1b.app
Скопійоване посилання -

Зміни у роботі Завантаження прайсів постачальників

1. Раніше після завантаження прайса відкривалася сторінка зв'язування товарів та у фільтрі був обраний саме постачальник, яким відбувалося завантаження, що зручно, т.к. відразу бачиш не пов'язані товари.
Наразі після завантаження показуються товари по всіх постачальниках.
2. Також, начебто тепер після вибору постачальника сторінка оновлюється по аякс без перезавантаження, чи не так?
При відкритті сторінки зв'язування в новій вкладці відкривається той самий постачальник. Раніше можна було працювати у різних вкладках із різними постачальниками.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Фархшатов Родіон писав/ла:
1. Раніше після завантаження прайса відкривалася сторінка зв'язування товарів та у фільтрі був обраний саме постачальник, яким відбувалося завантаження, що зручно, т.к. відразу бачиш не пов'язані товари.
Зараз після завантаження показуються товари по всіх постачальників

наскільки мені відомо - у MVP логіка не змінювалася

Фархшатов Родіон писав/ла:
2. Також, начебто тепер після вибору постачальника сторінка оновлюється по аякс без перезавантаження, чи не так?
При відкритті сторінки зв'язування в новій вкладці відкривається той самий постачальник. Раніше можна було працювати у різних вкладках із різними постачальниками.

не бачу зараз ніякої проблеми відкрити 2 вкладки з різною фільтрацією по різних постачальниках
10.11.2021, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
не бачу зараз ніякої проблеми відкрити 2 вкладки з різною фільтрацією по різних постачальниках

після оновлення сторінки у фільтрі вибирається останній вибраний постачальник на попередніх сторінках.
А важливіша проблема в тому, що після завантаження прайсу не відкривається зв'язування товарів з цього постачальника. Відкривається останній вибраний постачальник.
10.11.2021, 17:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наскільки я бачу – функціонал працює таким чином із 2016 року.
11.11.2021, 17:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я відразу помітив різницю в роботі – щодня з цим функціоналом взаємодію
11.11.2021, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
я відразу помітив різницю в роботі – щодня з цим функціоналом взаємодію

А я переглянув історію системи управліннями версій і бачу що функціонал із запам'ятовуванням обраного постачальника в cookie зроблено в 2016 році, про що вам і вказав.
11.11.2021, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ок. А після завантаження прайсу не повинен відкриватися постачальник, що завантажується, і незв'язані товари?
11.11.2021, 17:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Фархшатов Родіон писав/ла:
Ок. А після завантаження прайсу не повинен відкриватися постачальник, що завантажується, і незв'язані товари?

ні, перехід за прямим посиланням /admin/shop/products/supplier/binding/ і якщо у вас буде підходяща cookie - то ймовірно ж і вибере відповідного постачальника
11.11.2021, 17:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар