1b.app
Скопійоване посилання -

Необхідна реалізація інтерфейсу для Service Desk

Є ескізи кількох сторінок інтерфейсу Service Desk - служби підтримки користувачів на підприємстві. Яким чином можна кастомізувати інтерфейси етапів бізнес процесів OneBOX, щоб вони виглядали як на ескізах? Чи можливо використовувати BOX UI?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, в боксі ви можете виводити всі необхідні поля в процесі в потрібній послідовності і самі вирішувати де поле виводити. Все що я бачу на скрін можна налаштувати за допомогою інтерфейсу процесу, крім чату на останньому скрині так як я поки не розумію що це за чат і через який месенджер/систему він працює.
13.09.2021, 12:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ми розглянемо перший інтерфейс (ПОТОЧНИЙ ТИЖДЕНЬ), то це типовий інтерфейс "Мої процеси календарем", до якого додано правий блок з полями.
Запитання:
1. можна додати цей блок до стандартного інтерфейсу самостійно, використовуючи, наприклад, Модуль Воркшоп, як UI конструктора, за наявності знання html та php?
2. можна замовляти реалізацію, описав ТЗ кожної зміни інтерфейсу, яка виходить за межі стандартних налаштувань?
15.09.2021, 12:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Писати код на php у боксі вам не можна. Використовувати html можна у спеціалізованих блоках
2. Так, звичайно
15.09.2021, 13:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А з допомогою модуля Воркшоп? В описі модуля зокрема сказано "У даній версії модуля є можливість створювати власні блоки інтерфейсу через розробку додатка...", але посилання на сторінку "Документація по OneBox UI" чомусь видає помилку 404 :)
15.09.2021, 15:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дайте будь ласка посилання на згадуваний модуль
15.09.2021, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Поки що цей модуль не робочий. Тобто. його можна тільки підключити, але нічого толгового накодувати наскільки я пам'ятаю не вийде
16.09.2021, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А коли планується запуск?
Можна отримати ключ для підключення модуля, що самому потестити?
16.09.2021, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Щодо MVP версії зрозуміло.
А чи можливо самостійно розробити свій кастомний інтерфейс, як на ескізах, чи зробити у вигляді додатку Native app на базі OS OneBOX, використовуючи додатки API v2, My Custom Apps?
21.09.2021, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, у майбутньому така нагода з'явиться.
24.09.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можете зорієнтувати за термінами, на що ця можливість з'явитися - місяць, півроку, рік?
24.09.2021, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

На жаль, у мене немає такої інформації
24.09.2021, 12:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар