те, що зі списками буде зручніше працювати, коли цей список буде видно, а не шапку для цього списку.

частково ми зменшимо відступи та розмір шрифту
14.07.2021, 16:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
частково ми зменшимо відступи та розмір шрифту

Дякую за розуміння.
14.07.2021, 17:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
Мені абсолютно все одно як зроблено в 1С, ми ніколи не дивимося сторонні системи. Якщо вам візуально подобається працювати в допотопній системі розробки 90х - без проблем користуйтеся 1С.

Ігор, як я і писав "Я деякому випадку не агітую робити 1С", просто у мене 1С була найближча в порівнянні з іншими системами, тому я використовував її як приклад.
На рахунок "ми ніколи не дивимося сторонні системи", і це не так. Навіть Максим Мірошниченко це може підтвердити https://www.youtube.com/watch?v=oAJxxHXbjgA&t=2655s
У будь-якому випадку я не хочу з вами сперечатися, тому що я розумію, що у кожного є свій смак і думка, а просто намагаюся донести важливість даного доопрацювання.
Дякую за розуміння!
14.07.2021, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар