1b.app
Скопійоване посилання -

платежі баг (дата платежу)

Відповіді:

Добрий день. Ця можливість прив'язана до налаштування системи "Дозволити змінювати дату проведення платежу"
21.12.2020, 13:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитре, ми включили це налаштування, але при створенні платежу, видає помилку "Олексію Миколайовичу, помилка додавання платежу.
Дата платежу менша за поточну", і щоб її обійти доводиться рухати бігунок на кілька хвилин вперед щоразу. Поверніть як було будь ласка. Не розумію, навіщо це було введено.
скрін
https://prnt.sc/w74a1u
21.12.2020, 13:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль я не можу повернути як раніше, це було зроблено спеціально.
21.12.2020, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

і немає можливості відразу вибрати дату яка нам необхідна, як я розумію рішення це просто прибрати це повідомлення про помилку
21.12.2020, 13:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так як нам бути, якщо це реально незручно? адже ми не просили міняти це в нашому боксі.
21.12.2020, 15:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підтримую! Як таке можливо? Хто вирішив за нас?
Залишіть нам все так, як працювало!
Якщо ви робите щось нове, то додавайте це так, щоб можна було ввімкнути окремо, а не змінювалася логіка за умовчанням для всіх!
22.12.2020, 02:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитре, будь ласка не потрібно залишати моє питання без уваги, я і мої співробітники не можуть нормально працювати, більше того я не можу їм пояснити чому їхнє життя стало гіршим, і ви мені нічого не пояснили.

Бодяко Дмитро
Співробітник писав/ла:
На жаль я не можу повернути як раніше, це було зроблено спеціально.

Це не відповідь співробітника ІТ компанії. Змініть все як було, або виправте ваше доопрацювання так, щоб працювало нормально у всіх.
22.12.2020, 10:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поверніть так, як було і, будь ласка, роблячи доопрацювання так, щоб це не змінювало поточну базову логіку!
22.12.2020, 11:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://crm-onebox.com/support/business-processes/4844-bag-finansi/ наскільки я бачу, ця ж проблема обговорюється тут, можете підписатися на повідомлення там.
22.12.2020, 13:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар