1b.app
Скопійоване посилання -

доопрацювати створення нового пункту меню

добрий день
Є таке завдання, потрібно в головному меню створити пункт, при натисканні на який співробітник відразу потраплятиме в конкретний процес. У кожного співробітника це свій процес, причому його я можу записати, наприклад, в картку співробітника в додатковому полі. Або можу прямо посилання на процес записати в додаткове поле картки контакту.
Чи можна доопрацювати створення пунктів меню, щоб вищенаведене було можливим?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, можна так зробити. Змінну з додатком клікаючого користувача. Займе години 3, працюватиме тільки в mvp
16.08.2021, 14:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


OneBox production написав:
Доброго дня, можна так зробити. Змінну з додатком клікаючого користувача. Займе години 3, працюватиме тільки в mvp

може у Вас є простіші ідеї як це зробити? 3 години не виділять на таке завдання
і чи буде в OS, ми плануємо переходити
16.08.2021, 14:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у os немає пунктів меню взагалі, є окремі програми. Ви зможете на кожного співробітника створити свою програму зі своїм посиланням. Підставляти там якісь змінні посилання для додатків не можна. Спробуйте зараз ще зробити лайфхак. Є події, які перенаправляють користувача із завдання на якесь інше посилання, пошукайте їх - можливо там можна посилання взяти з допполя або щось схоже, що вам допоможе.
16.08.2021, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
Є дії,

Але тут необхідно статус перемикати, вам напевно не підійде. Якщо зовсім по незграбному, то можна зробити БП і вивести в нього блок з js який перенаправляє користувача за посиланням, в цей js тільки посилання на процес необхідно вставити з допполя. Це години за 2 можна зробити. Посилання на цей БП відповідно всім співробітникам розмістіть. Але якщо плануєте перехід на os краще відкладіть це завдання.
16.08.2021, 14:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


.
OneBox production написав:
у os немає пунктів меню взагалі, є окремі програми. Ви зможете на кожного співробітника створити свою програму зі своїм посиланням. Підставляти там якісь змінні посилання для додатків не можна. Спробуйте зараз ще зробити лайфхак. Є події, які перенаправляють користувача із завдання на якесь інше посилання, пошукайте їх - можливо там можна посилання взяти з допполя або щось схоже, що вам допоможе.

так, знаю про перехід за посиланням і активно користуємося, але це перехід із процесу
Тут вирішили поки що просто поле посилання в картку співробітника вивести. закриваю завдання
16.08.2021, 14:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар