1b.app
Скопійоване посилання -

Як коректно налаштувати дію з імпорту товарів з XML, щоб не зламати існуюче дерево категорій

У автоматизації щогодини /admin/auto/action/hour/edit/ є дія Універсальний імпорт продуктів (xml/json).
Є xml файл, у якому задані категорії ось у такому форматі , сам файл ПРОМівського стандарту.
У боксі вже є дерево категорій, яке вже налаштоване, бойове, і його аж ніяк не можна зіпсувати.
Питання наступного:
мені потрібно категорії та товари з них завантажити в якусь одну категорію, тобто я створенню категорію Постачальник А і в неї відповідно до файлу вибудовуються категорії та завантажуються товари в них, при цьому обов'язково потрібно щоб існуючі категорії не змінили свого місця розташування, назви, даних та тд (у них також є свої id).
Які галочки мені потрібно виставити у дії "Універсальний імпорт продуктів (xml/json)", щоб виконати описане вище завдання?
Розумію що потрібно використовувати пункт "Батьківська категорія" в якій я задаватиму Постачальника А, але які галочки виставити - не зовсім розумію.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Вказане на скріншоті 2 налаштування "Не оновлювати інформацію про категорії та дерево категорій (будуть створюватися тільки нові категорії)" якраз і потрібне для того, щоб тільки знайти категорію (без оновлення будь-яких даних у ній) або створити нову якщо не знайшли.
За замовчуванням категорію шукає за зовнішнім ID, якщо він вказаний у файлі та не вказано налаштування "Шукати та створювати категорії тільки за назвою категорії без побудови дерева категорій".
Якщо категорію не знайдено та вказано налаштування "Шукати та створювати категорії тільки за назвою категорії без побудови дерева категорій" - категорію спробує знайти за назвою або створити. Інакше якщо категорію не знайдено та налаштування не вказано, категорію буде створено за назвою.
У разі обох налаштувань дерево не перебудовується, як і вказано в них.
05.05.2021, 15:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар