1b.app
Скопійоване посилання -

Оцінити доопрацювання товарів

1) Доопрацювати в імпорті прайсу:
- можливість записати значення додатковому полі кількох полів
- можливість вказати змінну [cdate] та [cdatetime]
- додати для цього налаштування галочку "Не заповнювати, якщо значення вже встановлено", відповідно для дати має враховувати, що 0000-00-00 це порожнє значення
- додати налаштування "Не враховувати налаштування оновлення полів постачальника" - тільки для вибраного додаткового поля
При імпорті прайсу має працювати так:
Якщо значення в додатковому полі є - то не записувати нове
Якщо значення немає або воно дорівнює 0000-00-00, то записати в нього дату
+ це має спрацьовувати, навіть якщо зжить галочка "Оновлювати тільки дані постачальника, якщо продукт знайдений"
2) В автоматизації товарів:
- доопрацювати дію для копіювання полів з Оприбуткування
- Вибір складів, які враховувати
- вибір додаткового поля куди записати значення
- вибір поля складської операції для копіювання - по
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. 6ч
2. при кожному збереженні товару діставати склади? - це якась дичина)
3. 7ч
14.10.2021, 02:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
2. при кожному збереженні товару діставати склади? - це якась дичина)

у нас така ж дія є на прорахунок середньої ціни, це схожий принцип, чи не вийде так зробити?
У мене завдання таке:
ось тут робили доопрацювання для лк.
Ця доробка працює тільки для складу, мені потрібно, щоб це працювало і для постачальників, але не за датою оновлення у постачальника, а за датою, коли він з'явився у постачальника.
Ось тут я описував https://crm-onebox.com/ru/support/other/11099-dorabotat-filtr-v-kabinete-klienta... - написав, що вирішили, але за фактом - ні(
14.10.2021, 12:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:
у нас така ж дія є на прорахунок середньої ціни, це схожий принцип, чи не вийде так зробити?

так це херня повна діставати склади і перераховувати ...
потрібне інше рішення
яка мета цього пункту. ?
18.10.2021, 01:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
так це херня повна діставати склади і перераховувати ...
потрібне інше рішення
яка мета цього пункту. ?

т тут я описав https://crm-onebox.com/ru/support/other/11099-dorabotat-filtr-v-kabinete-klienta...
дублюю:
Робили доопрацювання https://crm-onebox.com/ru/support/other/7869-otsenit-dorabotku-po-sortirovke-vk....
Зараз ми додали постачальника, але не ведемо склад, а просто пишемо його як постачальника і пишемо кількість у постачальника в картку товару, потім виводимо в кабінет, якщо є у постачальника
Потрібно сортувати за датою надходження від постачальника.
У мене поки що ідея тільки така:
Доопрацювати поле у картці товару (у вкладці Постачальники) "Дата надходження", в цю дату писати, коли він з'явився у наявності. Щоб контролювати оновлення цього поля, пропоную скидати його, якщо товар закінчився у постачальника (тобто, галочка наявність знялася)
Потім доопрацьований раніше фільтр додаємо сортування за цією датою, вона повинна сортуватися паралельно з датою оприбуткування. Пріоритетом буде оприбуткування, тобто, якщо і у постачальника товар з'явився, і на складі, то показуємо за датою складу (або за новими товарами - у кого дата ближче до поточної, це я погоджу)
Якщо є інші пропозиції, як реалізувати, прошу підказати.
18.10.2021, 01:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Суханицький Андрій
Інтегратор
Integrator CRM написав:

Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:
так це херня повна діставати склади і перераховувати ...
потрібне інше рішення
яка мета цього пункту. ?

т тут я описав https://crm-onebox.com/ru/support/other/11099-dorabotat-filtr-v-kabinete-klienta...
дублюю:
Робили доопрацювання https://crm-onebox.com/ru/support/other/7869-otsenit-dorabotku-po-sortirovke-vk....
Зараз ми додали постачальника, але не ведемо склад, а просто пишемо його як постачальника і пишемо кількість у постачальника в картку товару, потім виводимо в кабінет, якщо є у постачальника
Потрібно сортувати за датою надходження від постачальника.
У мене поки що ідея тільки така:
Доопрацювати поле у картці товару (у вкладці Постачальники) "Дата надходження", в цю дату писати, коли він з'явився у наявності. Щоб контролювати оновлення цього поля, пропоную скидати його, якщо товар закінчився у постачальника (тобто, галочка наявність знялася)
Потім доопрацьований раніше фільтр додаємо сортування за цією датою, вона повинна сортуватися паралельно з датою оприбуткування. Пріоритетом буде оприбуткування, тобто, якщо і у постачальника товар з'явився, і на складі, то показуємо за датою складу (або за новими товарами - у кого дата ближче до поточної, це я погоджу)
Якщо є інші пропозиції, як реалізувати, прошу підказати.

доопрацювати це 8год
20.10.2021, 18:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар