1b.app
Скопійоване посилання -

Не коректно відображається глобальний пошук

Доброго дня!
При використанні глобального пошуку часто не коректно відображається поп-ап з інформацією, а саме, не відображаються результати - https://i.imgur.com/TZlqXuu.jpg
Підкажіть, як це виправити?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Щось я на вашому скрині взагалі не бачу текстів, таке почуття, що їх просто браузер не відрендерив
Уточніть під яким користувачем це можна повторити постійно?
15.01.2021, 17:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Щось я на вашому скрині взагалі не бачу текстів, таке почуття, що їх просто браузер не відрендерив
Уточніть під яким користувачем це можна повторити постійно?

Так, саме в цьому і проблема, що не всі дані відображаються.
Я заходжу під своїм особистим користувачем (адміном). Що вам показати для розпізнавання?
Також хотів додати, що це завжди, але досить часто.
16.01.2021, 07:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Також хотів додати, що це завжди, але досить часто.

Під адміністратором я подібного повторити не можу - спробував такий пошуковий запит по десятку разів у різних браузерах.
Припустимо, що це якась більш браузерна проблема - можливо, може який блокувальник реклами забороняє підстановку вмісту.
Перевіряли в іншому браузері таке?
18.01.2021, 14:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Юрченко Роман Сергійович написав:
Також хотів додати, що це завжди, але досить часто.

Під адміністратором я подібного повторити не можу - спробував такий пошуковий запит по десятку разів у різних браузерах.
Припустимо, що це якась більш браузерна проблема - можливо, може який блокувальник реклами забороняє підстановку вмісту.
Перевіряли в іншому браузері таке?

Я теж на жаль, не можу відстежити якусь залежність :(
Користуюсь хромом без жодних блокувань. В інших браузерах не пробував. Спробую попрацювати та перевірити чи є таке.
Якщо буде повторяться – відпишусь.
18.01.2021, 15:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар