1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Відкрити процес із повідомлення

Проблема: Після натискання на процес, щоб його відкрити, він відкривається у "випливаючому вікні", і якщо натиснути на інший етап, то це вікно закриється, і для того, щоб зробити нові зміни в цьому процесі, доводиться знову відкривати повідомлення та шукати процес там. Ще одна проблема це те, що в MVP можна було з повідомлення відкрити процес у новому вікні, а у версії OS ми позбавлені цієї зручності.

Рішення: Додати зверху номер і назву процесу як посилання, при натисканні на яку процес відкриється на весь екран або в новому вікні.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Щоб відкрити процес не в модальному вікні можна зробити як на скріншоті, виклик меню і там пункт "відкрити"
06.07.2021, 09:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ще як варіант, після відкриття модального вікна з ЦУ в браузері підмінюється посилання, достатньо натиснути F5 і процес відкриється на весь екран
06.07.2021, 09:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. там у принципі є номер процесу, тільки він із якимось Багом: він з'являється лише, якщо перемикати ТАБи процесу. А оскільки номер є, чи можна зробити, щоб він став посиланням? це зручно, плюс натиснувши на номер процесу, я можу оновити вікно, не натискаючи F5 або оновити.

2. можна зробити якесь налаштування, щоб процес не закривався після перемикання етапу?
3. після розкриття повідомлень, якщо натиснути на "меню", то воно не розкривається. (кликаю тому що незвично, що меню з'являється при наведенні, а не на кліку)

чому тоді при наведенні на іконку Повідомлення не розкривається її меню?

п.с. будь ласка, зробіть єдину логіку для всіх функцій і кнопок, щоб не плутати користувача.
логічніше меню, що не випадає при наведенні, а по правій кнопці, т.к. у глобальному меню я не хочу бачити постійно вистрибує меню кожного додатка.
06.07.2021, 10:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ще варіант додати кнопку: розгорнути
06.07.2021, 11:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

але найлогічніший варіант, це після натискання середньою кнопкою мишки на повідомлення просто розкрити його в новому вікні.
Це можна зробити?
06.07.2021, 11:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корнєв Михайло писав/ла:
але найлогічніший варіант, це після натискання середньою кнопкою мишки на повідомлення просто розкрити його в новому вікні.
Це можна зробити?

Так, так можна зробити
06.07.2021, 12:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар