1b.app
Скопійоване посилання -

Доробка дії "Інтеграція продуктів XML (Експорт)" v3

Добридень! Продовження завдання - https://crm-onebox.com/ru/support/suppliers-and-prices/8459-dorabotka-deystviya-...
Доопрацювання виконано, працює. Але мабуть Ви зачепили при цьому функціонал "Передавати значення залишків/наявності на складі за кожним складом окремо"
Тому що зараз лише по одному складу передається значення наявності. Нижче скріншот. Прошу Вас перевірити.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

виправлений файл - https://azing.crm-onebox.com/media/export/product/pricelist.xml - вивантажує різні склади
04.06.2021, 15:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Так підтверджую. Велике спасибі! Підкажіть, будь ласка, у файлі зустрічаються CDATA теги, де у значенні є знак "&" амперсанд, пробували замість "&" ставити "&", чи не допомогло, як можна виправити цей момент?
07.06.2021, 08:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Символи <>& неприпустимі всередині вмісту XML - і формат вимагає обертати дані в секцію даних CDATA.
Є 2 варіанти рішення:
1. прибрати амперсанд із вмісту
2. змусити сторону, що приймає, правильно розпаршувати XML з урахуванням секцій даних
07.06.2021, 14:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
Так, вирішили завдання через один варіант. Дякую!
Ще один момент з'явився. На стороні, що приймає, файл XML не проходить валідацію за схемою XSD. Потрібно щоб елементи та атрибути внтури в потрібному порядку були. Чи можливо регулювати порядок вивантаження елементів та атрибутів у дії?
Прикріплюю скріншот, де ліворуч як зараз у нас, а справа як має бути
08.06.2021, 14:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


dmitryi написав:
Потрібно щоб елементи та атрибути внтури в потрібному порядку були.

цікава сторона, що приймає, що подібне - важливий момент для валідації :)

dmitryi написав:
Чи можливо регулювати порядок вивантаження елементів та атрибутів у дії?

У ручному режимі – ні.
Хіба що можу запропонувати змінити порядок наприклад щоб була "наявність/додатковий тег/додаткове поле" (або як треба)
08.06.2021, 14:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


цікава сторона, що приймає, що подібне - важливий момент для валідації :)

Згоден :-) Це як перевіряти порядок складених. Ну ось вони вважали, що порядок важливий.

У ручному режимі – ні.
Хіба що можу запропонувати змінити порядок наприклад щоб була "наявність/додатковий тег/додаткове поле" (або як треба)

Це Ви написали про атрибути, правда? а як бути з елементами "model", "brand", "price" адже їх теж потрібно по своїх місцях розставити?
08.06.2021, 14:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


dmitryi написав:
Згоден :-) Це як перевіряти порядок складених. Ну ось вони вважали, що порядок важливий.

дуже дивно, адже це не універсально виходить...

dmitryi написав:
Це Ви написали про атрибути, правда? а як бути з елементами "model", "brand", "price" адже їх теж потрібно по своїх місцях розставити?

ну в такому випадку потрібно реалізовувати сортування, що настроюється, що досить трудомісткий.
вплинути на сторону, що приймає, немає можливості на жорстку структуру?
08.06.2021, 14:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


dmitryi написав:
ну в такому випадку потрібно реалізовувати сортування, що настроюється, що досить трудомісткий.
вплинути на сторону, що приймає, немає можливості на жорстку структуру?

Ні, вплинути не вдасться, на жаль. А чи можливо тільки для нас зробити саме таку структуру, тобто не налаштовану і її зафіксувати? Це основний функціонал нашого боксу.
08.06.2021, 15:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


dmitryi написав:
А чи можливо тільки для нас зробити саме таку структуру, тобто не налаштовану і її зафіксувати?

Ні - ми не робимо індивідуальних доопрацювань для клієнтів у розріз продукту.
Я думаю, можна поміняти в структурі кілька тегів місцями - навряд чи це вплине на інші сервіси (я подібних запитів не зустрічав).
08.06.2021, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

dmitryi написав:
А чи можливо тільки для нас зробити саме таку структуру, тобто не налаштовану і її зафіксувати?

Ні - ми не робимо індивідуальних доопрацювань для клієнтів у розріз продукту.
Я думаю, можна поміняти в структурі кілька тегів місцями - навряд чи це вплине на інші сервіси (я подібних запитів не зустрічав).

Добре, а що це нам коштуватиме?
08.06.2021, 17:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Що потрібно для виконання цього завдання від нас?
09.06.2021, 13:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Нічого. Я змінив у рамках попередніх доопрацювань місцями кілька полів.
https://azing.crm-onebox.com/media/export/product/pricelist.xml
09.06.2021, 15:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Нічого. Я змінив у рамках попередніх доопрацювань місцями кілька полів.
https://azing.crm-onebox.com/media/export/product/pricelist.xml

Так, структура тепер рівна, Але тепер у файлі купа дублів з'явилася і наявність на складі не враховується скрізь available="no" :)
09.06.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Хибна тривога) Розібралися тут самі. Відпишуся як усе запустимо. Дякую!
09.06.2021, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Атрибут preOrder заповнюється із дод. поля продукту, чомусь коли там значення 0 воно проставляється у файлі, а інші значення проставляються без проблем. Тип дод. поля - рядок, хоча пробував і ціле число і текст, також. Нам потрібно, щоб 0 підставлявся в preOrder.
10.06.2021, 12:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добридень! Нам необхідно переробити у дії логіку проставлення ознаки наявності товару щодо доп. полів продукту. Зараз це працює відносно складу, що нам не зовсім підходить. На скріншоті я показав, які параметри, звідки повинні братися. Прошу порахувати доопрацювання.
11.06.2021, 06:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


dmitryi написав:
брий день! Нам необхідно переробити у дії логіку проставлення ознаки наявності товару щодо доп. полів продукту. Зараз це працює відносно складу, що нам не зовсім підходить. На скріншоті я показав, які параметри, звідки повинні братися. Прошу порахувати доопрацювання.

виставляйте окремою темою
на цю тему було реалізовано доопрацювання
11.06.2021, 09:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар